Есенната тема на ЯНУАРЧЕТА 2011 (54)

  • 54 207
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 369
адиссс честито милаа!! Да ти е здрава Сиана! Като си събереш мислите чакаме подробности!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 487
Честито адис. Да ви е жива и здрава малката Сиана. Когато си свободна пиши как е минало раждането Simple Smile

ПП. Деница следващата седмица има РД, а на мен ми се струва толкооова далеч, а в същото време тази 1 година ми мина изключително бързо.

# 182
  • Мнения: 629
Честито Адис!Да е здрава и честита Сиана!

# 183
  • Мнения: 455
адис, честито мила! От сърце се радвам за раждането на третото ви детенце! Да ви е жива и здрава Сиана, да има късмет и щастлив живот! Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Очакваме за разкажеш за раждането!

Бързо да оздравява баткото, радват ли се с Ивайла на бебка?


Люба, благодаря, баща ми е добре. От снощи има ток, всичко е наред.
Радвам се за теб, че се чувстваш добре и щастлива.


# 184
  • Мнения: 251
Момичета, благодаря ви  Heart Eyes  Hug

децата не бяха идвали в болницата и като ни изписаха, направо се разтопиха от радост и нежност към малката, бяха като животинчета, Ивайла веднага й се представи даже и с фамилия  Simple Smile сега са разделени заради Марти, който като вдигна Т първия път, веднага каза, сега няма да мога да седя при Сиана. а той милия вече четвърти ден е с Т и днес почнахме аб.

Раждането беше продължително, от започването на контракциите, докато родя минаха някъде около 20ч. като окситоцин ми включиха чак на 8см. разкритие и час и половина след това някъде, родих. Още се възстановявам, може би това възстановявяне е по-бавно в сравнение с предишните раждания.

# 185
  • Мнения: 455
адис, много дълго раждане си имала, но важното е, че вече е зад гърба ти и сега се радваш на малкото си момиченце! Имаш ли помощници вкъщи?

Браво на вас за подаръците, измислили сте ги, че даже сте и купили.  Сами сега знае, че дядо Коледа записва в едно тефтерче добрите деца, за да им донесе подаръци и когато се отклони от доброто поведение му напомняме за подаръците и той променя постъпките.

# 186
  • Мнения: 496
Адис, честита бебка Сиана! Да ви е жива и здрава, да е много щастлива и с късмет!  Hug А на теб ти пожелавам бързо възстановяване, всички да оздравяват и да се радвате пълноценно на новото човече!   bouquet

# 187
  • Мнения: 471
Адис,честита принцеса!

# 188
  • Мнения: 455
Къде сте всички в това студено и дъждовно време?

# 189
  • София
  • Мнения: 598
Адис, честита дъщеричка!!! Да е здравичка, да расте безгрижно и да е късметлийка в живота! Бързо възстановане на теб!

За Коледа мисля да купя на малката къща за кукли или замък. Тя си ги поръча.

Момичета, някой правил ли си е тест за варицела? Направих си заради карантина в градината, но не съм сигурна как да тълкувам резултата, а чак след седмица съм на ЖК.

# 190
  • София
  • Мнения: 415
Не си ли я карала?
Какво пише като резултат?

# 191
  • Мнения: 1 687
адис, честита ти сиана! много да ви радва и всички вкъщи много да се обичате!
ти бързо да се възстановяваш! а по-дълго ли ти беше това раждане в сравнение с предишните?

люба, емили, тя палатката на дара си седеше като паметник няколко месеца. изобщо не си играеше с нея, ама като я прибрахме й долипсва. няма къде да я разпънем сега, ние сме дядовата ръкавичка Simple Smile

мале, вие сте измислили и подаръци, аз още не съм стигнала до коледа. първо имам рожден ден, нали знаете? Mr. Green Mr. Green Mr. Green после никулден, на мм рождения ден и чак тогава коледа. ехееее, далече е! Simple Smile
в тази връзка не мога да си измисля торта за рд. от няколко дни гледам и се мая. а ми се щеше да я измисля по-рано, за да знам, ако ми трябва някой инструмент да го поръчам.

# 192
  • София
  • Мнения: 598
Kakche, май не съм карала варицела
 Тестът има два показателя  - за нова инфекция и за стара (прекарана). По първия съм в рамките на реф-та стойност, а по втория - над нея
 Според мен това означава, че съм преболедувала, но не съм 100% сигурна.
 

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 11:06 от Мohita

# 193
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Адис, честита бебка Сиана!Желая и много здраве и усмивки  Hug Heart Eyes

Нели не е излизала от темата за Коледа въобще,тя иска роклята на Елза от Замръзналото кралство,а за градината или конструктор или комплект с пластелин.Таня ми е трудна,тя си има всичко,оставила съм и да мисли.За мм не знам още,за мен-моя мъж  Embarassed Laughing

Аз тези дни презаредих ,в отпуск съм по принуда/имам да чистя/,не очаквах ,че ще ми се отрази толкова добре  Grinning

И да ви покажа новата си тортичка,от която съм доволна,за първи път от както правя торти въобще  Grinning

# 194
  • Мнения: 251
елч, не мога да кажа точно, защото и двете предишни раждания бяха предизвикани...

тути, и на мен чистенето ми се отразява много добре, особено когато съм по-напрегната  Simple Smile
голям си майстор, без работа няма да останеш!

мохита, дано да няма нищо при теб  Hug

Общи условия

Активация на акаунт