За тези, които четат любовни романи №12

  • 77 388
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 723
Примък Simple Smile
Чета ,че хвалите Джули Джеймс ,та ще я прелистя тези дни.
  bouquet за темата на Geia

# 2
  • Мнения: 12
Благодаря за темата Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 28 553
Знам, че книгата излезе съвсем скоро, но все пак някой успя ли да прочете Дъблин стрийт 5 - "Скотланд стрийт"?

# 4
  • Мнения: 4 690
  bouquet
Само се записвам, нищо любовно не чета в момента.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз с благодарности за темата  bouquet
И да не е спам в момента не чета нищо, а само ви следя и се ослушвам за нещо ново или старо, но пропуснато Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 828
Гея   bouquet

Записвам се за да съм в крак с нещата  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 000
Примък Simple Smile
Чета ,че хвалите Джули Джеймс ,та ще я прелистя тези дни.
  bouquet за темата на Geia


Няма да съжаляваш!  Peace Жалко,че само 4 нейни книги са преведени. Преди малко си дръпнах следващите 3 книги от поредицата й за ФБР агентите на английски! Ще се пробвам, дано схвана смисъла! Shocked Фаворити си ми остават "Най-сексапилният мъж" Heart Eyes и "Любовни престрелки"!

И благодаря за новата тема!   bouquet

Последна редакция: чт, 09 окт 2014, 12:46 от hrisi04

# 8
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
А някой да има отзиви за тази книга:
http://hermesbooks.com/knigi/knigi-na-izdatelska-kushta-hermes/l … e-na-s-rceto.html

На мен ми се струва, че е от типа на "Красиво бедствие". Намерих я на руски (само първата книга от серията).

Не можах да намеря информация и за Ана Тод - от Егмонт обявиха, че пускат 4 нейни книги, поредицата "After".  Ще се радвам, който я е чел, да сподели впечатления.

# 9
  • Мнения: 534
Благодаря за новата тема.Препоръчайте нещо от типа "Синеокият дявол "на Лайза Клейпас

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
YanaDG и аз я загледах тази книга в сайта на Хермес, ако я пуснат ел. ще си я купя, ако не ще чакам някоя добра душа да я сканира и качи. Сега чакм Ибис да пуснат С.Е. Филипс новата кника ел. да си купя. Дано да е скоро  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 28 553
А някой да има отзиви за тази книга:
http://hermesbooks.com/knigi/knigi-na-izdatelska-kushta-hermes/l … e-na-s-rceto.html

На мен ми се струва, че е от типа на "Красиво бедствие". Намерих я на руски (само първата книга от серията).

Скрит текст:
Не можах да намеря информация и за Ана Тод - от Егмонт обявиха, че пускат 4 нейни книги, поредицата "After".  Ще се радвам, който я е чел, да сподели впечатления.



Май е нещо подобно, да. И точно такова ми се чете, благодаря за идеята   bouquet  Обаче и Дъблин стрийт ми се чете, а имам и работа  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 47 981
Аз прочетох "Перфектният мъж", която една любезна съфорумка ми прати преди време
Става за убиване на време
Нещо напоследък голяма суша...нищо не ме грабва. Почнах поредицата на Шерилин Кениън за някакви извънземни..отвратителна е. Stop Направо не мога да позная че я е писала тя. Схематична, безсмислена, безлични герои...харесвам и историческите й, и паранормалните романи, но тези просто са отврат.

# 13
  • Мнения: 1 000
Някой знае ли кога се очакват новите книги на Егмонт? И дали ще е включена книга номер 3 от поредицата на Лори Фостър?  Flutter

# 14
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Някой знае ли кога се очакват новите книги на Егмонт? И дали ще е включена книга номер 3 от поредицата на Лори Фостър?  Flutter

Да, на 15 ноември излиза следващата четворка. Ето отговора на издателството във фейсбук:
 Да, четири нови книги ще излязат на книжния пазар на 15 ноември. Това са After на Ана Тод, Измамен от Ема Чейс, Разкритието на древния ръкопис от Карън Мари Монинг и Люк от Щефани Рос.

milenaka, отзивите на рускините са повече от добри. Една приятелка я чете в оригинал  преди време, казва, че е добра и е точно като "Красиво бедствие".  Една приятелка ми изпрати последната от "Дъблин Стрийт", но с английския съм на "вие", така че просто ще си седи кротко в папката.  Mr. Green
madlena, мисля, че досега Хермес изобщо не са издавали е-книги. Така че си остава единствено хартиеното издание. Ибис са подели инициатива почти всичко да го предложат и като електронен вариант (което за мен е страшно удобно), само дето става бавно и трябва да имаме търпение. От Ибис имат намерение да преиздадат и първа и четвърта книга от Чикаго Старс. Така поне цялата серия ще бъде в един стил.
От Тиара обявиха, че подготвят две книги - на Алиса Дей и на Кинли Макгрегър, но все още няма яснота за заглавията.

Последна редакция: чт, 09 окт 2014, 14:11 от YanaDG

Общи условия

Активация на акаунт