Движение на българските майки - Стара Загора

  • 12 812
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 243
Времето дава знак да е хубаво и утре.
Предлагам да се видим на Бирхалето в 11 ч.

Херка, остава ли в сила предложението да складираме нещата у вас?

Една молба от мен. Може ли някой с кола да мине да ни вземе, защото няма да мога да пренеса торбата сама с количката. Не зная кой ще има възможност, ако няма - ще взема тахи.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
Една молба от мен. Може ли някой с кола да мине да ни вземе, защото няма да мога да пренеса торбата сама с количката. Не зная кой ще има възможност, ако няма - ще взема тахи.

Отзовавам се  Grinning

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
За склада у нас остава в сила Flutter
Утре..това е неделя нали /02.04/ ще дойда на Бирхалето в 11,00 часа.

# 63
  • Мнения: 6 243
Една молба от мен. Може ли някой с кола да мине да ни вземе, защото няма да мога да пренеса торбата сама с количката. Не зная кой ще има възможност, ако няма - ще взема тахи.

Отзовавам се  Grinning
Мерси!  bouquet beer cheers
Ще те чакам към 11 без 10.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
А дали ще приемат плетени дрешки, че имам цял чувал почти неупотребявани?

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
А дали ще приемат плетени дрешки, че имам цял чувал почти неупотребявани?
Да знаете, че спалнята ми е 30кв.м....внимавайте да ви стигне мястото Mr. Green

# 66
  • Мнения: 6 243
А дали ще приемат плетени дрешки, че имам цял чувал почти неупотребявани?
Що да не ги вземат. Като става за носене... Ако не могат да ги ползват, най-много да ги върнем.

И аз имам чуденки за някои от нещата - това, което е от Ивайло. Здрави са, ама вече нямат търговски вид и не са хипермодерни. Ама реших да ги отделя, пък ако не ги харесат, няма да настоявам.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ако още някой има проблемация с пренасянето на дрешките до Бирхалето... Да свирне... Ще мина с колата...

Последна редакция: сб, 01 апр 2006, 19:18 от Ekcnpec

# 68
  • Мнения: 280
И аз имам някои,за които се съмнявам,ама са чисто новички и ми се иска да им ги дам.Ще дойда към 11.30,не е много късно,нали?

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Времето е наистина хубаво, срещата остава на Бирхалето в 11:00 часа...
И за закъснелите няма да е късно... Simple Smile

# 70
  • Мнения: 6 243
Писах в отчетната тема по навик, затова направо ще копирам написаното тук:

Току що успях да се свържа най-сетне с д-р Панова, директорката на Бузовградския дом. Тя в събота няма да има възможност да ни посрещне, но ще предупреди да ни очакват.

За дрехите: поначало най-удобно им било да приемат дрехите сортирани по вид: блузи при блузи, гащи при гащи. Но обясни, че те си имат хора, които ще я свършат тая работа, да не почваме тепърва да сортираме.

За чаршафите: това е едно от нещата, които са им най-необходими. Но имали възможност сами да си ги шият, затова ако занесем направо хасето (топчето на Таня), те ще имат грижата да си го скроят и направят по размерите на креватчетата.

Докторката ми обясни, че поначало най-остра нужда имат именно от спално бельо и от памперси. Това им трябва винаги.

Там на място ще ни разведат и ще ни обяснят кое-що. Тогава ще можем да видим какво е нужно и т.н.

Сега въпросите:
- Приемаме, че Експрес ще ни е шофьор. Ще се съберат ли дрехите в неговия багажник или трябва да се търси втора кола?
-Кои са желаещи да ходят? - Аз съм едната.
- По кое време можете да се приготвите за тръгване. при мен няма проблеми, защото и през почивните дни ставам рано.

# 71
  • Мнения: 6 243
И понеже съм патица, забравих още нещо важно:

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО НАМЕРИХТЕ ВРЕМЕ ДА ПРОГОТВИТЕ И ДОНЕСЕТЕ ДРЕШКИТЕ И ДРУГИТЕ НЕЩА! Сигурна съм, че малките душици ще имат нужда от тях.

# 72
  • Мнения: 6 243
Дотук желаещи да пътуват с лимузината на Експрес са: Джейд, Пеп-чо и аз.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 728
Az ще съм на село от петък и ще дойда, ако си отиваме с комбито може да взема малко багаж. За хасето да кажа, че  не е прано купувано е преди няколко години, ама не съм сигурна, че тоя топ мога да го пъхна  в пералнята.

# 74
  • Мнения: 6 243
Az ще съм на село от петък и ще дойда, ако си отиваме с комбито може да взема малко багаж. За хасето да кажа, че  не е прано купувано е преди няколко години, ама не съм сигурна, че тоя топ мога да го пъхна  в пералнята.
Давай го така, никой не може да изпере цяло топче, а по-добре е да не го режем.

Общи условия

Активация на акаунт