Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Момичета, знаете ли какви физически упражнения могат да се правят по време на бременност? Все пак аз си знам още от преди да забременея, че ако не правя упражнения напълнявам.. а сега ще стана сигурно много дебела Sad( Кажете ми
Цитирай

Бургас

20 мин бягане по -слаботемпо, или ходене с по -ускорено темпо, всички видове упражнения  без разтягане
Цитирай

да ама като се замисля всички упражнения дават напрежение на корема. Това не е ли вредно
Цитирай

NL

С бягането не съм съгласна.Най добре си е повечко разходки,някакъви разтегателни упражнения,без коремно напрягане,и по едно шишенце в ръцете с мин. вода от 500 мл,да си правиш упражнения за ръцете...това е...
Цитирай

NL

Май се обърках с разтегателните newsm78,не съм сигурна за тях,но нещо като клекове ,и вдигане на краката,напред назад...това го бях видяла в един стар брой на списание ЕВА...-гимнастиката на Ирен Онтева(като беше бременна)
Цитирай

Пазарджик

babyfit.com - но май изискваше регистрация първо, не си спомням вече. Има полезни статии.
Цитирай

знам че една приярелка ходеше на каланетика,като инструктора и казваше кои упражнения да не прави
тичане по скоро не,но ходене,повечето неща без кор.преси,а и в книгите за бременни обикновено пише
Цитирай

София

Й О Г А!!!! Това е най-най-най!
Цитирай

Варна

Има фитнес центрове в които има гимнастика за бременни. Във Варна има такава във залата на Тим, има и безплатна гимнастика във АГ болница. Там наблягат на дихателни упражнения.
Цитирай

София- Wien

В "Красива мама" има един пуснат линк, с упражнения за бременни. На френски са, но аз днес ги правих за първи път и съм доволна  bouquet
Цитирай

София

Ходенето  е най-доброто упражнение за бременните. Бавни и спокойни разходки, никакво бързане  Naughty и като се измориш, спираш да си починеш.
А за напълняването - неизбежно е, а и сега ти е паднало да помързелуваш и да си похапнеш  Mr. Green
Цитирай

Да, но аз за разходки нямам време. Много ми е шибано работното време. Някаква друга идея имате ли..?
Цитирай

NL

Еми,колко повече идеи искаш???? newsm78...има курсове с гимнастика или с йога за бременни,или някоя книжка от книжарница си купи(не може да няма)с упражнения за вкъщи...
Цитирай

София

пиши на ddaannii, тя беше тази седмица на гимнастика за бременни, може да ти каже повече!
Цитирай

София, Гео Милев

Във фитнес център Младост има гимнастика за бременни, но въпреки нея пак ще напълнееш. Неизбежно е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора