ПЪРВИ клас - 3 тема

  • 51 400
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Добри, ние вземаме буквите разбъркано, не както са в азбуката. Сега са на 'Б'.
По математика до 10.

никъде не ги учат по реда в азбуката, навсякъде са гласните, после съгласните  Peace

значи вие сте още по-напред с материала  Crazy след гласните са м, н, л, р, й и чак тогава б
и по математика сте доста напред  Peace

# 481
  • Мнения: 1 855
Малко е далечно ,ама да ви питам нещо. На 13 .12 ще отработваме 31.12. Би трябвало учениците да не отучват, защото за тях 31.12 е ваканция нали?

# 482
  • Мнения: X
Моят син ме побърка тази вечер, 2 часа решавахме задачи с кодове.  Crazy

kativita, сигурно няма да учат.  Peace

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 16:15 от Анонимен

# 483
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Малко е далечно ,ама да ви питам нещо. На 13 .12 ще отработваме 31.12. Би трябвало учениците да не отучват, защото за тях 31.12 е ваканция нали?

 Peace

Да, неучебен ден е.

# 484
  • Мнения: 2 096
Жас страхотни са!
Пролетен дъжд бяха в ЧУ нали. Те там са друга бира имат повече часове мисля. Нормално е да са напред. За мен лично е без значение кой до къде е. И на А да бяхме все грозно си пише. Все бърза да не изтърве играта, драска , поправя.

# 485
  • Sofia
  • Мнения: 21 611
Чудесни, Жас!

Скай, заповядай - Дяволът на числата!

# 486
  • Мнения: 2 096
Морена не разбрах?! Ще започне да пише по красиво ли?! Или да се старае повече. Защото принципно с математиката няма проблеми.

# 487
  • Sofia
  • Мнения: 21 611
И аз не те разбрах, ако въпросите ти са към мен.
Посочих книгата, защото мисля ти беше казала като я пуснат в продажба да информирам.  Thinking Ако не си била ти, извинявай.  Simple Smile

# 488
# 489
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Момичета аз не знам какво да правя с Калина и математиката в клас
 Днес гледам тетрадкана...половината задачи грешни.
В къщи сама решава и всичко е вярно.
Как става този номер не мога да си обясня.
Разпитвах я някой пречи ли и, говори ли в час и т.н....ами не. Тогава защо толкова греши..не знам.

http://hvarchashtataklasnastaya.blogspot.com/2014_10_01_archive.html

# 490
  • Мнения: 2 096
О, аз ще си я поръчам, но помислих че го казваш във връзка с предходния пост. За това попитах. За секунда се появи лъч светлина в моята душа, че може да има и някоя книжка, която да помогне за проблема с писането  Laughing

# 491
  • Мнения: 2 986
ние смятаме със 7
и правим преговор на гласните
в понеделник следват 8 и м
правили са само едно контролно по математика
интересно, като часовете са еднакъв брой и програмата е еднаква, как едни са на малко и, а други на голямо М? това са 4 урока разлика?
И при нас са взели до 7 и гласните. Но в другия клас, от който имат няколко деца в занималнята с класа на щерката са по-напред. И на мен ми е трудно да си го обясня, все пак са в едно училище, но явно зависи коя учителка е по-организирана и класа - по-дисциплиниран. Така де, вчера докато се биели някакви момчета потрошили две от шкафчетата, та е нормално да им се карат, вместо да учат.  Confused

# 492
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 022
Привет!
Ние сме на вълна математика  Crazy
Сутринта решавахме задачи от сборника за успяващи .
По нейно желание  Peace
Следобед - пак !
Иска да й се паднат трудни задачи  Laughing
Ще я видя маймуната  Mr. Green

# 493
  • Бургас
  • Мнения: 528
Момичета имам нужда от помощ и съвет. Ужасно се затрудняваме с правенето на звуков модел. Всеки ден госпожата от занималнята ме посреща от вратата с едно и също , всички деца се справили, а той не. Плаче ми се.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 2 327
gk77, къде греши при звуковия модел? При определяне на гласни-съгласни, или на сричкуването или на свързване на даден модел с дума (от картинка например)? Според мен първо трябва да се определи къде точно е проблема и след това да се наблегне конкретно на него, защото колкото и малка част от материала да са звуковите модели, те си имат свои разновидности и етапи. Дай повече информация и примери и ще умуваме дружно, ако искаш Hug

Общи условия

Активация на акаунт