Спамо-чат /20.10 - 26.10/ - Зимата няма да ни подмине ...

  • 2 331
  • 50
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро, прекрасни!

БубсHug

ДесиHug

МонHug Hug Как сте днес? Как е бебка? Дано ви разминават болестите вече. Мисля ви много. Praynig

Фурията я чакам  newsm66

Пропускам ли някого?  Heart Eyes

Кафе в унисон с темата на Бубс

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Чакайте да ви се похваля - в най-скоро време (след повече от 5 години гърч за тази фирма) най-накрая ще си имам собствен кабинет. Мъничък, ще стане още по-малък, като си пренеса всички шкафове и папки там, но ще си е само мой. Вече няма да седя в коридора. bowuu Голям дерт ми беше липсата на прозорец и зъзненето цяла зима с духалка в краката.

Направо нямам търпение да се преместя. Ако пратят някой да ми помага, съм готова сама да пренеса всички папки (но за шкафовете ще ми трЕбе мъж) Whistling

 Sunglasses

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Добро утро и от мен, как сте? Не искам още сняг, поръчвам го за декември месец чак.

Ним, честито за кабинета, сигурна съм, че ще стане много уютен с твоето присъствие в него  Hug
И хубаво се хвалиш, пък не черпиш?!?  Crossing Arms Курабийка, десерт, уиски нещо  Mr. Green

Хубава седмица на всички!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 249
...
И хубаво се хвалиш, пък не черпиш?!?  Crossing Arms Курабийка, десерт, уиски нещо  Mr. Green

 Embarassed Веднага!

 Курабийка, десерт, уиски нещо

 Blush

 Mr. Green

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Десерта веднага го грабвам...bad  boy ще да е  Mr. Green

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ним, много се радвам за кабинета, много хубаво звучи.  Hug Друго си е така, доста по-добре ще ти бъде. Браво на тях, малко късно са се сетили, но все пак можеше още да се правят на разсеяни. А съм сигурна, че правиш толкова много за тях, че заслужаваш доста повече и от това.

Ние биваме, утре ще ги водя пак на лекар, при тяхната си лекарка, не при ония малоумници. Една вчера, дето се води "педиатър" и тя, ми разправяше как в никакъв случай не трябвало да ѝ слагам Виброцил, защото имали кортикостероиди  Joy Ти представяш ли си, тя щом най-разпространените бебешки капки не знае какво съдържат, говори ми какво друго знае... и как ще изпълня точно на кукуво лято рецептата, която ми връчи... Също ми се скара, че съм кърмила 17 мес, нямало нужда чак толкова, само дето не ми каза, че е вредно  Joy Страшен кукумицин, ужас направо. И тази "компетенция" лекува деца ежедневно ... тръпки ме побиват направо за каква некадърност става дума...

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добър ден на всички  Hug

Аз много се радвам на зимата, крайно време ѝ беше  Crazy Party Laughing

# 8
  • Мнения: 2 660
Момичета, нещо не мога да намеря тема за козметика против бръчки. Има ли изобщо отделна такава?

# 9
  • Мнения: 1 004
Момичета, приемате ли нови попълнения?  Hug

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Дааа, ние сме пословично гостоприемни  Joy

Шегувам се по повод любимите ни гости, ако се застоиш повече, след време ще разбереш за какво говоря  Laughing Mr. Green

Иначе, добре си дошла  Hug

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Минах да нагледам всички, които ги няма  Mr. Green Crazy Sunglasses

Лека ноШ  Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро и прекрасен вторник! Hug



Дилянка, добре си дошла сред нас. Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 3 249
Как сте днес, дами? Бързо всеки да докладва.  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 004
Хихи, благодаря  Hug
Добро утро, аз съм прекрасно- направих една сутрешна йога. Зелено чайче и банани за закуска и съм готова за задачките Simple Smile)
Вие как сте?

Общи условия

Активация на акаунт