Февруарчета лудуват, а мамите будуват - 6 тема

  • 24 390
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 141
Мечева Heart Eyes как го правиш това с "Йо, МамаМафия"  Crazy много яко
 Hug и бързо да минава кръстчето Wink
Момичета ние утре отиваме малко към Бургас да си видя мамчето и сестричката и ... абе всички. Ще сме на гости на племенницата, та няма да ме има.
Ставам да готвя на малчо за 2 дена, че там мисля само да си почивам  Laughing

# 646
  • Мнения: 2 431
Кръстева  Heart Eyes
Скрит текст:
Има си сайт, в който можеш да моделираш всякакви съобщения. http://smajliki.ru/smiliegenerator/

А после чакаме анкетка за новата тема.  Hug

# 647
  • Мнения: 2 141
Аз довечера ще се пробвам да довърша новата тема и ще я изпратя на Флауърчето и на Безобидничка, та ако тази се изпише докато ме няма, да захващате новата Heart Eyes
Пробвах и аз, ама нещо не ми излиза тука, карай newsm78

# 648
  • Мнения: 472
Здравейте МамаМафия Simple Smile

Благодаря на всички за пожеланията Simple Smile

Дуче И аз ти се възхищавам.  :hug
Мъник Аз слагам Йоанка след сън на гърне и при всяка смяна на памперса и тя си свикна с него и нямаме празно Simple Smile

Мечева И моя ММ не обича да оправя леглото и това е голям проблем Wink
Кръстева Много са хубави подаръците за кръщенето  Hug

Хубав ден от нас Simple Smile

# 649
  • Мнения: 599
Мами! Искам да се възмутя гласно! От Виваком!
ММ искаше да сменяме мобилния оператор, защото Виваком имат по-добър обхват, особено на работата му (работи в открит рудник за въгледобив - миньор с една дума. От ония "нахалните" дето протестираха...)
Та, отиваме ние в офиса на Г*зком! Уговаряме туй, онуй и ми вика мацката, 80лв капаро трябва, като нови клиенти.  newsm78 Абе, викам, хубаво, после ще ни приспаднат от таксите. Минава се време, щели да ни известят след малко, дали сме "одобрени" да им бъдем клиенти!
Отиваме пак в офиса след около 20 мин. "Още по 100лв капаро искат от Главния офис, за да ни станете клиенти". Мооооля?!!! Shocked Рискови клиенти сме били. Ко? Не!
Нямала съм работодател, щото не съм ходела на работа. Ми да - в майчинство съм! Работодател си имам! И какво е тва разследване??? А кредитната ми история дали не са проверили, а? А? А? Питам! Боклуци! Аз им отивам на крак! С пари, които да им дам! И да им давам занапред! А те ме разследват, сякаш за кредит им се моля! Айде нема нужда! Вивабоклуци! Почувствах се ужасно обидена! И все още съм под афект. Разкрещях се на момичетата в офиса, след което им се извиних, тъй като те нямат никаква вина в случая. Но си изпуснах нервите просто. Що за безобразие! Не разбирам тая абсурдна политика на фирмата. Какво, да не им съборим реномето нещо, случайно, а? Другите се избиват за клиенти, а вивацървулите, моля ви се, си избират, разследвайки прани ли са ми гащите... Та, ще си седим при стария оператор. Може да не ни третират като царе там, но поне не сме престъпници или мижитурки!
Изказах се, олекна ми. Мерси, че ме търпите   bouquet

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 16:45 от г-жа Мечева

# 650
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мечева Именно това капаро го чака мъж ми от един прекратен договор 2 години! ooooh!
Кръстева Направих рецептата с ябълките на фурна. Е няма такава вкусотия.  bouquet Ще пробвам с круша. Peace
Мъник Аз гърне не съм купила. Според мен ни е рано. Whistling
Ние сме с Britax Romer Eclipse, но и Britax Romer First Class, Britax Römer DUO plus и Britax Römer KING plus са добри предложения. Нашето от Амазон го взехме с транспортиране чрез Габко и излезе с 150 лв. по-евтино.
nelly N Мерси за инфото. Имаме час за ноември при д-р Желев в Майчин дом. За д-р Райков се чудя още дали да записвам. Thinking Пиша тук защото може да му потрябва това инфо. Peace

# 651
  • Мнения: 80
Мечева, душко, не се ядосвай. Това е нормално западноевропейско поведение. Напатили са се и искат да се подсигурят така, което не нелогично. Аз като дойдох тук ми продаваха карти, но копманията отказваше да ги вкючи. Отказваха ми всякакъв договор, нямали интерес за такъв с мен и това защото съм българка. Някои бай Ганьовци си плюли на петите и оставили космически неплатени сметки, та после ние "сърбахме супата".
За кашите щях да ти казвам аз как ги "пробутвам" - заедно с плодовото пюре. Но не плодово пюре към кашата, а правя пюрето /по-рядко/ и добавям 1-2 лъжици суха каша, например овесени ядки, така става като мюсли. Когато е на кеф яде и 50:50 каша с пюре.
Дуче, много ми допадат заглавията за темите. Това с хомеопатията ме улучи в десятката  Laughing За поведението на свекървати мога само да каже, че това не поведение на нормална жена. Браво за смелостта да оганичиш контакта си с такъв човек, отрицателни емоции не ти трябват. А на Бобче много  Hug
Феичке, сега разбирам, че сте сменили столчето. И на мен ми се иска вече такова, в което да седи и гледа напред, защото в кошницата и минута не стои, та все е в мен  ooooh!

Ние сме все така, нищо ново. Лека вечер. Отивам да се вихря в кухнята.

# 652
  • Varna
  • Мнения: 356
Здравейте момичета! Най -накрая да се покажа, да не мислите, че мъжо ме е завел на скурзия в чужбина Joy Joy Joy Joy Като ми се съберат два дни едни такива смени, дето едвам успявам да си видя децата за малко, и то не остава време за друго. Иначе поне тайно ви чета и в работата- както се казва - Не съм клюкарка, а се старая да бъда добре информирана- и затова. Не остава време да се разпиша- гледам да си наготвя на дребното, че не сме на кухня заради студеното време, гледам и за нас да наготвя/ на бабата не давам да ми готви- големия няма да го яде, каквото и да е/ и ей го - то време за лягане. Обаче лека-полека влизам в ритъм.
Боби е добре, само има сополки дето не знам от какво са- надявам се от зъбоник, защото много го сърбят венчетата. Чакаме второто горно зъбче и мисля че е от това- Т няма и хапва добре, тича из къщи с паяка и ме отменя в подреждането на дрехите по шкафовете. Това го казвам за Дучето- да знае че е къщовник от сега, ааааааа, и калъфката на възглавничката си сваля сутрин за смяна.   
За супата с праз- редовна е в менюто на цялото семейство и тия дни включвам и Боби.
Аз да ви кажа интересен десерт- сварих кус-кус, добавих АМ и намачкан банан и стана чудесно. ОХ,а снимки скоро в готварството-тц - Голямото бебе/разбирайте ММ/ изразходва батериите на фотото да играе на плейстейшъна и забравя да купи нови, и ще го "съска гъска" най -накрая. Е, успях да фотна елдата със сиренце и кисел от тиква, ама до там- няма сили фотото да ги кача.
Май това е.Ше ме прощавате, че стана дълго, но нали имам да наваксвам.
За снимки с хавлийки след баня съм "За", а заглавията всики са хубави.
Хайде лека нощ и силни  Hug Hug Hug на всички!

# 653
  • Бурса
  • Мнения: 647
Да се разпиша и аз преди лека нощ Simple Smile

Мечева и аз съм много възмутена от виваком. На ММ брат му беше си купил таблет и сключи договор за интернет към него, е не може да се отърве после. То мина срока на договора те го подновяват автоматично, той подава молби за спиране и уж вече не е абонат и пак пристигат фактури. Ходи разправя се, нямало подадена молба и т.н 1000 глупости. Така го влачиха почти още една година да им плаща месечни такси... Ужас.

И за бисквитките да ти кажа. Теди има две зъбчета долу и като и дадох бисквитка от тези на плазмон и отхапа голямо парче и и го извадих от устата. После пробвах да и дам от моята ръка като с пръсти ограничавам до къде може да я захапе. Надявам се добре го обясних де... Но така ми е изяждала цяла бисквитка. Посмуква я, гризва трохичка, повъртява я в устата си и тя се разтопява. Пробвай ако искаш  Peace

Дуче страхотни идеи за новата тема Simple Smile а за свекървата оставам без думи, само ти си знаеш какво ти е било.  Hug за теб и Борянка.

Кръстева да си отпочинеш в Бургас. Винаги си е хубаво със семейството, особено като не сте се виждали скоро  Hug
(Момичета не ви пиша имената с удебелени букви, защото винаги съм през телефона и отговарямето поименно ми е трудно, та за каквото се сетя пиша, извинете ме Sad )

Лека нощ дами и лека за бебчовците. И дано помага хомеопатията тая вечер  Grinning

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 22:54 от telly

# 654
  • София
  • Мнения: 2 130
добър вечер  Hug,
моят юнак дремна малко към 17,30 и сега е луд купон  newsm68. Играем и скачаме на X фактор.
Ние днес най накрая стигнахме до ЛЛ за консултация. Растем усилено 76см и към 9,700/9,800 сме (измериха ни 10,120кг, но около час преди това бяхме яли и ни мерят с памперса, та за туй махам към 300гр поне). Според нас май доста си цоца, защото иначе няма от къде да качва толкова, че не сме от много ящните нали.
Имаме си и почти излязло 3то зъбче.
Аз не давам много често бисквитки, че имат захар, но Влади много хубаво си ги хапва. Като отхапе по голямо парче и си го смуче докато се разтопи и после пак си ръпка и така. Сега съм взела едни на ХИП без захар , ще видим тях дали ще хареса така.

Скрит текст:
За Вивакома и аз мога да коментирам  #2gunfire. Имам карта при тях и не искам да преподпиша договора и няма такова досаждане от тях. Има дни по 2 ми звънят с някакви супер смотани оферти. Смотам ги и им кажа да спрат да ми досаждат и мирясат за месец -два и после айде пак  ooooh!. А аз на инат пък неща да подпиша нов договор , защото ме дразнят с умрелите си оферти.

за снимките се чудя как да го снимам с хавлията  newsm78, иначе докато се къпе нямам проблем или на гърнето също е лесно (вече даже не падаме от него  Laughing, та няма да го потрепя пак ).

лека вечер на всички , моето диване се предаде  newsm46

# 655
  • Мнения: 554
Здравейте мацки Hug Имам 99+ непрочетени в темата Shocked
Бая сте пописали. Аз да се оплача, че бебка спи по има-няма 4-5 часа в денонощието, а аз-няма и толкова и вече изпушвам newsm61 Това диване тотално ми стопи лагерите последната седмица.

Мисля да се пробвам да я захранвам по малко с млечни, че много искам да вкарам сирене. По този повод да ви питам как давате попарата? В смисъл с какво я подслаждате, че ако не сложа нещо сладко се съмнявам да я яде Rolling Eyes

# 656
  • NE
  • Мнения: 10 999
                           


Елефтерия Прави попарата с АМ. Аз слагам в кашата със сиренце и масло и я яде. Peace Дано скоро почнете да спите. Praynig
Гери Голям юнак си имаш. Hug Цокането много качва, ние сме същите. Peace
Теа Бяхме се спрели първоначално на Maxi Cosi Столче PRIORI SPS+ или Maxi Cosi Priori XP , но в Amazon имаше добра оферта за Britax Romer и него избрахме. Ние вече го ползваме, но рядко излизаме от града и не сме в разрез толкова с идеята,че бебето до 1 г. минимум трябва да се вози обратно на движението.Има и столчета, които имат възможност и за возене обратно на посоката на движение.
Водихме се по тази класация Peace

# 657
  • Мнения: 139
Тъйй добро утро.Да се присъединя към недоспалите Crazy Гери се буди само 10 пъти...ужас много я мъчат зъбите.Към 5 и нещо Замалко да заспи ама не....каката се събуди и започна да обяснява разни неща  #Crazy попара хич неще и да яде все сме си на 5-6 лъжички многоооо рядко половината.На всичко отгоре пак и потече сопол...на мен пък ми никне мъдрец.Ами това засега приятен ден  Hug

# 658
  • NE
  • Мнения: 10 999
Сериозно съм спряла да търся решение на тези зъби. Явно недоспали ще сме оттук нататък. Confused

# 659
  • София
  • Мнения: 2 130
Добро утро   food010
Ние току що се излюпваме с дребния, но нощес ми купонясва към 3 та си доспахме сега.

Елефтериа аз ти предлагам да не слагаш захар в попарата. В сухарите имаш захар, може да си сложиш и някоя бисквитка за да стане по сладко и да й мирише на бисквитки, но не прибавяй и още захар, че ще стане много, а е супер вредна.
Иначе аз съм си взела една фруктова захар тук да си имам, но не я ползвам честно казано, научих го дребния да е без захар.

Общи условия

Активация на акаунт