Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 314
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 337



Тема за продуктите, които сме изразходвали,
впечатленията ни от тях и бихме ли ги купили отново



Първа тема

# 1
  • Мнения: 3 337
Tarte Lights, Camera, Lashes 4-in-1 Mascara



Неочаквано и за самата мен, тъй като подходих без никакви очаквания, спиралата много, наистина много ми харесва. Подчертава всяка мигла, без да ги слепва, удължава, придава обем без прекален драматизъм. Бих я купила с най-голямо удоволствие отново. Една от най-добрите спирали, които съм използвала.

# 2
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Наскоро приключих

Доволна съм! В много голяма степен изчисти лицето ми от пъпки. Бих купила пак, но сега ползвам така хваления Ефаклар на Ла Рош,  Peace да видим кой ще се окаже по- по- най!   Nature Sunny

# 3
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 147
Използвам почти всички продукти докрай - не използвам тези, които не са подходящи за кожата ми, но тях подарявам...
Не трупам.
Макар да използвам по-нисък клас козметика.
Един от любимите ми продукти, от който съм използвала поне 3 опаковки и в момента имам

# 4
  • Мнения: 31 082
Благодаря за темат.
Повечето си продукти приключвам докрай. Напоследък масово свършвам и почти всеки ден има празни опаковки за боклука, което страшно ме радва. Има и доста неща, които подарявам.
Например имам само един шампоан, една маска за коса и нито един балсам към момента. Crazy Само 3 душ-гела, обикновено поддържам отворени около 6. Докато не похарча 4-те отворени масла на Боди Шоп и Ритуалс няма да купя ново. Драстично съм намалила покупките и много се радвам.
С декоративната козметика не стоят обаче така нещата. Sad

# 5
  • Мнения: 511
Благодаря за темата.   bouquet

Приключих това:



Шокоманията ми допадна повече като аромат, но после свикнах и с този. Като действие са идентични, макар че на ягодата пише, че е за нормална кожа, а на шокото, че е за суха.

Тази паста/ сигурно 100 опаковка:) Реша ли да я сменя, имам чувството, че зъбите ми не са измити и пак се връщам към нея.



Този парфюм, хареса ми доста, но ми поомръзна след 75 мл., бих повторила след време.




Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 20:05 от mariposa333

# 6
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 451
И аз благодаря за темата, записвам се да я следя, защото за мен е интересна и полезна. Харесва ми анкетата - ще си сверя часовника. За съжаление съм от тези, които твърде рядко изразходват нещо до край - козметичната ми ненаситност е голяма, не купувам по необходимост. Използвам паралелно няколко  неща, много подарявам. Бях се баннала за 30 дни да не пазарувам, което не промени нищо... Laughing Все пак напоследък честичко пиша в темата и съм доволна.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 045
Благодаря и аз за темата.
При мен нещата горе-долу са идентични като при densi
Радвам се на всеки продукт, който свърша. При бялата козметика си хвърлям всичко - не пазя нищо общо взето, като включително изхвърлям опаковки, които биха ми били от ползва или пълни опаковки.
При декоративната и при мен не е така - пазя неща с години и не че ще ги ползвам, ами просто не искам да ги хвърлям, сякаш са бижута, които ще предавам поколение на поколение  Mr. Green С парфюмите е същата работа - рядко хвърлям, винаги оставям по малко на дъното и не го изпръсквам за да се заблуждавам самичка, че има още  #Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 4 743
APIVITA PURIFYING TONIC- Много ми хареса, бих купила отново следващото лято. Сега взех тоника на Апивита за суха кожа, защото зимата другият ще ми изсушава сигурно.


# 9
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Прехвърлям си празната опаковка от старата тема  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 595
Преди директно си купувах бяла козметика, без да знам дали кожата ми ще я понесе. Откакто винаги си изисквам проби преди да купя нещо свършвам почти всичко. Преди хвърлях и подарявах много неща, които некадърни продавачки в аптеки и козметични магазини ме убеждаваха да купя (отделно и аз бях некадърна да не се поровя малко за информация преди да купя нещо).

Единствените неща, които май никога не свършвам са червилата - нося рядко имам точно три цвята и не виждам свършване в близките 5 години поне. И някои лакове за нокти, които са специални цветове и нося рядко.

Продуктите, които винаги свършвам и купувам отново - спирала Le Volume de Chanel, лак OPI My private jet, олио за тяло Weleda, Kerastase Bain Divalent шампоан, маска за коса Kevin Murphy Born Again.

# 11
  • Мнения: 31 082
Благодаря и аз за темата.
При мен нещата горе-долу са идентични като при densi
Радвам се на всеки продукт, който свърша. При бялата козметика си хвърлям всичко - не пазя нищо общо взето, като включително изхвърлям опаковки, които биха ми били от ползва или пълни опаковки.
При декоративната и при мен не е така - пазя неща с години и не че ще ги ползвам, ами просто не искам да ги хвърлям, сякаш са бижута, които ще предавам поколение на поколение  Mr. Green С парфюмите е същата работа - рядко хвърлям, винаги оставям по малко на дъното и не го изпръсквам за да се заблуждавам самичка, че има още  #Crazy
Ти си моя духовна близначка. Heart Eyes Hug  bouquet
Винаги правя това с парфюмите. Под легрото ми е пълно с над 50 такива шишета с по-малко сок вътре. За припомняне от колекционерска гледна точка. Иначе самите бутилки не ме вълнуват.

# 12
  • София
  • Мнения: 755
Прехвърлям си празната опаковка от старата тема  Mr. Green


[/qu


Няма коментар, да разбираме ли, си доволна? newsm78

# 13
  • Мнения: 532
Благодаря за темата  bouquet

Напоследък единствено ми свършиха шампоанът и два душ-гела, всичко на Алверде. Доволна съм и все тях купувам от доста време, само разнообразявам ароматите. Без снимки засега, сайтът на ДМ нещо не работи..

# 14
  • София
  • Мнения: 5 193
Тони, нали, нали? Страхотна спирала! Heart Eyes
Май е номер 1 за мен.

Общи условия

Активация на акаунт