ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 053
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 43
Въпросната Албена е изключително нечистоплътно същество, както отвън така и отвътре. Наизустила няколко дълги фрази от времената, в които се е правила на водеща и с тях си е останала, изговаря ги по един и същи монотонен начин, който опиянява бездруго простоватите й почитатели и те изпадат в захлас . Изключително еднообразен изказ, което говори за нисък интелект, а трагедията е, че е съчетан с  тотална липса на чувство за хумор. Единственото което притежава е наглост и се откроява само с еднообразието на мисловната си  дейност, и прекомерното  си озлобление към остатъка от света.  Човек с изключително ниско самочувствие, опитващ се да го покрие с  с безпардонно поведение, за жалост неуспешно. Пластичните операции не могат да  направят един човек красив, когато той е грозен отвътре.


Предварително извинявай, не те познавам, но от написаното от теб виждам, че и ти си се опитала да поимитираш този стил. Фактът, че никой друг журналист в България не застава с лицето си да иронизира по такъв начин т.нар. звезди и главно чалгата, извисява Албена в моите очи. Цяла България освен за интересна, видя, че Албена е и интелигентна (право в СУ освен всичко друго), но и забавна. Коя си ти, че да обиждаш, че почитателите й са простовати, а Албена - нечистоплътно същество?! В къщата ли си й била и къде я помириса? По линията на твоите разсъждения докажи колко често  ти се подмиваш и как.  Laughing

По всякакъв начин се опитват да я злепоставят - първо беше крала пилета, после кремове, изгонили я от Рилския манастир, била мръсна .... хайде нещо ново и по-оригинално вече  newsm78

# 1 276
  • Мнения: 6 529
Според мен за всяка поява на травестит по телевизията, СЕМ трябва да се самосезира и да глоби предаването. Транссексуалността наистина е психично отклонение, да не говорим, че Елза използва това за лична облага и печелене на пари  Peace

# 1 277
  • Мнения: 7 779
Според мен за всяка поява на травестит по телевизията, СЕМ трябва да се самосезира и да глоби предаването. Транссексуалността наистина е психично отклонение, да не говорим, че Елза използва това за лична облага и печелене на пари  Peace
според мен всяко отклонение от мъжко/женско трябва да се самосезира.  дедо Боже така е определил - мъж и жена.

# 1 278
  • Мнения: 120
според мен всяко отклонение от мъжко/женско трябва да се самосезира.  дедо Боже така е определил - мъж и жена.

А кой е "Дядо Боже" да дефинира? Не всички са длъжни да се съобразяват с християнството.  Rolling Eyes

Разширете си малко биологичните познания и вижте в природата какво има естествено и тогава коментирайте и слагайте етикети.
Един малък прочит за вида риба от филма Търсенето на Немо може да ви е добра първа стъпка.

# 1 279
  • Мнения: 1 750
Поне двама трябват за мисия с тормоз на миризливките. Или да вкарат още някой "гост" с мисия.

Иван Ласкин е идеален. Mr. Green

# 1 280
  • Мнения: 43

Иван Ласкин е идеален. Mr. Green

Довърши изречението - Иван Ласкин е идеален деградирал алкохолик. Жена му водеща, дай сега и него да набутаме!

# 1 281
  • Мнения: 6 529
Да вкарат Червенкова, да видим колко ще й издържат нервите  Mr. Green

# 1 282
  • Мнения: 43
Имам приятелка от бившите съветски републики, която каза, че рускините били изключително чистоплътни и чистници. Тя изрази съмнение майката на Вулева да е рускиня.
Малко късно коментирам, но имам точно обратните лични наблюдения!  Peace

И българите не сме най-добрия пример за чистота. Погледни улиците и градския ни транспорт. Да не говорим за онова, което Чърчил е казал за нас "Нация, която си честити къпането ..."

# 1 283
  • Мнения: 1 750

Иван Ласкин е идеален. Mr. Green

Довърши изречението - Иван Ласкин е идеален деградирал алкохолик. Жена му водеща, дай сега и него да набутаме!
Добре му се получава като приземява някой, интересна ще е Албена тогава.

# 1 284
  • Мнения: 43
Да вкарат Червенкова, да видим колко ще й издържат нервите  Mr. Green

... и Мира Радева барабар с нея. Не забрави ли как Ваня Червенкова рева като заклано ... миналия сезон и на няколко пъти й се налага да прощава, само защото някой има по-различно мнение от нейното. И как после излезе на яве, че имуществото й е запорирано и е потънала в дългове. Гледах и снощи на предаването как заплашва, че ако тя е вътре какво щяло да стане. Кого плаши това същественце?!

# 1 285
  • Мнения: 6 529
Тя само пушилка вдига...иначе е безобидна  Grinning

# 1 286
  • Мнения: 43

Иван Ласкин е идеален. Mr. Green

Довърши изречението - Иван Ласкин е идеален деградирал алкохолик. Жена му водеща, дай сега и него да набутаме!
Добре му се получава като приземява някой, интересна ще е Албена тогава.


Албена няма кой да я затапи, доказала го е поне от 10 години до сега

# 1 287
  • София
  • Мнения: 7 886
След видяното и чутото и аз мисля, че няма кой да затапи Албена от "звездите" в родния ефир. На никой друг не му сече така бързо пипето, факт.

# 1 288
  • Мнения: 1 750
Албена няма кой да я затапи, доказала го е поне от 10 години до сега

Това ще е ясно когато го видим, нищо не пречи някой да се пробва.

Поне разнообразие ще има, че то само едни и същи крясъци чуваме.

# 1 289
  • Мнения: 1 308
отколкото кой продукт?

Но нейните деца наистина са минали през много неща и споменаването им с лошо е като катализатор.

Тя участва и в реклама на Арома

Всеки човек е имал някакъв труден период в живота - било то болест, безработица, развод или друг проблем, но това не ни дава право да обиждаме, унижаваме и кълнем околните Wink

Общи условия

Активация на акаунт