Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

София

Майчета, не знам какво да правя малкото диване Embarassed
Иска само на ръце, въобще не иска да седи сам ooooh!
Изкарва не повече от 5-10 мин гледайки наоколо и като му писне почва да реве.
Знам че му е хубаво да го гушка някой, ама аз не мога дори да седна да ям като хората, защото той докато ми реве направо ми се отяжда Crying or Very sad
Да не говорим, че с баща му въобще не можем да се храним заедно,защото единия яде докато другия го държи Tired
Мислех , че в кошницата ще мога да го държа при мен в кухнята да речем и да свърша нещо, обаче не, 5 мин и е ревнал.
Почнах и в кенгуру да го разнасям
Вашите деца такива ли са, това до време ли е? #Crazy
Цитирай

плевен

И ние по това време бяхме така,нищо не можех да свърша,чаках таткото да си дойде,че да сготвя нещо,а да се нахраним заедно беше мечта.Единия държи малкия,другия се храни и след това смяна на ролите.
Не се притеснявай,сега почти на 3 месеца детето вече се заглежда,става му по-интересно и по-лесно за нас.
Често се успокоявам с това,че това носене на ръце ще е докато проходи,пропълзи и до проходилка  Peace
Цитирай

Белгия/София

Да,така се оказва,че е отначало.Имай предвид,че е прекалено малко бебето,за да се глези и да го прави от скука или нарочно,както аз си мислех тогава.Просто иска нежност и сигурност при мама.Така ще е някъде до третия месец,после се успокояват нещата.Гушкайте си го,няма начин.Да ти кажа,псоле ще ти лиспва,сега е на 6 месеца и искам да го мачкам и гушкам,но му омръзва и иска да си седи сам  Tired
Цитирай

Sofia

Не мисля,че бебе на 1месец може да иска само на ръце.Мисля,че искането на ръце и искането на внимание започва в по-късен етап,поне след няколко месеца.Моето бебе не е било такова,докато беше малка си вършех цялата работа.Сега като порасна вече ми е трудно,защото постоянно иска да е с мен,но на ръце не съм я глезила,нито да заспива,нито да седи в мене.
Ти си знаеш как ще си възпитаваш детето,но един съвет от мен в един момент държането на ръце много изнервя родителите,особено бащите.По тази тема ще чуеш естествено много противоположни мнения,няма смисъл да изпадам в подробности,защото не искам да водя спорове от сорта за и против гушкането.Успех!
Цитирай

София

Разбирам те отлично. И при нас беше така. Наистина на тази възрастбебетата имат нужда от много гушкане и нежност, които пък от своя страна им дават  сигурност. При нас този период започна да отминава някъде м/у третия и четвъртия месец. Тогава Дари вече започна да  се интересува от околния свят. Е, можех да я оставя сама за не повече от 20 минути, но и това в нашия случай е нещо. Знам, че има бебета, които  по цял ден могат да си лежат мирно и тихо в креватчето, но ние определено не бяхме и не сме от тях.
Наистина понякога е много трудно, но .... съм сигурна, че гушкането и игрите ще ми липсват един ден. Затова те съветвам - прояви повече търпение и се наслаждавай на миговете прекарани с детето ти!
Цитирай

София

Момичета, много ви благодаря за бързите отговори и най-вече за успокоението Hug
Не ме разбирайте погрешно, най-прекрасното нещо на земята е да гушкам малкото съкровище Blush, просто все пак трябва  с татито да хапнем, да чистим , да се къпем, а да не говорим, че за време за нас 2-мата въобще не можем да си мечтаем Embarassed
Но какво да се прави, явно ще трябва и този период да премине , както чакаме да преминат коликите Confused
Благодаря ви още веднъж, лек ден всички  bouquet
Цитирай

Вн/Сф

И при нас беше същата история - виках свекито да гледа Дари, за да се изкъпя! Но от месец насам започна да се променя положението. Започна да спи по 5-6 часа на ден и да си играе сама в леглото. И не мога да ви опиша аз колко съм щастлива!  Party Онзи ден даже си къпих списание и си го прочетох цялото!!!
Гушкай бебчо и стискай зъби, скоро всичко ше си дойде на мястото!
Цитирай

Варна

Ние все още сме така Sad
Цитирай

и моя е така,но какво да кажа,нося го и това е,пък имам и още едно дете.... Rolling Eyes
Цитирай

Не мисля,че бебе на 1месец може да иска само на ръце.Мисля,че искането на ръце и искането на внимание започва в по-късен етап,поне след няколко месеца.Моето бебе не е било такова,докато беше малка си вършех цялата работа.Сега като порасна вече ми е трудно,защото постоянно иска да е с мен,но на ръце не съм я глезила,нито да заспива,нито да седи в мене.
Ти си знаеш как ще си възпитаваш детето,но един съвет от мен в един момент държането на ръце много изнервя родителите,особено бащите.По тази тема ще чуеш естествено много противоположни мнения,няма смисъл да изпадам в подробности,защото не искам да водя спорове от сорта за и против гушкането.Успех!

Може,може! Гладно е ,има колики,сложили са му някаква хартия на д-то,още не знае по кои свят ходи.Единственото познато от корема на мама е мирисьт и ,тупкането на сьрцето и ,гласьт и.
Какво вьзпитание,chocha?Бебето е на 1 месец Shocked Да го хвьрли  в кошарата  да плаче,та да разбере какво е вьзпитание!? Не сьм чувала толкова противоречиви мнения по вьпроса,може би само от бабичките на село Wink
Този период е много труден и за бебето и за всички около него,но слава Богу,после всичко си идва на мястото Very Happy
 kleo_80 ,много тьрпение се изисква Sad Ако може някоя баба да те отменя отвреме-навреме,та да се наспиш,особено ако кьрмиш,че аз постоянно ходех като сомнамбул Sad
Успех!  bouquet
Цитирай

Sofia

Под възпитание съм имала впредвид отглеждане.Акъл не съм дала как да го поставя в кошарата.Бъди така добра да не започваш спор.Както вече писах не ми се навлиза в противоречия.
Цитирай

София

Момичета, много ви благодаря за бързите отговори и най-вече за успокоението Hug
Не ме разбирайте погрешно, най-прекрасното нещо на земята е да гушкам малкото съкровище Blush, просто все пак трябва  с татито да хапнем, да чистим , да се къпем, а да не говорим, че за време за нас 2-мата въобще не можем да си мечтаем Embarassed
Но какво да се прави, явно ще трябва и този период да премине , както чакаме да преминат коликите Confused
Благодаря ви още веднъж, лек ден всички  bouquet

Разбира се, права си, но едно бебче, особено на тази възраст, не е в състояние да ви осигури комфорта да си правите всичко свободно и спокойно, както преди да се роди Wink Very Happy
Моя син също беше такъв - виж в моите публикации колко много съм се жалвала във форума, че само плаче и се разнасяме постоянно.
Но умни и мили майки са ми казали, че не бива бебо да плаче и да се оставя самотен. Гушайте се, толкова бързо отминава този период.... Crying or Very sad
Едно много гушкано и обичано бебе после става самостоятелно и уверено детенце.  bouquet
Цитирай

София

Може,може! Гладно е ,има колики,сложили са му някаква хартия на д-то,още не знае по кои свят ходи.Единственото познато от корема на мама е мирисьт и ,тупкането на сьрцето и ,гласьт и.
Какво вьзпитание,chocha?Бебето е на 1 месец Shocked Да го хвьрли  в кошарата  да плаче,та да разбере какво е вьзпитание!? Не сьм чувала толкова противоречиви мнения по вьпроса,може би само от бабичките на село Wink
Този период е много труден и за бебето и за всички около него,но слава Богу,после всичко си идва на мястото Very Happy
 kleo_80 ,много тьрпение се изисква Sad Ако може някоя баба да те отменя отвреме-навреме,та да се наспиш,особено ако кьрмиш,че аз постоянно ходех като сомнамбул Sad
Успех!  bouquet

newsm10 smile3501
Цитирай

София

И ние още сме таак.Да видим докога...
Цитирай

Bourgas

При мен беше до време откакто я сложих на проходилка съм много доволна остави ме намира иначе беше вечно  в ръце . Има и такива деца.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора