Движение на българските майки - Стара Загора

  • 12 815
  • 288
  •   1
Отговори
Ехооо,нова тема.Надявам се тази тема да ни е полезна.











---------------------------------
Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 15:29 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 1 427
Нещо не разбрах newsm78

# 2

ами сега вече ще обясня.Тази темичка произлезе от темата Движение на българските мъжки.Започваме да организираме всякакви акции и подкрепа за децата от домовете в региона.търся съмишленици

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 15:29 от Аурелия

# 3

Сега да кажа, по примера на софийските мъжки започнахме организацията на старозагорски великденски базар,със средствата от който да помогнем на домове в региона,така че очаквам всякакви идеи в тази връзка.Първо трябва да съберем всякакви полезни материали които да дадем на дечицата,да направят най-различни неща за базара

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 15:30 от Аурелия

# 4
Ehooo,nova tema.Nadqvam se tazi tema da ni e polezna.
Виж какво ще ти кажа kattt, какво да те правя ще везеама да се включа и ще ти помогна в това начинание. Поемам ангажимента да те свържа с един от домовете в Стара Загора. Сигурна съм, че ще прегърнат идеята. Децата са изобретателни и с наша помощ ще изработят страхотни неща. Simple Smile

# 5
Ehooo,nova tema.Nadqvam se tazi tema da ni e polezna.
Виж какво ще ти кажа kattt, какво да те правя ще везеама да се включа и ще ти помогна в това начинание. Поемам ангажимента да те свържа с един от домовете в Стара Загора. Сигурна съм, че ще прегърнат идеята. Децата са изобретателни и с наша помощ ще изработят страхотни неща. Simple Smile

Супер си,are да действаме

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 15:32 от Аурелия

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 728
Здравей,
като стане ясно   от какво има нужда, ще се опитам да помогна,
канцеларски материали, картон, цветни моливи ,това ли ще трябва за изложбата, не  ми я ясно, но ще разбера Simple Smile.

# 7
Здравей,
като стане ясно   от какво има нужда, ще се опитам да помогна,
канцеларски материали, картон, цветни моливи ,това ли ще трябва за изложбата, не  ми я ясно, но ще разбера Simple Smile.

Здрасти,радвам се,че ще помогнеш.Сега говоря с директорите на домове.ще напиша списък на всички неща,като събера инфо

# 8
  • София
  • Мнения: 2 356
Привет и от мен, Старозагорски момичета!  Grinning
Радвам се, че и вие се организирате да помагате на дечицата от домовете. Браво за чудесната инициатива. Успех ви желая.   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
Момичета, пускам ви списъка на материали, които събират в София за базара,просто примерен,ама ако ви хрумне и друго,пишете

СПИСЪК ЗА ВЕЛИКДЕНСКИЯТ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР
1.всякакви бидове хартия и материали за изработка на картички
2.бои-темперни,за стъкло,водни
3.маркери,фулмастри
4.всякакви мъниста,украси-изобщо неща които могат да се сложат на картички
5.стъклени бутилки,чаши и съдове-които да се рисуват
6.За самият базар-ЗА ПРОДАВАНЕ-сувенири,бижута,интересни свещи и предмети-изобщо всичко което се сетите

# 10
  • Мнения: 6 243
Кате,
две предложения от мен:
-пиши на кирилица. Ако нямаш, виж бутона "Кредор" и действай. С тая латиница е цяло мъчение и губиш читатели.
-има отчетна тема на СЗ майки и бащи. Ако искаш да се свържеш със съфорумките от СЗ, може би ще е най-добре да пишеш там. От опит ти казвам, че малко момичета влизат в тоя форум. Аз лично влязох напълно случайно.
Ето линк към темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78135.0

Поздрави!

# 11
Да,за кирилицата вече разбрах,няма да ви тормозя повече с латиница. А иначе мисля че това което правим трябва да е в отделна тема, за да можем по-лесно и бързо да си обменяме информацията.Така че просто може старозагорските мами и татита да почнат да четат и тук,ако искат да помагат

# 12
  • Мнения: 6 243
Ами така има по-голяма вероятност вече СЗ мами и татита да видят темата.
Едно предложение от мен, понеже с Таня П вече имаме охпит с това начинание. Първо трябва да се провери от какво имат нужда детските домове. Голяма част от тях имат доста ограничения. Невероятно, но факт.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Нека пишем в една тема щото лично аз ще загубя връзката по някое време...знаете че съм заспала ooooh!
Искам да помогна с каквото мога.

# 14
Да,и това ми го казаха.Затова сега точно това правя,опитвам да се свържа с директорите на домовете и да ги питам дали имат интерес да направим такъв благотворителен базар.ама вие щом имате опит,много ще е хубаво да споделите и да видим какво ще стане Hug

Общи условия

Активация на акаунт