ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 052
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Ох, Тачо имал душата на дете и тялото на войн, и бил рицар  ooooh!
 Тази майка дали си вярва на приказките, които ги бръщолеви.
 Да виждаш сина си всяка вечер да се излага с беден речник и нисък интелект, с алкохолни изцепки, да показва липсата на всякакви интереси и култура, и да демонстрира извратения си брак, пълен с лъжи, изневери, алкохол и вероятно наркотици, и да го наричаш рицар, си е чиста загуба на връзката с реалността.

Тъй тъй, ама нашето гардже си е най-хубаво ПЪК! Гледайти и завиждайтииии...  Laughing

# 16
  • Мнения: 306
Винаги след финалът на вип брадър 2014 следва биг брадър all stars.Поне миналата година си беше така.Да не вземат от другия понеделник да гонят  по трима  от випоте за да останат до финалът 10.11.2014 само 7 от звездите.

# 17
  • Мнения: 2 592
Благодаря за темата  Hug
В анкетата не съм гласувала. Предполагам, че номинирани ще са Зорница и Тачовица.
Най-добре да изгонят Венета   Whistling

# 18
  • Мнения: 9 616
Винаги след финалът на вип брадър 2014 следва биг брадър all stars.Поне миналата година си беше така.

Пълни глупости!  Wink

# 19
  • Мнения: 2 354
Маме,  bouquet

Гласувах за Калканджиеви.

# 20
  • Мнения: 7 012
И от мен глас за Калканджиеви.

# 21
  • Мнения: 9 567
Благодаря за темата Simple Smile Гласувах за триъгълника да си ходи  Laughing

# 22
  • Мнения: 836
Обичайните заподозрени Калканджиеви и Зорница (третата Калканджиева)  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 690
Мерси за темата  Hug Маме, като ти мерна аватара съм ей така  rotfImbo
Гласувах за Тачо и Жени, докато ги гледах при мисията все си спомнях за Хер Флик от Гестапо и Хелга  Crazy Към тях добавих Кали, макар че се колебаех между нея и Зорито. 

# 24
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Маме   bouquet
Гласувах за триъгълника в действителност не знам кои наистина може да бъдат номинирани, че това тяхното номинации ли са? Но триъгълника ми е безинтересен и бих предпочела да не ги гледам. В този ред на мисли, ако ги изгонят и тримката грешка няма да имат.

# 25
# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Гласувах за Тачо, Калканджиева и Зорница...

# 27
  • Мнения: 5 435
Не знам кой ще бъде номиниран!  Ще следя само темата, обещах си ,че няма да гледам предаванетоето! По ми  еинтересно да ВИ чета!

# 28
  • Мнения: X
  bouquet за темата

Относно онова клипче с Ангелова на младини, според мен е жената с черно, която се кълчи, а не тази седналата с червеното.

# 29
  • Мнения: 1 744
Цоп!

Не гласувах в анкетата, защото си нямам никаква идея, ама никаква.

Има ли вече информация ще има ли All Stars тази година?
Ще има, започва сега след финала. Писах в старата тема- Гаро беше писал на стената си че са го канили, но не се е съгласил. Щяло да е с хонорари.
И аз   bouquet за темата!

Сериозно ли вярвате на всяка писаница в Интернет?
Ако имаше сезон на Ол Старс не мислите ли, че продуцентите щяха да ни продънят ушите от реклами?  Thinking

никакви писаници, това го каза и един от участниците във вип брадър, че след тях почва олл старс

Общи условия

Активация на акаунт