Търся албум дневник Нашето бебе

  • 2 429
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте! Wink Търся албум дневник Нашето бебе, който виждате на снимката. На издателство ФЮТ е.

В книжарниците ми казват, че изданието е изчерпано. Затова, ако някоя мама го има, но не възнамерява да го ползва и е нов/непопълван/, сърдечно моля, да ми пише на лични Wink благодаря предварително!  Hug

# 1
  • Мнения: 2 241
Виждала съм го в Ориндж и Комсед  Peace

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 17
Виждала съм го в Ориндж и Комсед  Peace
Бях в Ориндж в Сердика и Комсед в Парадайс Мол, но го нямаха наличен. Освен ще им пратя запитване по мейл да проверят за останала бройка, за да не обикалям всичките им магазини Simple Smile Wink Благодаря!

# 4
  • Мнения: 2 465
Обади се в книжна  борса "Болид" в офиса на "Фют" и ги питай директно.

# 5
  • Мнения: 13 542
Една позната го имаше, ще питам. Ако новината е хубава, ще пиша на лични.

# 6
  • Мнения: 10
Пратих линк на лични  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 17
За мое съжаление, все още нямам късмет в намирането на дневника  Sad .... и честит празник на всички !!!  Simple Smile

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Виж този дневник,дали не е такъв,пак е на "Фют"

# 9
  • София
  • Мнения: 17
Виж този дневник,дали не е такъв,пак е на "Фют"
Благодаря за преложението, никид Wink този албум, който ми предлагаш, съм го разглеждала, но, за съжаление, не е това, което търся

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Успех!

# 11
  • Мнения: 292
Още ли търсите този албум.....Ако не се лъжа го видях наскоро в една книжарница, от където купих и за двете ми внучки същия....Ще погледна като минавам тия дни....

# 12
  • София
  • Мнения: 17
Благодаря на всички, които ми писаха, но вече не търся този албум. Погачата на бебенцето, на което исках да подаря албумчето, беше преди броени дни и тъй като не успях навреме да го намеря, се спрях на друго албумче Wink

Весели празници на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт