Движение на българските майки - Стара Загора

  • 12 816
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 243
Пак съм аз.

Днес се видях с директорката на Дом № 44 (в кв. Самарско знаме).Там са хлапета от 3 до 7 години. Много симпатична е директорката. Каза, че за хранителни стоки намирала спонсори, но основният им проблем са дрешките. Питах я дали държат на ново, жената вика "оооо, какво ново", за употребявани дрехи ви говоря.

Я Херче кажи, от това, което събрахме - много ли е, има ли и за двете места? Аз нали не дочаках края на акцията!!!

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Пак съм аз.......
Я Херче кажи, от това, което събрахме - много ли е, има ли и за двете места? Аз нали не дочаках края на акцията!!!
То все си ти Mr. Green
Има четири големи черни чувала пълни до горе. Днес мисля да ги разпределя на малки и по-големи дрешки.

# 77
  • Мнения: 6 243
БЛАГОДАРНОСТИ И ЗА ВАЛЯ77 за детските дрешки!!!

Мами, хайде да се чакаме в 10:30 с Казанлъшките Aleyna (Беа) и Горска фея (Bisttra) на площада в Бузовград. Там направо ще дойде и Таня-п и заедно ще ходим към Дома.

# 78
  • Мнения: 9 086
Хапке, това не зависи ли от шофьора  newsm78  Но ако тръгнем от тук в 10, там ще сме при всички случаи в 10, нали  newsm78

# 79
  • Мнения: 6 243
Хапке, това не зависи ли от шофьора  newsm78  Но ако тръгнем от тук в 10, там ще сме при всички случаи в 10, нали  newsm78

Пепчо, това е съгласувано с шифьорина, не се притеснявай. Аз само му давам публичност, щото ми харесва сама да си пиша в темата Wink

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
...Но ако тръгнем от тук в 10, там ще сме при всички случаи в 10, нали  newsm78

Бе той верно, че ни е експресен шофьора, ама чак пък толкова...  Joy

# 81
  • Мнения: 1 639
Добре , в 10,30 на площада в Бузовград .
Там сме (аз и Беа)  Wink

# 82
  • Мнения: 9 086
Момичета, току що получих "факс" от зеленото училище, че рожденния ден, който е утре, ще празнуваме в събота и ще трябва да мажа огромно количество сандвичи до обяд, а след 1 вече съм номинирана от къщата. Тъй че няма да мога да дойда.
За дрехите/чаршафи:
Аз живея срещу ОК бензиностанцията- по пътя за Казанлък, вие като се разбере кога ще тръгвате от центъра, аз ще слезна долу да ви чакам на бензиностанцията да мога да дам багажа. Експресе, ако пътя ти не е от тук, кажи да се уговоря с някого да дам багажа в петък.
И понеже си меним мнението по 3 пъти в денонощие, а някои сме зависими от това, ако получа до утре друг "факс" от детенце, пак ще пиша и ще дойда.

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Pep-4o, ще минем покрай вас... Ще се чуем с теб за това допълнително... За да уговорим подробностите... И честно да ти кажа, не вярвам да получиш различен "факс"... Каже ли тийнейджъра така... Щом си се съгласила, това е... В противния случай щеше да получиш милион "факсове" молби... Хи-хи-хи-хи-хи...

# 84
  • Мнения: 9 086
Pep-4o, ще минем покрай вас... Ще се чуем с теб за това допълнително... За да уговорим подробностите... И честно да ти кажа, не вярвам да получиш различен "факс"... Каже ли тийнейджъра така... Щом си се съгласила, това е... В противния случай щеше да получиш милион "факсове" молби... Хи-хи-хи-хи-хи...

не се смей, защото и теб това те чака. Нямаш идея колко бързо растат  newsm78

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
не се смей, защото и теб това те чака. Нямаш идея колко бързо растат  newsm78

Имам идея, защото брат ми е 11 години по-малък от мен... Кажи-речи, изкарал съм половин "майчинство"...
smile3532

# 86
  • Мнения: 1 639
Много хубава работа свършихме днес!
Благодаря на Старозагорската весела дружинка за приятните емоции днес!!!  Hug
Казвайте сега кой Дом е наред и с какво можем да сме му полезни.  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 6 243
Много хубава работа свършихме днес!
Благодаря на Старозагорската весела дружинка за приятните емоции днес!!!  Hug
Казвайте сега кой Дом е наред и с какво можем да сме му полезни.  Heart Eyes
И аз съм много доволна от това, че се организирахме и отидохме до Бузовград. А също - и че накрая се видяхме с вас двете с Беа.

Предлагам следващото посещение да е в Дом № 44 в Стара Загора. Както стана дума преди, тяхната директорка ще отсъства до 17ти този месец, така че като се върне, предлагам да се чуем и да отидем там предВеликденски. Имаме събрани малко дрешки и за тамошните дечица, те са от 3 до 7 години. Ако междувременно се съберат още - няма да ги върнем. Иначе Експрес и помпата непременно трябва да са с нас!!!

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Юруш народееее...
Хайде на снимките...

# 89
  • София
  • Мнения: 39 673
Дайте снимки на хлапетата Simple Smile
От другите само Експреса познах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт