Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 299
  • 736
  •   1
Отговори

Анкета

Колко от продуктите, които купувате, изразходвате докрай?

Опции:

# 585
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 406
100 мл кристали? Shocked Опазихте ли поне косите? И аз съм зарината с виали и мостри на кремове, мини душ-гелове и ми се струва, че не пътувам достатъчно Crazy Mr. Green

# 586
  • Мнения: 35 891
надявам се  Wink
моите са 'русалки', т. е. дългокоси, моята е направо къса спрямо техните /около 10 см. под раменете/
пътувай и почивай, голям кеф е  Hug

# 587
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 406
пътувай и почивай, голям кеф е  Hug

И аз така чух  Joy Hug Hug

# 588
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 328
OnDiNe_ ако си в София доста богат избор от неща на Ruby rose има в магазин в едно вътрешно базарче срещу съдебна палата. Ако нямах дерматит на клепачите бих си ги купила отново, мазни и лъскави Simple Smile но след дерматита слагам само списпирспирала.

В Елитис също има голямо разнообразие от палитри на Ruby Rose.

# 589
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Доста често забравям да го сложа под спиралата, но е продукт от който съм доволна и е поредна празна опаковка.

# 590
  • София
  • Мнения: 5 193
Caudalie devine oil 15ml - така и не се впечатлих нито от това олио, нито от това на Нукс
Скрит текст:

Alverde Deo zerstrauber - не ме изкефи нито като действие, нито като аромат и замина в кофата почти пълно след като бая ми повися по рафтовете
Скрит текст:
Lóccitane shower oil - втора опаковка. Превърна се в незаменим за мен продукт. Третата опаковка е в банята вече Heart Eyes
Скрит текст:
Orofluido oil - ставаше, но ми доскуча в този голям размер. Имам достатъчно други в "склада" та не знам дали ще повторя.
Скрит текст:
Manuka doctor purifying face mask - съдържа манука мед и е с кремообразна консистенция, което пък от своя страна не ми оставяше това почистващо усещане, което имат маските с глина. Не мисля да повтарям
Скрит текст:
Talika photo hydra day - приятно гелообразно гелче, с незаслужено висока цена. Не разбрах какво точно трябваше да означава това:  PHOTO-HYDRA DAY is the 1st cream to use energy from natural light to delve deep into skin, а и не видях УАУ ефект върху кожата си. Не бих повтаряла
Скрит текст:

# 591
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 406
Energy from natural light - страшна работа! hahaha Joy

# 592
  • Мнения: 1 136
Много ми допадна този парфюм.



Kenzo - Jeu d'Amour

# 593
  • Мнения: 3 595
Lancome Hypnose Drama - купих си я, защото спешно ми трябваше нова, бях си забравила моята по време на пътуване, но нямаха продукти на Chanel в първия изпречил се магазин, и за тази бях чувала добри отзиви, като е в същата ценова категория. Е, хвърлих я днес почти пълна, след като я мъчих известно време. Предпочитам всяка спирала на Maybelline или дори на Golden Rose, пред тази…



4-то шише от олиото против стрии на Веледа, скоро влизам в 9-ти месец, нямам една засега. Изключително съм доволна, напоследък като имам лек сърбеж по корема се мажа и веднага изчезва. 5-тото шише е вече в шкафа.  Heart Eyes

# 594
  • Мнения: 904
Голяма грешка си направила,Драмата има нужда от малко време,за да се посгъсти,след това няма равна на себе си Simple Smile

# 595
  • Мнения: 3 595
Месец и половина стоя, не знам дали трябваше да я чакам още. Иначе и Шанел по принцип ми става идеална след първите 2 седмици, затова и задържах Драмата толкова време, иначе щях директно след като се завърна да я хвърля. Може би е до мигли или до нагласа, не знам, не се спогодихме никак  Thinking

# 596
  • Мнения: 904
Да и при мен точно тези двете са ужасни отначало,но после си ползвам с удоволствие.Може и до спирала да е,първата ми Драма се сгъсти ужасно само след няколко ползвания,следващите нямаха този проблем.

# 597
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Нито почиства, нито полира... Не бих повторила.

# 598
  • София
  • Мнения: 5 193
Май цялата серия е зле Stop

# 599
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Май цялата серия е зле Stop

Само розовата вода ми харесва, поради липса на друга по- хубава тук.

Общи условия

Активация на акаунт