Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Става въпрос за почистване на лицето и може би кола маска.Ходила съм при д-р Мая Тачева и не бях хич доволна,взимаше ми сумати пари и слагаше български маски и лосионш, а не работеше кой знае колко добре,после ходих в салон на KALO,а сега в CHARMANT-доволна съм горе долу там,но пак не съм мн.очарована всичко има нямя ми прави за 15-20 мин. в това време включвам и престоя с маската.Иначе ми харесва,защото не ме почиства с пръсти, а с някакъв уред и после въобще не съм червена и подпухнала.
Бях чувала добри неща за Дерма Вита,ходилили сте там?
Препоръчайте ми плс. ,за предпочитане около или в центъра.
Мерси Smile
Цитирай

ул. "Свобода"

Рара, ще следя темата с интерес, защото искам и аз да намеря добра козметичка в центъра!
А колко пъти месечно е необходимо да се прави почистване на лицето, за да има здрав вид?
Цитирай

Рара, ще следя темата с интерес, защото искам и аз да намеря добра козметичка в центъра!
А колко пъти месечно е необходимо да се прави почистване на лицето, за да има здрав вид?

Аз ходя през месец-месец и 1/2
Цитирай
mnogo dobra kometichka pri kojato hodja v mladost 1a bl 524.super e mnogo izvestni lichnosti hodja pri neja.njama da spomenavam imena;.pravi strahotno pochistvane okolo 1 ipolovina paboti s profesionalna kozmetika.
Цитирай

Sofia, downtown

Аз ходя на козметик във „фризьорско – козметичен салон” (така се води) на ул. „Св. Иван Рилски” (пресечка на бул. „Хр. Ботев”). Не е кой знае какво като обстановка, дори не е типичния козметичен салон, но козметичката ми (те са две, аз си ходя при моята) работи професионално и много добре (с чувствителна кожа съм и е страшно внимателна). Всичко трае около час и половина. Процедурата  включва йонофореза, д`арсанвал, маска на лице, ръчно почистване на лице, масаж на лице – цена 25 лв (не в този ред, но информативно). Козметиката, с която работи ми пасва много добре на кожата, не знам дали е маркова, но после не съм червена. Тя ме посъветва да я посещавам на 2 – 3 месеца веднъж. Също така ми препоръча маска с мед ( а аз държа на натурални продукти, не само на козметика).  Посещавам този салон  и защото не е препълнен като навсякъде другаде и освен това живея наблизо, а съм ограничена с времето (впоследствие и заради козметичката). Но смятам да отида и в «Център за красота “YVES ROCHER”  на Витошка (мисля, че 64, но не съм сигурна за номера). Моя приятелка, когато е в BG винаги ходи там. Не се натискам да ти предлагам козметичкта си, особено когато прочетох, че си посещавала Мая Тачева, но все пак ако мога да бъда полезна.
Цитирай
Става въпрос за почистване на лицето и може би кола маска.Ходила съм при д-р Мая Тачева и не бях хич доволна,взимаше ми сумати пари и слагаше български маски и лосионш, а не работеше кой знае колко добре,после ходих в салон на KALO,а сега в CHARMANT-доволна съм горе долу там,но пак не съм мн.очарована всичко има нямя ми прави за 15-20 мин. в това време включвам и престоя с маската.Иначе ми харесва,защото не ме почиства с пръсти, а с някакъв уред и после въобще не съм червена и подпухнала.
Бях чувала добри неща за Дерма Вита,ходилили сте там?
Препоръчайте ми плс. ,за предпочитане около или в центъра.
Мерси Smile

Била съм клиентка на Шарманта и то конкретно на Лили доста време, но цените им определено започнаха да ме притесняват. Преди година моя приятелка ме заведе в един салон в Лозенец, където работят със същата кола маска и козметика на Талион и др. също. Вече година ходя при Ади. Много съм доволна. Почиствам си лицето и спокойно мога да излеза пред хора след това. Правя си и цяла кола за 30лв. Ако се заинтересуваш ще ти изпратя нейните координати.
Цитирай

ул. "Свобода"

Иванджелин, може ли да ме ориентираш как да открия този салон, който е на св. Ив. Рилски, както и име на твоята козметичка! Praynig
А може ли човек да отиде и да обсъди с козметичката какво точно ще е нужно или това, което си изброила е стандартната процедура, валидна за всички?
Аз обичам проучване, обмисляне и тогава действие Embarassed - така и пазарувам за ужас на продавачките.
Цитирай

зад парка

Препоръчвам Салон "Деми" в Младост 1, бл. 1Д (на завоя от "Цариградско шосе", в ниския блок, до фитнес "Младост"), тел. 974 32 62

От години ходя там. Пробвала съм и на други места, но са или много високи цени, или невнимателни, или приказват много, или не стават за козметички и т.н.

Имам си едно правило обаче- козметикът е козметик, но дерматологът е лекарят, но това е друга тема...
Цитирай

Sofia, downtown

мечтицата, всичко може! И аз така се договарям, питам, разпитвам.  Това е „Фризьорско – козметичен салон "Снежана",ул."Ив. Рилски" 1. Гери е моята козметичка. Гери прави и кола маска, но аз не съм пробвала. Тази седмица е на работа след 14.00 ч. до 18.30. Другата седмица е сутрин до 14.00. Не знам дали това е стандартна процедура, но аз поисках всичко това. А Снежана (собственичката е другата козметичка) и е нелюбезна и не ми допадна от няколкото приказки, които си разменихме. А салона не е кой знае какво като обстановка, даже да не се изказвам, но е прилично. Важното е, че козметичката е  качествена в работата си, прецизна. Мъжът ми ходи на 3.03 и остана доволен (почистване на лице, по моите изброени процедури). Ако искаш телефон, ще ти пиша на ЛС.
Цитирай

софия

а в "Надежда"  можете ли да ми препоръчате? живея през девет планини в десета...Smile))
Цитирай

ул. "Свобода"

Иванджелин, много благодаря!  bouquet Сигурно ще отида на място, ако не ще ти искам тел. на лични съобщения!
anjeline, ако "Надежда" е през девет планини, то ние сме зад десетата 35, ако не -сме съседки Wink
« Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 16:09 от мечтицата »
Цитирай

софия

около 8 поликлиника имало козмети4ка,която взимала 8 лв.за по4истване на лице,ама не зная то4но къде,ако нау4а 6те пи6а...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.