Нова Година 2015 къде ще пазнувате?

  • 3 190
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 129
Здравейте,

започва да застудява и започвам да се замислям за наближаващите Новогодишни празници. На мен специално тази година ми се ходи в заведение, да си облека рокличка, високи токчета и да посрещна Новата година с много танци. Дали ще е в София или извън София, не е важно.Важно е да има забавления за големи и за малки, та докато мама лудее на дансига малкият четиригодишен юнак да се забавлява и той подобаващо с други деца. Ако някой може да ми препоръча такъв ресторант или комплекс, ще съм му много благодарна.
Нека всеки сподели къде е празнувал предходните новогодишни вечери.

# 1
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Нямам идея за заведение, но ще следя темата. Защото и на мен ми се празнува тази година нова Година Peace
До сега все в къщи/имам предвид от 6 години, със сина ни/, понякога и болни сме били, друг път да го сложа да спи, защото беше бебе.
А, така ми се е допразнувало Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 166
Планираме пътуване до Белград, градът е страхотен, сърбите знаят как да се забавляват. Заведението, което ми е фаворит е Tri šešira (http://trisesira.rs/en/onama.html). Горещо го препоръчвам, независимо от сезона Peace

# 3
  • Мнения: 14
Тъкмо си мислех да пусна подобна тема. Добре, че потърсих дали има вече такава. Simple Smile

На мен специално тази година ми се ходи в заведение, да си облека рокличка, високи токчета и да посрещна Новата година с много танци.

И аз съм на това мнение и търся някоя подходяща вила/къщичка/хотелче за нашата компания. От предходната Нова Година мога да препоръчам хотел "Sunny Garden": http://www.sunnygarden-spa.com/

# 4
  • София
  • Мнения: 655
Здравейте, аз също се включвам в темата и ще я следя.
Всяка година организирам посрещането на Нова година за компанията. Обикновено още в началото на октомври съм намерила много "прилична" оферта, която по това време (ноември месец) вече е платена и всички сме спокойни. Тази година за мое голямо учудване всички цени, които се предлагат за новогодишната вечер са силно завишени спрямо предишни години.
Давам примери от последните три години, за места посетени от нас:
1. Нова година 3 дни със закуска вечеря и празнична вечеря за 2-възрастни и 1-дете до 12 години в 5* хотел в Солун (Гърция) от 500 лв. е приблизително 1000 лв.... хотела и услугата са едни и същи, но цената двойна...
2. Новогодишен куверт в ресторант в Ниш с храна и напитки през цялото време и музика на живо от 40 евро на човек е увеличен на 80 евро....
3. Нова година 3 дни, ол инклузив, Новогодишна вечеря с напитки до 23.00 (след което се заплащат) в 5* хотел на Олимпийска ривиера за 2-възрастни (720 лв.), за 2-възрастни с 2-деца до 7 и до 12 години (790 лв.), а тази година същата офрта за 1 човек е приблизително 800 лв...
Увеличението на цените ме затрудни и към момента все още не съм намерила подходяща оферта, ако открия нещо, което си заслужава в страната или чужбина ще споделя в темата.
Надявам се, ако вие попаднете на нещо също да споделите, ще бъда благодарна!   bouquet

# 5
  • Мнения: 8
Здравейте,
някой може ли да предложи добро заведение в София за Нова Година. Някъде където става весело наистина Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1
дайте предложение за нова година във варна в оклоностите, вечеря+нощувка за двама

# 7
  • Мнения: 609
Смятаме да е в Париж.Само аз и мм.Любимият ми град .  Heart Eyes Какво по-хубаво от това да започнеш новата година,на любимо място? : )
Пожелавам на всички прекрасно ,изпълнено с много щастие прекарване .

# 8
  • Мнения: 413
auto_bg, защо се бутате за Гърция или Сърбия с тези цени? Разбирам да има нещо интересно като във Франция, Австрия, Унгария, Италия, Турсия ..но .... Ниш? Олимпийска ривиера? За нова година? С деца? Звучи ми, като супер скука.. или по-точно, че търсите нещо колкото да не сте в БГ, което е тъпо, защото тук имаме доста уникални места и хотели, за които Сърбия и Гърция могат само да си мечтаят  Whistling

# 9
  • Мнения: 460
Ние много се чудим дали да пътуваме до Родопите във вилата на едни приятели. Както се очертава няма да има сняг и май ще се навием да отидем, въпреки че тази година ми се искаше да си останем вкъщи.

# 10

Общи условия

Активация на акаунт