След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.28

  • 20 126
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 736
  • Мнения: 2 685

Бил сериала по-американски римейк, за който води преговори в момента, Ханде  Peace

 Joy Joy Joy Joy Joy
  Ох момичета разбирам Ви , че го харесвате всякак , ама тримата от маалата направо - очички , мустачета , усмивчици , зъбки ,  брадички  Joy Joy Joyхаризма , харизма ...

# 737
  • Мнения: 3 917
Има вероятност Ханде да участва в сериала "Спешна помощ", продукция на МедЯпъм..Ханде се е срещнала с представители на продуцентската къща, но нищо не е потвърдено
(Инфо Неси )
Няма да върви и този медицински. Видяхме какво стана с Хаят Йолунда, там актьорския състав не е никак лош. Изпусна си шанса.. Сериала на Йозджан Дениз ще остане на екран. Аз бях против , но тогава говореха за различен сюжет. Сега главната не е студентка  и главния не й е преподавател. Ами тя е на 25-26 някъде и е съвсем друга историята  Peace Но едно са слухове, друг е факта, че тя ако е получила предложението е знаела какъв действително е сюжета  Peace

Абсолютно съм съгласна с теб Simple Smile

# 738
  • Мнения: 2 685

  Сериала от сряда " Гюлтепето" продукция на Д Апим го спират окончателно. Рейтинга му е около 4%
 Този рейтинг е явно незадоволителен за Канал Д , защото Качака си е с този рейтинг  отдавна и не се е чувало за спиране.
 Излиза , че ШМ за да се задържи трябва да е с по висок от 4% рейтинг

# 739
  • Мнения: 4 314
В другия двор сме ................... Hug Hug Hug Hug Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=805882.0;topicrefid=20 127.29

Общи условия

Активация на акаунт