Избор на доставчик за кабелна телевизия

  • 14 248
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
Сега го отворих тоя оператор.бг да сравня, ми те нямат конкуренция НЕТ 1  Rolling Eyes
Погледнах и в сайта им, че пише ако някой настоящ клиент ви покани, ще спечелите един безплатен месец, тъй че ако някой реши да се включи към тях, ще ви напиша данните на един приятел (че аз съм си предплатила до края на годината), да изкярите един безплатен месец  Peace

# 16
  • SF
  • Мнения: 20 771
Не разбрах - отваряш сайта на оператор.бг и НЕТ1 нямат конкуренция?
Аз бях 3 години с НЕТ1 и не съм имала никакви проблеми. Но това беше май преди цифровата телевизия.

# 17
  • Мнения: 596
Не разбрах - отваряш сайта на оператор.бг и НЕТ1 нямат конкуренция?
Аз бях 3 години с НЕТ1 и не съм имала никакви проблеми. Но това беше май преди цифровата телевизия.
Да, с най-добри оферти ми излизат за моя район  Peace
Кога преди цифровата телевизия?

# 18
  • София
  • Мнения: 43 900
Ние от години сме с Нет едно и за тв и за  нет - доволни сме.

# 19
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Още един глас за Виваком.

+ 1  Simple Smile Родих се с опциите им за връщане на филми/предавания. Хем си гледам само неща, които харесвам и сведох случайното гледане на глупости до минимален процент /дори преглеждам само програмите, които съм записала в любими/, хем в повечето случаи превъртам проклетите реклами.

# 20
  • SF
  • Мнения: 20 771
Трябва да ме научиш номера със записването. Искам да си сведа списъка до 10 програми. Останалото е пълнеж, когато няма нищо задържащо вниманието и по десетте.  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 4 349
И на мен ми предстои през март да избирам или да си остана при същия  newsm78 newsm78

# 22
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Трябва да ме научиш номера със записването. Искам да си сведа списъка до 10 програми. Останалото е пълнеж, когато няма нищо задържащо вниманието и по десетте.  Simple Smile

Като разглеждаш програмите, за които си абонирана и стигнеш до любима, натискаш жълтото копче от дистанционното /единственото жълто/ и на екрана се появява жълто сърце, т.е. програмата вече е записана в любими. Така като вкл. тивито, натискаш "меню" и излиза екранче с надписи "програми" /т.е. всичките програми на Виваком/, "моите програми" /т.е. само тези, които са в твоя абонамент/ и "любими /т.е. записаните по гореописания начин/. И за да не си губиш времето, можеш да влизаш само в любими, да си разглеждаш какво са давали за деня и да си гледаш само тях.

# 23
  • SF
  • Мнения: 20 771
Още днес ще го пробвам! Мерси!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 775
Цитат
Аз използвах услугите на оператор бг -  operator.bg  и останах много доволна, спести ми много време и може би и нерви Smile Дори ми изготвиха индивидуална оферта с по-изгодни условия Smile


Честно? За първи път ги чувам, добри ли са

Да, те работят с най-добрите доставчици, само им даваш адреса си, и ти предлагат най-изгодните оферти на пазара.

Момичета, търсех и аз дълго време нов доставчик на интернет, защото не съм доволна от отношението на стария. Освен това не ми се чака да изслушам 10-минутната музика на кол центъра на Мтел, за да им задам въпросите си за преподписване и евентуално изгоден интернет.

Реших да пробвам operator.bg, който сте споменали по-горе и след мое запитване, веднага ми се обадиха от сайта и ми предложиха добри оферти в моя квартал. Още обмислям коя да приема, но съм доволна, защото си спестих мъки в ровене по различните сайтове.

В момента съм на кантар, между Vivacom и Comnet, моля някоя да ми сподели кои се отзовават по-бързо при някаква авария? Мерси предварително за информацията.

# 25
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз не знам кога се отзовават Cомнет, защото никога не съм била техен клиент.
Виваком са сравнително прилични - след като съм си преподписала договора... Сега април предстои трето преподписване. Един екип дойде у нас, с двама служители. По-готиният и оправен остави другия да изпонадупчи, после му се караше, че не го е направил както съм му казала. Може и да е било за замазване на положението и оттренирана ситуация. По-тъпичкият се държеше виновно, гледаше странно...
При преподписването дойдоха двама много приятни, но вече нямаше нужда от дупчене. Преглътнала съм всичко, свикнах и съм доволна. Много рядко се бъгват и оставам без телевизия и интернет. Да не се хваля, че обикновено....

# 26
  • Мнения: 775
Esmee, благодаря за отговора!
Май и аз ще се спра на Виваком тогава, офертата им е добра. Относно момчето, което спомена - сигурно е бил нов и затова се е издънил. Във всяка фирма се случват понякога подобни неприятности.
Дано да не дойде същият у дома (този тъпичкият или негов прототип)  Joy

Приятна вечер и благодаря за съвета  Simple Smile

# 27
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз наистина много разчитам на тях и много рядко се налага нещо да рестартирам или да им се обаждам. Примерно през 2016 година не съм им звъняла за нищо - съответно, ако са прекъсвали, не съм си била у нас.
Офертата им беше много добра миналата година, когато преподписах за 24 месеца. За първите 12 плащах само 50% от стойността на договора. Трябва да започна да се ослушвам за преподписване и аз също ще търся вашето мнение.

За мене преди 4 години беше много важно това, че мога да си връщам предаванията и да прескачам рекламите. Това много е допринесло за избора ми.

Общи условия

Активация на акаунт