Интериорен стил по аматьорски - 26

  • 66 241
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 6 295
Барба, срам не срам на мен ми харесаха японските водомери. Едни подреденки, чистички, като арт инсталация ми е Embarassed
Именно, де. И аз ги пуснах, защото ми харесват и са много перфектни. Simple Smile

Еlleni, не съм чела всичко внимателно, така че дано не казвам неща, които вече са отпаднали...
Горните шкафове защо не ги направиш с такива вратички със стъкло като алтернатива на откритите рафтове, както правилно ти предлагаха момичетата за по-лек и светъл вид. И понеже самите вратички са вече разграфени, не бих слагала плочки за гръб, а монолитна плоча от светлосив мрамор (истински или фалшив, според бюджета) или дори може инокс като по-класическа алтернатива на лакобела, който ти предложиха заради лъскавината и отразяването на светлина.

# 406
  • Мнения: 6 295
Много си харесах една икейска лампа за спалнята, от моята страна на леглото ще си я сложа. Проверих днес, три бройки имаше, като отидох свършила  Crossing Arms И не искаха да ми продадат мостра  Crossing Arms


Супер са тези лампи, и аз ги харесах.

Аз пък преди известно време награбих от ъгъла с намаленията 4-5 от тези. Следващото лято, като правим стаята на сина ни, ще видя дали няма да успея да ги композирам някъде там.



P.S. Сега си давам сметка, че не съм се сетила да купя от кабелите! Joy Joy Дано напасването с какви да е кабели да става лесно!

# 407
  • Мнения: 2 140
Много претрупан този СОЦ дом, малко клошарска история.

Лампата на Икеа и на мен ми харесва - аз взех част от моите лампи от там. Вчера дойде една мароканска за коридора от Вивре.  Heart Eyes

gadamer, може ли на мен фирмата за почистване. Ние днес изнасяме боклука, после ще се чисти и в понеделник монтират кухнята. Ще остане дюшемето и латекса като идеята преди Коледа да сме готови.

# 408
  • Мнения: 1 530
И кабели ли е имало, Барба.  Mr. Green Аз имам 2 бургунди и 1 тюркоаз.  Mr. Green Чудя се какво да ги правя, мисля да ги пробвам за лампион?  Joy newsm78

# 409
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Момичета ще кача още снимки, но като ги направя с фотоапарат, че Ipad-а снима много зле. За фирмата ще пиша на лични, че координатите са в мъжа ми.

# 410
  • Мнения: 6 295
И кабели ли е имало, Барба.  Mr. Green Аз имам 2 бургунди и 1 тюркоаз.  Mr. Green Чудя се какво да ги правя, мисля да ги пробвам за лампион?  Joy newsm78
Да, кабел + фасонка. Даже сега ги визуализирам как седяха опаковани в еднo съседно кашонче, но в момента на реалната визуализация хич не съм сесетила да купя. Дано са някакви стандартни, не би трябвало да е толкова трудно. Simple Smile))))

Една Dark IKEA.

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 14:22 от Barbabeau

# 411
  • София
  • Мнения: 2 995
Икейските лампи си бях заплюла още когато се появиха в нашенско, но засега ме отказаха висящите кабели.

elleni, връщам си думите назад от вчера, за белите плочки, за тесните шкафове. Сложи си каквото ти е на сърце. Виж тук, едва ли е по-високо от твоята кухня, а изглежда супер.

О, откъде ги взимат тия печки! Аз още си търся моята, но навсякъде само някакви мъничета се продават.

# 412
  • Мнения: 5 160

О, откъде ги взимат тия печки! Аз още си търся моята, но навсякъде само някакви мъничета се продават.

Щатите? Simple Smile

# 413
  • Мнения: 677
О, тъмната Икеа е супер Heart Eyes

Асос, или търсиш професионална готварска печка, но цените са....цък

# 414
  • София
  • Мнения: 2 995
Цените верно са цък  Grinning Ще си карам с мъничето засега.

# 415
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 763
О, откъде ги взимат тия печки! Аз още си търся моята, но навсякъде само някакви мъничета се продават.
Има такъв модел на Бош, но цената му беше от $6000 нагоре.... виж Ема е намерила на по-добра цена  Sick

# 416
  • Мнения: 1 597
Гадамер, банята ти изглежда много стилна, въпреки качеството на снимките. Браво - виждаш му края на страданието.
Тези печки не са ли доста големички за нашия бит - и като размери, и като електрическа консумация, а и като предназначение да изхранва многолюдна челяд?

# 417
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 763
Голям % от посочените печки са на газ, а газта в САЩ е евтина.... нормална готварска печка срува към$2000.

# 418
  • Мнения: 4 290

О, откъде ги взимат тия печки! Аз още си търся моята, но навсякъде само някакви мъничета се продават.

Щатите? Simple Smile
 Joy спомням си като видях размера на моята печка за първи път Shocked, исках някаква малка, европейски размер, керамичен плот с 2 котлона, но по онова време струваха 6 пъти по скъпо от ''обикновена'' американска печка, с керамичен плот с 4 котлона и фурнище. Та затова се сдобих с такава. Баща ми беше много впечатлен, още разказва че цяло агне можеш да си опечеш без проблем.

# 419
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
За влачещи се по земята завеси колко сантиметра + трябва да предвидя?

Ема, забравих за аксесоарите да ти кажа, от h&m home бяха, ама нещо не става поръчката и съм разочарована. Имаше доста неща, които много щяха да ми паснат на интериора.

Общи условия

Активация на акаунт