Estee Lauder-2

  • 97 942
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Само на мен ли идеалистите ми оставят златист, непопит слой на лицето?

# 16
  • Исландия
  • Мнения: 60
Само на мен ли идеалистите ми оставят златист, непопит слой на лицето?
Знам, че Idealist Even Skin Tone Illuminator оставя озаряващ златисто-перлен филм на лицето.
От марката ползвам доста неща: DW BB Glow cream, DW Brush-on pen ( тази писалка е уникална в освежаването на зачервени и уморени очи, след дълга работа на компютър, скрива добре тъмните кръгове), сенки, моливи за очи и вежди, основа за спирала и спиралата Sumptuous Extreme, крем за лице и очи, лосион, измиващи продукти (Perfectly Clean Foam cleanser/ Purifying mask Perfectly Clean cream cleamser/ moisture mask). Червилата Envy са ми любими: имам в Red Ego Tumultuous Pink, скоро смятам да се сдобия с Envious. Хвърлила съм око на новите палитри сенки Envy- разкошни са, пигментирани, мажат се като масло, нанасят се леко и равномерно, ползват се и с мокри, и сухи четки. Имам Perfecting Loose Powder, но в сравнение с пудрата ми на Caron, всички пудри ми бледнеят.
OnDiNe, аз имам Микро есенцията, но съм я зарязала, заради златния лосион. За 2-3 седмици ползване не мога да кажа да има кой знае какъв ефект- всичко е комплексно и само от един лосион нещата не зависят драматично. Но ми харесва много повече от тониците, кожата ми се чувства добре, освежена и комфортна. Усещам слаб, едва доловим аромат. Текстурата е особена- не е бистра водичка, а леко желифицирана, оставя много лек, немазен филм на лицето, с което нанасянето на следващия продукт е по-лесно и икономично. Целта му е да омекоти кожата, да улесни проникването на съставките на следващия продукт, да даде начална фаза на хидратация- т.е. действа като основа за серума или крема. Има хиалуронова киселина, има съставки за бистър и равен тен, противостареещи съставки, има мая- същата съставка като в АНР. Няма алкохол, не съм имала зачервявания, пресушаване. ЕЛ съветват да се използва след тоник и преди серума. Аз го ползвам без тоник. МЕ е лансирана на азиатския пазар преди 2 години, ако не се лъжа, където стъпките в грижата на кожата са много повече от тези на европейките. Не го ползвам с тампони за лице- не ми се хаби продукт по тампони. Изливам малко количество в ръцете и нанасям с ръце. Текстурата позволява масаж. Peace

# 17
  • Мнения: 31 167
Много са им хубави новите червила, много! Просто разкош за устните! И цветове имат хората.
Страшен фен съм и на пудрата Бронз Годес. Харесвам и сенките им, както и черния молив за очи.
Привличат ме всяка Коледа празничните им най-големи куфари.
Иначе Идеалитите и разбира се безспорния фаворит на темата AHR

# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Оооо, Бронзовата богиня я обожавам, особено олиото за тяло с блeстящи частици  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 31 167
И олио, и пудра, и парфюм, и всичко излязло под това име. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 805
Само на мен ли идеалистите ми оставят златист, непопит слой на лицето?

Не, и при мен така се получава.

# 21
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Сплендора, много ти благодаря за отзива, отдавна чаках някой да пише по въпроса!   bouquet  bouquet
МЕ го пробвах на летището в Истанбул преди много време и бях очарована, защото ефектът беше също като първоначалния от първия ми АНР - преобразена кожа. Сега вече го няма това УАУ. Тук по магазините още го няма, така че няма как да си взема проба, за да видя дали ще има пак същия ефект или не си заслужава поредния скъп продукт за лице. Peace

# 22
  • Исландия
  • Мнения: 60
Сплендора, много ти благодаря за отзива, отдавна чаках някой да пише по въпроса!   bouquet  bouquet
МЕ го пробвах на летището в Истанбул преди много време и бях очарована, защото ефектът беше също като първоначалния от първия ми АНР - преобразена кожа. Сега вече го няма това УАУ. Тук по магазините още го няма, така че няма как да си взема проба, за да видя дали ще има пак същия ефект или не си заслужава поредния скъп продукт за лице. Peace
Пуснаха го на някои места в Европа, но е малко трудно да научиш европейката да наслагва продукти и да увеличи броя на стъпките, както в Азия. В Европа все още битува мнението, че не е хубаво да нанасяш много продукти и се чака един продукт да прави всичко. А в Китай, Корея, Япония (за които пазари беше създадена формулата на МЕ) такива стъпки като праймър за серума/ крема, есенция, скин финиш са неделима част от ритуала. Ако трябва да избирам между тоник (да речем Perfectly Clean toner) и този лосион, веднага бих си взела лосиона. Наистина има разлика сравнен с тоници. МЕ помогна на кожата ми да живне след августовските горещини и наистина видях разлика още първата седмица- тургорът се подобри, по-мека кожа и свеж тен при нанасяне, посвиха се порите, по-малко крем нанасям. Peace

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 21:11 от Splendora

# 23
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Идвам с въпросче (нямам възможност да прегледам темите): Марката има ли продукт с ефект минимизиране на порите за мазна или смесена кожа?  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 5 466
Идвам с въпросче (нямам възможност да прегледам темите): Марката има ли продукт с ефект минимизиране на порите за мазна или смесена кожа?  newsm78
Да,ето този,много добър продукт според мен:
http://www.esteelauder.co.uk/product/689/3298/Product-Catalog/Sk … nisher/index.tmpl

# 25
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Идвам с въпросче (нямам възможност да прегледам темите): Марката има ли продукт с ефект минимизиране на порите за мазна или смесена кожа?  newsm78
Да,ето този,много добър продукт според мен:
http://www.esteelauder.co.uk/product/689/3298/Product-Catalog/Sk … nisher/index.tmpl
Много ти благодаря мила!   bouquet

# 26
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Сплендора, мисля да си го поръчам "на сляпо" от официалния сайт Peace Hug Виждам смисъл от него.

# 27
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
Някакви мнения за серията Daywear?

# 28
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ползвала съм дневния крем за комбинирана кожа DayWear - приятен без да е нещо особено. Идваше ми една идея тежък като консистенция, просто попиваше по-бавно. И точно заради това не бих повторила.

# 29
  • Мнения: 238
Някой би ли могъл да сподели мнение за ВВ кремовете и хидратиращите дневни кремове за нормална кожа?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт