Професионални серии за коса - тема 70

  • 75 502
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 349
Solley-благодаря за предложените продукти.
Cutie_Honey-благодаря много за изчерпателното разяснение и хубавите предложения.Поръчах балсам и шампоан Редкен екстрийм, но за жалост кода беше изтекъл вече Cry  bouquet

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Може , ли малко помощ ? Трябва ми нещо ефикасно против цъфтеж на косата . На дъщеря ми косата й цъфти на един см от края на косъма но два цъфтежа - прилича на елхово клонче . Изправя с преса  на ниски градуси , но много груба техника на изправяне / в седми клас е и не чува/ . Започнах с 2- минутния на Афоджи и от време на време рекоструктора със зелен чай , термозащитата е на лисап http://www.amazon.co.uk/Lisap-Ultimate-Straight-Fluid-250ml/dp/B0062KIXD8 , но сякаш й трябва кремообразна термозащита  за краищата / съфорумка беше похвалила някаква на митик ойл но не я намирам/ . или ако може да ми дадете  линк към коментар по въпроса , че нещо не намерих , а съм срещала доста коментари  из темите за проф серии за коса .

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Според вас коя е по-добра хидратираща маска http://www.zlatnaribka.com/schwarzkopf/bonacure-moisture-kick--z … sture-kick-200-ml или тазиhttp://www.zlatnaribka.com/Podhranvashta-maska-luxury-masc-200-ml или и някоя друга приемам предложения Hug

# 93
  • Мнения: X

Аз нещо не мога да се разбера с ампулите Аминексил,става ми една изпръхнала косата от корена,сплескана...ще ги изхабя де,дано поне да повлияят косопада.

Пробвай да слагаш по половин ампула, на мен ми е достатъчно. И гледам да слагам само на скалпа,а не по косата. Този месец и мен ме "удари" есенния косопад и отново не се разочаровах от ампулките. Дори след първата половина ефекта се забелязва.  Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 77

РуСа-Мамма , въпрос към теб.  Simple Smile Не помня в коя от предишните теми, беше споделила за балсам без отмиване с ниско Пх /подобен на Л2/ ,пробвах с търсачката, но нещо не ми се получи. Ако не ме лъжи паметта беше но Шварцкопф, ще съм благодарна, ако споделиш линк.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick

TIGI S-Factor Styling

ApHogee Pro Vitamin Leave-In

Благодаря.   bouquet

delqna ,маската от серията как я усещаш? Аз не си я взех, но се чудя дали  да не взема балсама, тъй като купувам все маски и нямам балсам.
 

# 95
  • София
  • Мнения: 1 956
1. Няма продукти за коса, за които да кажа, че са ми направили с косата в комбинация заедно идеално нещо, което искам. ВСеки ден косата ми е различна и едни и същи продукти й се отразяват различно. Един път се получава много добре, друг път зле... Зависи също и от това как съм я сушила...
2. Най-новите продукти, които съм купила са аптечни, не са професионални - шампоан и балсам на Клоран за обем с ленени протеини. Доволна съм как ми изглежда косата с тях. Обаче пак 3-4 измивания и спират да действат добре, редувам с дензифик и двуминутния реконструктор. Клоран имат доста хубави неща. Като силно пристрастен към козметика човек, мога да го декларирам най-спокойно. Но пак човек трябва да внимава какво купува според нуждите си.
Друго ново за мен- шампоана за фоликули на НАпура. Имах преди това този за растеж. Двата правят косата различна. Аз повече харесвам този за растежа. НА Този за фоликулите даже няма да му дам шанс да видя какво прави с фоликулите и го давам на приятеля ми да си крепи косата с него. Оттам ще дам отзиви после. Купила съм му лосион против косопад на НАпура - има видимо подобрение.
3. много рядко се случва да не си измия косата всяка сутрин. Веднъж в месеца има няма. Тогава я връзвам или хващам с шнола на различни варианти на кок и пръскам лак отгоре. Косата ми е дълга и фина, неизмиването веднага личи. и само като е вързана се понася. А и не понасям миризмата на неизмита коса. Не знам как на другите жени не им е неприятно да им мирише косата на пушек зимата от въздуха, на пот, на мазно, на цигари, на застоял парфюм, на храна... на каквото щеш различно от шампоан... НЕ че и аз не мириша, ама с миенето на косата всеки ден поне по няколко часа ми мирише на хубаво... Чудя се как човек няма да си измие косата и след секс... Ми че тя става на нищо...

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Petia.P  аз маската много си я харесвам,както вече описах си усещам косата много лекичка ефирна мекичка ,с обем и добре оформени къдрички .....балсама го нямам за да ги съпоставя но определено пробвай и маската ще ти хареса Peace

# 97
  • Мнения: 15
Здравейте момичета,

Рових се из доста теми тук, но не успях да открия мога ли, или не да използвам лак за коса, докато съм бременна, както и термо крем за предпазване на косата при изправяне.

Моля ви помогнете със съвет, защото косата ми е много тънка и трябва да подсилвам с нещо ефекта на вафлите, за да има обем, иначе ще плаша хората по улиците Sad !

# 98
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз не виждам пречка да ползваш продукти за коса, които не предполагат втриване в скалпа Thinking

# 99
  • Мнения: 15
знам ли и аз, затова искам съвет, все пак се впръсква близо до корените на косата, дали може да проникне през скалпа???? незнам малко съм се шашнала какво мога и какво не мога да ползвам,
а и толкова неща изчетох и никъде не видях някой да е писал точно за лак за коса.....

# 100
  • Сандански
  • Мнения: 309
stefina, дано ти харесат продуктите. Simple Smile На мен този шампоан ми е любимия.

 ◦Жана◦, Mihaela_z, благодаря ви! Сега ще знам как да съчетавам Интегрити шампоана, когато не го ползвам с продуктите от серията.  Simple Smile

Относно шампоана Лореал Липидиум... И аз го харесах, макар че го ползвах само от мостра. Не си го взех, защото имам чувството, че мострите ги пълнят от друг казан. Wink Често ми се е случвало да харесам нещо от мостра, а след това продуктът да има не само различно влияние върху косата ми, но и различна консистенция. Но след мненията тук... ще го купя.  Mr. Green

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, имате ли отзиви за серията Discipline на Alfaparf?
http://www.zlatnaribka.com/alfaparf/sdl-discipline-zaglazhdane-z … -starchashti-kosi

# 102
  • София
  • Мнения: 209
Преди време си бях закупила пяната и като цяло не мога да кажа, че съм очарована от ефекта й, не ми премахна фризита въобще.

# 103
  • Мнения: X
Аз съм малко предубедена към Алфапарф,не знам защо,но по-скоро към масовките ги зачислявам...Та,delqna ,аз лично бих заложила на маската на Шварцкопф  Peace
Freya,само в корена слагам ампулата,но нещо ми се клечосват корените,"залепят" ми се за скалпа...ще пробвам с половин ампула,благодаря за съвета  Hug

# 104
  • Мнения: 3 413
stefina, дано ти харесат продуктите. Simple Smile На мен този шампоан ми е любимия.

 ◦Жана◦, Mihaela_z, благодаря ви! Сега ще знам как да съчетавам Интегрити шампоана, когато не го ползвам с продуктите от серията.  Simple Smile

Относно шампоана Лореал Липидиум... И аз го харесах, макар че го ползвах само от мостра. Не си го взех, защото имам чувството, че мострите ги пълнят от друг казан. Wink Често ми се е случвало да харесам нещо от мостра, а след това продуктът да има не само различно влияние върху косата ми, но и различна консистенция. Но след мненията тук... ще го купя.  Mr. Green
Напълно погрешно. Поръчвай смело ако ти е допаднало на мострата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт