Премахване на брадавици?

  • 17 767
  • 8
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 109
По тв тече някаква реклама, която не мога да си спомня. В нет-а откривам ГАЛА, САЛЕКС, ВАРТНЕР и АЦЕТОКАУСТИН . Последното ми звучи доста сериозно за употреба. Абсолютно неориентирана съм по темата Rolling Eyes Моля за мнение за разтвор/крем за премахване на брадавици.

# 1
  • Мнения: 1 196
Племеника ми има брадавици по ръчичките.Дете на 3г.
Доктор е изписал някакво кремче и като завехнат брадавиците да се мушкат с клечка за зъби  Shocked

# 2
  • Мнения: 35 872
изсъхват, стават на люспички и падат - за това са клечките, да се откачат по-лесно

# 3
  • Мнения: 384
Как се казва това кремче?

# 4
  • Мнения: 33
На мен ми излезе едно образование,с цвят като на кожата ми под едната мишница,после под другата.Това преди около 5-6 години.Забременях и още в началото ме накараха да си направя изследване за папилома вирус.Резултатите като излязоха,имам някои положителни маркери и доктора ме пита дали имам някъде по тялото брадавици.Показах му ги и той каза че това са папиломи,които могат да се пренесат и на детето при нормални раждане Shocked Бащата на детето и той има,ходи да ги гори,след около година пак му излязоха долу-горе на същото място.Което ме навява,че трябва от кръвта да се изчистят,а не да се горят и мажат и режат...
В пети месец съм и към края на бременността  ми препоръчват пак да си направя същото изследване.Още се чудя дали да си го правя? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 917
Сина ми е на 16 год.и има няколко по ръцете. Ходихме на кожен, даде ни направление да ги горим. Аз съм скептично настроена дали трябва.Искаше ми се с някакъв крем или нещо подобно да ги премахнем. Нямаме и много време за чудене, защото направлението изтича, а аз още не съм убедена че това е правилното решение

# 6
  • Мнения: 33
Ако имате възможност,отидете за второ мнение.

# 7
  • Мнения: 18
Здравейте на всички.
След много методи восъци, хомеопатия и други подобни .....
Закупихме от Гърция Verruca Hermal (WART TREATMENT) 13 ml опаковка с четчица.
Четохме че имало лекарство в Гърция което помагало но вече не се продава.
Препоръчаха ни това, не беше нещо скъпо, но не съм сигурен колко точно.
След намазване с него около 2 седмици почнаха да се прибират, а имаше много по пръстите.
Не е киселина да щипе, но върши работа.
Така че горещо препоръчвам който има възможност да го пробва.

# 8
  • Мнения: 76
Здравейте,моя син имаше около десетина по ръцете.Първо ни изписаха крем мазахме ги нищо,след това ги горихме с азот изчезнаха за кратко и пак започнаха да излизат.Единственното нещо което ни помогна е лазера,изчезнаха преди две години и дано не се появят повече.Горенето с азот не го препоръчвам много болезнена терапия,докато на лазера нищо не усети.

Общи условия

Активация на акаунт