Есента е тука в шарена премяна, ЮНСКАТА ни банда е все така засмяна - 6

  • 27 879
  • 718
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 067
Гаги аз преди няколко дни си мислех да пиша за орловата хватка,ама ми беше трудно да обясня какво точно прави  Blush
Баткото от 7:30 пищи от кеф,че има сняг и пита,кога ще излизаме и в 10ч. се навлякахме и излезнахме пред блока,ами изкарахме си 1 час навън  Crazy
Скрит текст:

# 256
  • Мнения: 903
Eха, каква сладка опакована шушулка е Маги Heart Eyes , пък и баткото Grinning  Малко ви завиждам, да си призная,  за възможността за снежна разходка. Тук най-много на балкона да се подадем и да позяпаме как се лее и вее Whistling

# 257
  • Мнения: 101
няма мърдане Маги  Laughing Мики как я е опаковала сигурно подготовката е била по дълга от разходката  Grinning

# 258
  • Мнения: 1 067
Няма вариант за бавно опаковане,че почва да пищи от жега  Laughing След като я напъхах в космонавта излезнахме набегом и чак във входа на блока я сложих в чулвалчето,в количката.Има няма 5 мин. е цялата процедура  Wink

# 259
  • Мнения: 58
Колкото повече чета за захранването толкова повече се оплитам, едни са на мнение, че е хубаво захранването след 4ти мес., друго че било прелалено рано и храносмилателната система не била още съзряла. За соковете или директно въвеждане на пюрета.
Искам да помоля някоя мама почнала директно с пюренца да ми даде нейната схема на захранване или поне да обясни, че ми е адски омотано всичко.
Разбрах че се въвежда по една храна на седмица, с цел да се установи ако има евентуална алергия към съответната храна, също така че се увеличава като се почне с една лъжичка на първия ден и така докато се стигне до цяла порция.
Това м/у храненията или преди започване на всяко хранене.
Не ми е ясно замества ли се по тоя начин млякото и с колко, т.е приспада ли се и от кога?
Сори за тия въпроси но наистина ми се струва доста сложно, моля някой по вещ да даде съвет.

# 260
  • Мнения: 224
Още не съм започнала да захранвам, но дори не чета по темата. Педиатъра на детето не обяснява ли как става това захранване.... не дават ли схеми те?   newsm78  Аз мисля да си слушам педито, че то май мнения 1000 и оплитанката не ми мърда

# 261
  • Мнения: 882
Момичета мога ли да разтворя АМ в кърма?Бебчо не иска да пие нищо друго освен кърма,а имам съмнения,че не го засища достатъчно и си мисля да сложа една лъжичка АМ в изцедена кърма за да го засити повече.

# 262
  • София
  • Мнения: 16 691
Според мен- не.

# 263
  • Мнения: 1 148
Мики много ти е сладурска бандата!
И ние се обличаме в движение, иначе другарчето пищи от жега.

# 264
  • Мнения: 786
gabrielitka06 моята схема за захранване е започване с пюре.Като започва с даване на пюрето на обяд преди млякото и така като се стигне цяла порция, не се дохранва с мляко.
Големи гимнастики днес за разходката. Първо, как да го облечем, защото трябваше с кошчето за кола да излезем- а то великанчето с яке трудно се побира в него. Той взе, че заспа в колата, защото не беше спал преди обяд, и се наложи да се разхождаме около 40мин на вън под дъжда, защото ако бяхме влезли в мола и щеше да се събуди. После след разходката влязохме в мола и той се събуди, там пък имаше 10 мин разопаковане  #Crazy При вас как е със спането на по-шумни места!? Защото нашето зверче, ако заспи на тихо и докато се събуди трябва да му е все така тихо. Като гледам в мола днес колко бебета спяха на тоя шум - при нас никога не се е случвало там да заспи. След около час започва да плаче от шума.
А с домашните любимци взе да става интересно..., а като започне да лази  ooooh! От много време се е научил, че като чуе кучето да щрака с нокти по ламината ( а то тича като хуна) и поглежда веднага към пода.

# 265
  • Мнения: 165
Момичета мога ли да разтворя АМ в кърма?Бебчо не иска да пие нищо друго освен кърма,а имам съмнения,че не го засища достатъчно и си мисля да сложа една лъжичка АМ в изцедена кърма за да го засити повече.

Аз цял месец добавях по една доза АМ към кърмата поради същите притеснения

# 266
  • Мнения: 2 496
Патенце, аз месеци наред добавях към изцедената кърма необходимото количество вида и после АМ. Сега изцеждам доста повече и вече рядко нямам за цяла доза. Но когато се случи пак го правя.
Ние днес не сме излиЗали, утре сигурно също Sad

# 267
  • Мнения: 2 485
АМ се разтваря във вода. След това вече може да се смеси с кърма.
Но да се разтвори ам с кърма, не мисля че е ОК.

# 268
  • Мнения: 160
Musleto, и при нас е така. Когато заспи вкъщи и е тихо, буквално от най-малкия шум се буди. Не стига, че спи максимум 40 мин., но тиха стъпка може да го събуди. Когато е много изморен, и сме на шумно място, е заспивал, но нашето заспиване е или на гърда, или изправен и да гледа напред, то това ни е позата, нито една друга не признава - дори да го държиш като в люлка, както се приспива една бебе, започва едно реване, дърпане, голям характер Simple Smile). С баткото толкова различно и по-лесно беше, наистина колко са различни децата  Thinking

# 269
  • София
  • Мнения: 1 511
Честит Димитровден! Simple Smile
Да са здрави всички празнуващи!
Днес празник имат и родителите ми - Златна сватба!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт