Златна есен чука на вратата, за две чертички тръпне ни душата (мами над 35)

  • 22 531
  • 780
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 8 521
Айде, аз отлитам ... 23 наближава, а има и мач ......

# 661
  • Мнения: 5 037
Айде, аз отлитам ... 23 наближава, а има и мач ......
luvbed txtloves txtloves smile3535

# 662
  • Мнения: 3 754
И аз си мислех за Перу и ходих да я проверявам. От вчера не е влизала. Дано е добре Praynig
Даре, той не стои тук толкова дълго време. Само лятото, но тогава имаше 3-4 почивни дни в месеца и раб. време от 9ч. до 23ч. А и си е събрал по-голямата част от парите и се е настроил да го кара. Те имат сега 40 часа теория и 31 практика, това си е повече от месец.
Кей, ако ще пускаш в София листерия ми пиши на лични да ти дам точния адрес и каквото научих, че докато ги открия навъртях сума телефони. Оказа се, че в цяла България само там има реактиви за кръвен тест.

Последна редакция: ср, 22 окт 2014, 22:53 от white duck

# 663
  • Мнения: 2 603
Аз към тез лимони с мед, да добавя джинджифил. Намерих му цаката, с пресата за чесън и като го смеся с другите почти не го усещам. Пчелното млечице също добре действа на имунната система. Аз лично го вземах и през бременността, и преди това. От 20тина дни пак. За себе си мисля, че автоимунното ми Хашимото ми съботира имунитета, ама ще се борим.
Чувате ли за какъв студ говорят Thinking
От бг сериалите следях Под прикритие, Революция Z, Фамилията...ама и тях ги няма.
Аз пък чакам смяната на времето сефте с нетърпение Crazy, щото батито ни става в 6, и до 7 без 10 трябва да е излязал закусил, облечен, измит...а то си е още тъмно. И естествено държи всички у нас да събуди Whistling
За имуновенина, аз вливах октагам де, но това единствения период, в който зимно време, грипаво и контакт с хора, не се разболях. И като му спря действието, пак по старому...
Уанче, не се настройвай, че на 35 плюс, ще е по-проблемна бременността ти. Моята на 23 беше най-проблемна. Сега, ако изключа тежката артилерия превантивна терапия, не мога да кажа, че съм имала проблеми. Наистина е много по-различно, пожелавам на всички да я изпитате, дори да нямате база за сравнение, просто да й се насладите. Тук мога да се сбия с 20 годишните от другите теми Mr. Green, кога му е времето за раждане.
Айде стига съм дрънкала, лека ви и спокойна нощ Hug

# 664
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И какво пишат Звездичке, кога е най добре  Mr. Green ?
Аз не се настройвам хич даже и ски смятам да карам живот и здраве, но съм наясно, че има рискове.

# 665
  • Мнения: 3 754
Звездичке, ти ме хвърли в размисъл с този октагам и имунитета? Той не действа ли подтискащо на имунитета?
Хайде и от мен лека нощ newsm46
И ММ ме стряска с големи студове. Преди малко в 2 различни синоптични сайта влизах, пише утре по обяд 21 градуса.

# 666
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Според нашата прогноза един студен фронт ще премине през централна България.
Лека нощ и сладки сънища на всички Hug

# 667
  • Мнения: 2 501
Мен ме втресе от имуновенина, вдигнах лека Т. Вчера ми вляха и парацетамол. Ама казаха, че това било признак, че ще забременея, та стискам зъби.
Пате, аз знаех за листериозата, че е само там, но не знаех, че може да се изпраща кръв, мислех, че работят само с на място взета.
Ей, сън не ме лови. А утре ми е пункцията.

# 668
  • Мнения: 13 929
Кей, стискам палци да мине леко и добър резултат след това  Hug

Не пиша, защото при мен освен труд и учение друго няма  Crossing Arms

# 669
  • Мнения: 3 406
Добро утро с кафенцето ви казвам
Скрит текст:
Браво на наште момчета, голяма работа са! Вече си мислех, че шанса пак не е на тяхна страна и те пък взеха че вкараха гол!
Кей, стискам палчета днес за твоя успех!  Hug

# 670
  • Мнения: 3 754
Добро утро! И аз пия кафето и отлитам на работа. Танзу, благодаря  Hug
Кей, преди са правили и по другите градове. За Бургас специално ми обясниха, че в последно време реактивите не били хубави и давали само отрицателни резултати.

# 671
  • Мнения: 5 037
Добро утро и от мен.
Кей много  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover babydust7 днес.
Танзу,благодаря за кафето  bouquet
Перу,Рансън и Ели днес на отчет.
Име за нова тема ще мислим ли или има вече измислено?
Хубав ден от мен,да се порадваме на последните топли слънчеви лъчи.

# 672
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Добро утро и от мен и лека работа на трудещите се. Кей успех днес  Hug

Аз да помрънкам на ранина. Вчера бях на преглед. Резултатите ми не са розови от цитото пак съм ПАП 4, даже след конизацията. Докторът каза - ами ще следим, ако не се промени те пращам в клиника в Инсбрук за преждевременно раждане, вадим бебето и махаме матката. Ей тъй на чисто и просто. Не можел да каже как ще се развият нещата, щото пък не бил специалист в областта, заради бременността можело по-бързо да се развият нещата /чужд организъм, чужда имунна система/.
Та днес съм при специалист, да видим и той какво ще каже. Ей затова мразя да ходя по доктори все ще ти открият нещо  #2gunfire

От цялата работа хубавото е, че бебето си върви чудесно.

Намрънках се  Embarassed Хубав ден на всички   bouquet
Шерифката стига се катери по шкафове и столове, сядай да плетеш и чакай вече  Hug

# 673
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добро утро и от мен,
Пате лека работа, Амини какво учиш  Hug ?
Кей много стиснати палци днес Praynig !!
Тарторина дано специалиста днес даде по добри прогнози, радвам се, че всичко е наред с бебчо. Ти е важно да си спокойна другото ще се оправи  bouquet.

На всички много хубав ден пожелавам Hug

# 674
  • Мнения: 3 406
ТарторинаHug
Не са добри новините при теб, но дано спеца днес да даде друго мнение.

Общи условия

Активация на акаунт