The Walking Dead - Тема 12 - Смазваща

  • 23 736
  • 728
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 9 144
Изгледах най-сетне последните 10 минути, че бях стигнала до разчистването на термитите.
Според мен от храстите ще изкочи Бет, и вече съм ядосана на Дарил, Керъл за Бет е добра смяна само по една-единствена причина  Thinking

# 361
  • Мнения: 3 736
Хм, и кво, работите в болницата да са нейните спомени?  ThinkingНе ща. Мисля, че ше си я спасяват риъл-тайм.
Скрит текст:
И няма да успеят, както е спойлера. Mr. Green

Керъл за Бет е добра смяна само по една-единствена причина  Thinking

Ква? Керъл за Бет или Бет за Керъл?

# 362
  • Мнения: 9 144
Да де Бет за Керъл...


Бе не я сменям Керъл и това си е, искам си я жива и здрава!!!

# 363
  • Мнения: 6 493
Може пък Каръл да влачи Бет в несвяст...

# 364
  • Мнения: 3 736
По никъв начин не мога да заменя Каръл с Бет, псурт, псурт! Naughty

# 365
  • Мнения: 442
Или Морган е с Дарил, или... някой непознат. Въобще не мисля, че са Каръл и/или Бет.

По-скоро са хванали човек от тази клиника ли е, какво е... И в следващия епизод ще организират ''спасителна акция''.  Grinning

# 366
  • Мнения: 1 992
Не съм убедена, че Даръл познава Морган. Така че не мисля, че ще е той.

# 367
  • Мнения: 3 736
Не го познава, със сигурност. Ама кой е рекъл, че след него иде познат?  Mr. Green

# 368
  • Мнения: 442
Аз имах предвид, че или идва Морган, или някой непознат за нас. Т.е. ние Морган си го знаем, но може да е някой от клиниката. А не че Дарил познава Морган, със сигурност не го познава.  Имам спомен, че Мишон го знае, но съм позабравила тези епизоди...  Grinning

# 369
  • Мнения: 4 593
Да, Мишон, Карл и Рик го познават Морган.

Според мен ще е човекът от колата с кръста, който вероятно е свързан с клиниката. Само не знам Каръл къде се е завряла, да не е решила, че иска пак да си тръгва, както беше на път да направи, преди Даръл да я... изненада.

# 370
  • Мнения: 3 736
А Даръл го е попребил и го води да го допребият останалите? Става.  Mr. Green Все пак, тоя човек е отвлякъл Бет, евентуално.

Аз си помислих, че просто се мотка навън Каръл, щото ѝ тежат цветята, не че е хукнала да си тръгва. След това трогателно събиране, само това липсваше. Crossing Arms

# 371
  • Мнения: 5 741
Спойлер
Скрит текст:
Четох, че Керъл я хващат и остава  в болницата, а с Даръл е едно момче което се опитва да избяга с Бет, Ной.

# 372
  • Мнения: 4 593
На мен ми се стори, че иска да си тръгва Каръл, ама знам ли... Rolling Eyes

Прочетох спойлера, мразим спойлери. Crossing Arms

# 373
  • Мнения: 3 736
Ама що да си тръгва? Всичко върви добре.  Sad

Ной! Хвала, преводачове.  Joy Joy Joy

# 374
  • Мнения: 5 741

Прочетох спойлера, мразим спойлери. Crossing Arms

Аз си ги чета наред, грам не ми пречат.

Общи условия

Активация на акаунт