Звездни компромати-220 част

  • 62 411
  • 754
  •   1
Отговори
# 450
# 451
# 452
# 453
  • Мнения: 1 685
Разбирам, че Амбър Роуз и Кание са били гаджета (всъщност до някъде познавах само Кание за да знам за връзките им), но попаднах на тази снимка
http://prikachi.com/images.php?images/139/7679139U.jpg
Но сега като разрових нета... ми те много са си подхождали. И каква всъщност е тази мацка?

# 454
  • Варна
  • Мнения: 10 548
Е, може ли да се напъхаш в такава блуза, когато вече кожата на гърба ти видимо показва признаци на увисване. Това важи и за двете каки. При Ким виждам дори останали белези от сутиен.

Що ли се чудя, те очи на гърба нямат!

# 455
  • Мнения: 3 181
Мен ме дразнят българските момченца, подстригани като пандизчии с 2мм коса.
Peace
Мен не точно ме дразнят, но определено не ми харесва почти до кожа подстригване!
Момченцето на Шакира е уникален красавец. Отива му прическата.  Heart Eyes Не страдам от скрупули.
Може да ви дразнят късите коси на момченцата, но са много практични и хигиенични. Когато на детето му се поти главата, най-удобно е, да е с къса коса, особено за момче/ от опит. Отделно, ако е водено от малко на фризьор, едва ли ще пиши и се тръшка. Моят син си знаеше и сега сам ми напомня, когато не си харесва косата и му се струва дълга.

# 456
  • Мнения: 635
Когато бях малка близък наш роднина, който беше самоук бръснар ме научи да го подстригвам и от тогава до днес моите мъже /мъж и синове/ не ходят на фризьор. Старая се да бъдат добре оформени макар и много къси косите им.
Подкрепям горния пост, че няма по неприятно чувство за детето да  е плувнала в пот косата му. Вярвайте, че даже като бързаха да училище се изпотяваха и  как да го оставиш да ходи с мокра и рошава коса.

# 457
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Бийонсе и Джей Зи подновили клетвите си
http://glamour.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%B5-%D0%B8-%D … 0%B8%D1%82%D0%B5/

# 458
  • Мнения: 9 144
... няма по неприятно чувство за детето да  е плувнала в пот косата му. Вярвайте, че даже като бързаха да училище се изпотяваха и  как да го оставиш да ходи с мокра и рошава коса.

Момичетата да му мислят  Laughing

# 459
  • София
  • Мнения: 1 079
Да, но в случаят е кофти кадър при очевидно прясно направени устни Peace Не е лошо момичето. Всъщност не си личи да има пипано по лицето, освен носа, може би.
Ето, например и при Блейк Лайвли - пипан е носа, но не личи, не е сложен буквално друг нос, както правят тук, а нейният е подобрен, без да е съвършен Peace
Добрите пластични операции със сигурност са повече от лошите, просто добрите не си личат Hug

# 460
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добрите пластични операции със сигурност са повече от лошите, просто добрите не си личат Hug

Точно.  Peace
Но особено при рино-то си е руска рулетка.  Whistling Ако се стремях към подобна интервенция би ме било страх от евентуалния резултат.  Tired Confused

# 461
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Интервю на Благой Георгиев, говори за Бербатов и мерцедеса си, уникален глупак!! ooooh!

# 462
  • Мнения: 4 120
 Май сега забелязвам, че има татуиран кръст на крака Mr. Green Това не е ли неуважително, поне на гърдите да си го сложи.

# 463
  • Мнения: 11 747
С единия крак в рая е, сигурно затова.

# 464
  • Варна
  • Мнения: 10 548
Интервю на Благой Георгиев, говори за Бербатов и мерцедеса си, уникален глупак!! ooooh!
Зъбите му светят - като призрак, който си е сложил ченето на заспалия английски граф, собственик за замъка. Като го погледна, само зъби виждам

Общи условия

Активация на акаунт