Детската градина- всичко, което ни вълнува-10

  • 28 036
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
ако не - поискай си среща с директорката и говори с другите родители как виждат подобен проблем.
На същото мнение съм и аз  Peace
Досега не ми се е случвало да имам подобен проблем,но аз съм и много директна.
Имам ли да кажа нещо-заявявам в прав текст.
Ох,какви лигавни видях от страна на родителите когато беше срещата...... ooooh!
То не бе подмазлък,не бе чудо.... Tired

Едната ни учителка види ли татковци да водят децата и започва да пърха с мигли като пеперуда.... Flutter
Размазва се от кеф милата...... Laughing

# 406
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Нашата учителка пък се плаши от моя мъж. Казвам й да даде учебната тетрадка на детето на мъжа ми като го води сутрин. И тя пърха пърха уплашено, ама как, ама да му дам ли, ама той нали на работа отива. Mr. Green Викам му - жената се страхува от теб, как се държиш с нея, ръмжиш ли, що ли...

# 407
  • Мнения: 68 644
Нашата учителка пък се плаши от моя мъж. Казвам й да даде учебната тетрадка на детето на мъжа ми като го води сутрин. И тя пърха пърха уплашено, ама как, ама да му дам ли, ама той нали на работа отива. Mr. Green Викам му - жената се страхува от теб, как се държиш с нея, ръмжиш ли, що ли...

 Joy Joy

# 408
  • Мнения: 5 948


Едната ни учителка види ли татковци да водят децата и започва да пърха с мигли като пеперуда.... Flutter
Размазва се от кеф милата...... Laughing

Сигурно са всите хубавци тогава, а  Mr. Green

# 409
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193


Едната ни учителка види ли татковци да водят децата и започва да пърха с мигли като пеперуда.... Flutter
Размазва се от кеф милата...... Laughing

Сигурно са всите хубавци тогава, а  Mr. Green
hahaha
А,аз по чуждите татковци не гледам,само в мойта кошница... Joy

# 410
  • София
  • Мнения: 1 103
 Имам един интересен казус в момента. Могат ли деца посещаващи държавно ОДЗ  да посещават такова в друг град за определено време при нужда. Проблемът е , че ние с таткото се налага да отидем на едно 2-3 дневно обучение в друг град, а децата няма кой да ги гледа нито тук нито там. Баби и дядовци - на небето, друг надежден възрастен наблизо също няма. Въпросът ми е регламентиран ли е този въпрос по някакъв начин и възможно ли е въобще?

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
имаше нещо, че можеш да откажеш командировка, ако имаш дете до 6 години, но не съм запозната в подробности и дали още го има това нещо...

# 412
  • София
  • Мнения: 1 103
 Не става дума за командировка в нашия случай, не искам да навлизам в подробности. Въпросът ми е здрави и адаптирани деца дали биха могли да посещават ДЗ в друг град при необходимост за определен период. За конкретния случай за сега единствения вариант е детският клуб в местния мол, ЧДГ също нямало.

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
при такива обстоятелства - и идея си нямам...
Дано има някой компетентен Praynig

# 414
  • Мнения: 29 324
Какви са тези талони за профилактичен преглед, където се изискват? За пръв път ми искат такова нещо. Да не стане само да се разходя до личната.....

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
амбулаторен лист от преглед - носи се в градината/яслата, когато е било време за консултация Peace

# 416
  • София
  • Мнения: 5 285
Имам един интересен казус в момента. Могат ли деца посещаващи държавно ОДЗ  да посещават такова в друг град за определено време при нужда. Проблемът е , че ние с таткото се налага да отидем на едно 2-3 дневно обучение в друг град, а децата няма кой да ги гледа нито тук нито там. Баби и дядовци - на небето, друг надежден възрастен наблизо също няма. Въпросът ми е регламентиран ли е този въпрос по някакъв начин и възможно ли е въобще?

Силно се съмнявам да има нещо регламентирано. Има ли как да говорите в града, директно с директор на местна градина? Може би да се консултирате и с вашата директорка за евентуално съдействие, контакти, разговори?

# 417
  • Мнения: 2 352
Ако другата градина не е на субсидия от бюджета, няма проблем.  Peace

# 418
  • Мнения: 29 324
амбулаторен лист от преглед - носи се в градината/яслата, когато е било време за консултация Peace

Благодаря за разяснението.

# 419
  • София
  • Мнения: 1 103
Мерси за отговорите. Наши близки там обещаха да потърсят контакт с директорката пък да видим. Определено това е най-добрия вариант за цял ден. В детски кът хич няма да ми е спокойно, а и на децата ще им омръзне за час два максимум.

Общи условия

Активация на акаунт