www.feelunique.com - 12

  • 58 037
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 762
Те хората хубаво си пишат ама кой да чете и сега проверих мейла за поръчката и в него пише че ще се забавят, явно е за всички от датите на кода.
Парите се блокират веднага, а се теглят след време ( това зависи от продавача, но по регламент е до 45дни)

# 76
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Те хората хубаво си пишат ама кой да чете и сега провери мейла за поръчката и в него пише че ще се забавят, явно е за всички от датите на кода.
Парите се блокират веднага, а се теглят след време ( това зависи от продавача, но по регламент е до 45дни)
а, аз си прочетох добре мейла и пишеше, че ще я изпратят в понеделник, а той мина  Tired

# 77
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
дръпнали са ми паричките Simple Smile ще очаквам и мейлче да я шипнат Flutter

# 78
  • София
  • Мнения: 2 378
Запис  Simple Smile  Heart Eyes Чакам 3 поръчки, 2 са изпратени преди седмица , а последната е пусната в неделя и все още е със статус  "pending"  Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 9 468
Значи, за ще се размина с последната поръчка явно  Rolling Eyes
Днес ми блокираха КК, защото си я изгубих...
Аууу, Веси! Много неприятно! Съчувствам ти! Sad

# 80
  • София
  • Мнения: 10 309
Значи, за ще се размина с последната поръчка явно  Rolling Eyes
Днес ми блокираха КК, защото си я изгубих...


Е.... гадно... аз днес си получих бейсик 2, нямам търпение да я пробвам. На първо пипане е абсолютен разкош, с пръсти не се разпрашава, да видим, как ще е с четка  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 428
Значи, за ще се размина с последната поръчка явно  Rolling Eyes
Днес ми блокираха КК, защото си я изгубих...
Аууу, Веси! Много неприятно! Съчувствам ти! Sad

Да, прочетох, че и ти си на моето дередже  Laughing Или по-точно, аз станах на твоето  Crazy

Голяма съм патка, дори предполагам къде съм я забравила - на касата в последният магазин, в който пазарувах  ooooh!
Не ми е жал толкова за поръчката, не беше нещо супер необходимо. Но като се сетя какви разправии трябва да мина сега - ходене до банката поне 2 пъти, после нова регистрация в ПейПал и еПай и т.н.  Tired

Наде, честита 2-ка  Mr. Green Ще чакам коментари, като я изтестваш. Пък и на живо дано я видим  Flutter

# 82
  • София
  • Мнения: 10 309

Наде, честита 2-ка  Mr. Green Ще чакам коментари, като я изтестваш. Пък и на живо дано я видим  Flutter

Задължително ще я взема, като се видим  Hug

# 83
  • Мнения: 1 162

Голяма съм патка, дори предполагам къде съм я забравила - на касата в последният магазин, в който пазарувах  ooooh!
Не ми е жал толкова за поръчката, не беше нещо супер необходимо. Но като се сетя какви разправии трябва да мина сега - ходене до банката поне 2 пъти, после нова регистрация в ПейПал и еПай и т.н.  Tired



 Не разбрах  защо ти  трябва нова регистрация в пейпал? Там само трябва да си смениш картата, не и самата регистрация. И да я верифицираш...

 А и да добавя, аз така и не получих никакъв имейл от ФЮ покрай моята не осъществена поръчка и май ще трябва да чакам да минат 45 дни за да ми освободят парите от банката  Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 9 468
Веси, не се тревожи за Пей Пала. Не ти трябва нова регистрация там. Само изтриваш тази карта и на нейното място даваш данните си на новата. Регистрацията ти си е валидна до момента, в който ти сама откажеш това. Peace
Пластика нова ще ти издадат в банката и си готова.
При мен тъпото е, че нямам право на нова карта сега поне 6 месеца още, понеже в момента не съм на трудов договор никъде. То едно зло никога не идва само! Grinning

# 85
  • Мнения: 4 428
Не разбрах  защо ти  трябва нова регистрация в пейпал? Там само трябва да си смениш картата, не и самата регистрация. И да я верифицираш...

Не, аз няма да си правя изцяло нова регистрация  Wink
Имах предвид, точно въвеждането на новата карта. Доколкото си спомням се пускаше и един превод, за да се докаже притежанието на картата, който се възстановяваше на следващият месец  Thinking

# 86
  • Мнения: 1 162

Не, аз няма да си правя изцяло нова регистрация  Wink
Имах предвид, точно въвеждането на новата карта. Доколкото си спомням се пускаше и един превод, за да се докаже притежанието на картата, който се възстановяваше на следващият месец  Thinking

 той е 1 евро Grinning Блокират го за да проверят картата, обаче ако имаш СМС известяване от банката, можеш да верифицираш картата в рамките на 1-2 минути  Peace Код за потвърждение има го в СМСа.

# 87
  • Мнения: 387
Благодаря още веднъж за кода и за темата Hug
Изпратена ми е днес вече поръчката:)
Лека нощ Heart Eyes

# 88
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Моето червило на Живанши най-после тръгна... Simple Smile

# 89
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Моето червило на Живанши най-после тръгна... Simple Smile
и моето, но спиралата още не е  Tired

Общи условия

Активация на акаунт