Цени на фетална морфология в София

  • 29 927
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 405
Здравейте, мами,
Навсякъде ли феталната морфология в София е по 100лв...Някъде има ли по-ниски цени, става въпрос за втората ФМ?
Благодаря ви Hug

# 1
  • Мнения: X
Има, разбира се, но точно това не е нещо, от което бих спестила 20-30 лв.

# 2
  • Мнения: 1 405
Предния път като ходих във Варна при най-добрият лекар, цената беше 50лв.....

Освен това, извинявай, ама самия смисъл, освен чисто информативен, за ФМ, не виждам....Защото в края на 5-тия месец, ако недай си Боже открият нещо, лично аз не мисля, че ще предприема нещо....разбирате ме..

# 3
  • Мнения: X
В петия месец може да открият нещо, което може да е лечимо in utero и/или да изисква медицинска намеса веднага след раждането. Така че този преглед изобщо не е безсмислен, и аз лично, подчертавам - аз лично бих отишла при добър специалист.

# 4
  • Мнения: 607
При Мазнейкова е 80 лв., но като гледам масово ходят във Фемина, както и при Марков. Другият вариант е Томова, но не знам цени. По-добре не пести 20-30 лв. от подобно изследване.

# 5
  • Мнения: 35
Препоръчвам Михова в болница  "Надежда" - 40 лева. Бях и в Марковс и във Фемина, т.к. имах проблеми,  нямам никакви съмнения в компетентността й.

# 6
  • Мнения: 1 405
Благодаря ви за мненията.
Звъннах на доктор Михова и цената и там била 100лв....Все пак си записах час при Марковс, при Елена Павлова...за нея имаше близки часове...и там е толкова цената, какво да се прави..

# 7
  • Русе
  • Мнения: 8 801
За това изследване и аз не бих си спестила пари и горещо препоръчвам Доцент Димитрова от "Фемина". (y) Simple Smile - нищо, че е 100 лв.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Аз бях при доктор Владимир Чучумишев от клиника Малинов.
Прави ми втората фетална морфология, прегледът продължи 1час, много обяснява, гледа, показва и в 4Д бебето. И въпреки че по телефона в клиниката казват, че феталната морфология е 100лв, той ми взе 50лв (не само на мен, още 2 приятелки са ходили и е било пак така). Отделно ми направи и гинекологичен преглед, мери кръвно, тегли. Имам си и снимки и клипчета,качени на флашка..
Много съм доволна, препоръчвам  bouquet

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 21:17 от sunny91

# 9
  • Мнения: 11 003
При доц. Томова в МЦ "Надежда" цената за фетална морфология е 100 лв. Моят преглед продължи 40 минути. За сравнение преди 7.5 г. прегледът при д-р Мазнейкова отне не повече от 10 минути, като това време включваше влизането и излизането от кабинета й. Цената тогава беше 80 лв.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Аз също съм чувала недобри отзиви за ФМ при Мазнейкова

# 11
  • Мнения: 3
Ходих във Фемина. Бяха доста нелюбезни, взеха ни 80 лв. Не дават касова бележка, не може да се плаща с карта (сигурно, за да не се издава касова бележка). 3D-4D за половин минута, няма клипчета и такива екстри. Прегледът продължи по-малко от половин час. Иначе лекарката изглеждаше изчерпателна.

# 12
  • Мнения: 136
Аз ходих на 2-ра ФМ при д-р Чавеева в клиника Щерев и там прегледа е 120 лв, но не съжалявам, прегледа трая 50 мин. и докторката беше много подробна в обясненията и много мило се държа. Живот и здраве в 32 г.с за 3-тата ФМ пак при вея ще отида. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 42
Здравейте,

на мен при предстои първата ФМ, моят лекар ми препоръча д-р Сигридов ?
Някакви мнения за него, цени, държание ?

# 14
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Здравейте, утре съм на втора ФМ във Фемина при д-р Славкова, прегледа е 110лв със запис на диск. Ще пиша след прегледа как е минало и как е самата лекарка, не успях да намеря мнения и коментари, но там прегледите са с две цени, за доцент е по-скъпо.  Peace

# 15
  • Мнения: 3
Здравейте търся малко по евтини цени за фетална морфология в софия и ако някои знае да пише име и в коя болница!!!! Благодаря предварително!!! Simple Smile ако имате и телвфон най-добре!!!

# 16
  • Мнения: 13
В МЦ Пентаграм е 70 лв. , докторката беше много любезна и прегледът продължи близо 50 мин., имам си и запис на диск.

# 17
  • Мнения: 12
А някой знае ли, къде се покри др. Сигридов? Сега вече и в Малинов го няма...

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте,
В МЦ "Света София", І ва АГ Болница, бивша Тина Киркова, феталната морфология струва 60лв. Д-р Стратиева. Нямам впечатления, защото днес ми отмениха часа поради отпуск по болест на докторката.
Успех.

# 19
  • Мнения: 110
Здравейте,
В МЦ "Света София", І ва АГ Болница, бивша Тина Киркова, феталната морфология струва 60лв. Д-р Стратиева. Нямам впечатления, защото днес ми отмениха часа поради отпуск по болест на докторката.
Успех.

Др Стратиева е много добра. Една от трите най-добри морфолози в София. И само тя прави БХС на многоплодна бременност. Успех на всички мамчета !

# 20
  • Мнения: 42
Bosit-to какво искаш да кажеш, че д-р Сигридов го няма и в Малинов ли ?
Да не би да е в отпуск нещо ?
На мен скоро ми предстои 2-ра фетална и най-вероятно при него ще съм-моят д-р ми го препоръча.



А някой знае ли, къде се покри др. Сигридов? Сега вече и в Малинов го няма...

# 21
  • Мнения: 12
Bosit-to какво искаш да кажеш, че д-р Сигридов го няма и в Малинов ли ?
Да не би да е в отпуск нещо ?
На мен скоро ми предстои 2-ра фетална и най-вероятно при него ще съм-моят д-р ми го препоръча.



А някой знае ли, къде се покри др. Сигридов? Сега вече и в Малинов го няма...

Няма го в Малинов, там казват, че вече не работи там...
За сега не успявам да го открия:(

# 22
  • Мнения: 42
Привет,

наистина ли д-р Сигридов не е в Малинов вече ???
Много странно, аз декември бях при него за 1-ата ФМ.... ще видя сега д-р Ташков къде ще ме прати, защото знам, че те работят заедно Wink

# 23
  • Мнения: X
Д-р Сигридов май никой не знае къде е.

# 24
  • Мнения: 42
Lexie,

ти направо ме слиса Simple Smile)) но щом казваш предполагам си проверила в Малинов и са ти казали, че го няма.
Моят проследяващ е д-р Ташков, той ми препоръча д-р Сигридов, знам че работят заедно.
Другата седмица на 26 съм на преглед и ще попитам дали не е време за 2-ра ФМ и ще попитам и за Сиридов и ще ви пиша Wink)


Д-р Сигридов май никой не знае къде е.

# 25
  • Мнения: X
Аз лично - не, но моя приятелка, която се следеше при него в "Малинов", го издирваше безуспешно, а доколкото мярнах из форумите - не само тя.

# 26
  • Мнения: 42
Bosito  на 26 съм при д-р Ташков и ще го попитам за д-р Сигридов да видим какво ще ми каже Simple Smile)
Веднага ще пиша тук, да знаете Simple Smile

Bosit-to какво искаш да кажеш, че д-р Сигридов го няма и в Малинов ли ?
Да не би да е в отпуск нещо ?
На мен скоро ми предстои 2-ра фетална и най-вероятно при него ще съм-моят д-р ми го препоръча.



А някой знае ли, къде се покри др. Сигридов? Сега вече и в Малинов го няма...

Няма го в Малинов, там казват, че вече не работи там...
За сега не успявам да го открия:(

# 27
  • София
  • Мнения: 3 261
Стратиева е много добра, подкрепям от опит!

# 28
  • Мнения: 12
Lexie,

ти направо ме слиса Simple Smile)) но щом казваш предполагам си проверила в Малинов и са ти казали, че го няма.
Моят проследяващ е д-р Ташков, той ми препоръча д-р Сигридов, знам че работят заедно.
Другата седмица на 26 съм на преглед и ще попитам дали не е време за 2-ра ФМ и ще попитам и за Сиридов и ще ви пиша Wink)


Д-р Сигридов май никой не знае къде е.


Вече е отворена цяла тема по повод издирването на Сигридов. Според мненията там, той е болен нещо и в момента се лекува. Някога ще се завърне на работа, но никой не знае, къде точно ще продължи...
Ако Ташков знае, ще е супер, но се съмнявам че ще каже Sad

# 29
  • Мнения: 42
Bosi_to,
ще ми дадеш ли линк към темата за Сигридов.
Аз си спомням, че като бях при него декември, телефона му звънна и говореше с някоя пациентка доста дълго време... та се изчаках... та нещо за САЩ говореше та вчера с мъжа ми се чудехме дали не е на специализация Simple Smile





Lexie,

ти направо ме слиса Simple Smile)) но щом казваш предполагам си проверила в Малинов и са ти казали, че го няма.
Моят проследяващ е д-р Ташков, той ми препоръча д-р Сигридов, знам че работят заедно.
Другата седмица на 26 съм на преглед и ще попитам дали не е време за 2-ра ФМ и ще попитам и за Сиридов и ще ви пиша Wink)


Д-р Сигридов май никой не знае къде е.


Вече е отворена цяла тема по повод издирването на Сигридов. Според мненията там, той е болен нещо и в момента се лекува. Някога ще се завърне на работа, но никой не знае, къде точно ще продължи...
Ако Ташков знае, ще е супер, но се съмнявам че ще каже Sad

# 30
  • Мнения: 42
Привет,

както писах и в темата за д-р Сигридов,
той ще преглежда в Света Петка (20 поликлиника).
Днес си записах час за 5 март, така че информацията е достоверена Simple Smile

# 31
  • Мнения: 324
Стратиева е много добра, подкрепям от опит!

Здравейте Стратиева в I-ва АГ ,,Св.София ,,ли е?

# 32
  • София
  • Мнения: 3 261
да, там е  Peace

# 33
  • Мнения: 324
Здравейте отново д-р Стратиева е в МЦ Света Петка ,поне така излиза в сайта на мед.център
Звънях да запиша час ,но никой не отговаря на телефона за контакт.Някой дали има инфо за докторката и нейн телефон. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт