Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Предварително се извинявам, ако повтарям обсъждана тема, аз не можах да я открия.
Та въпроса ми  е нормално ли е детето да си дърпа ушите. Бърка в тях, дърпа ги и то силно. Може ли да си направи нещо така. От какво  е това? Педито ми каза да го мажа с Тридерм, ако го сърби, ама аз се чудя от какво може да го сърбят ушите.
Споделете опит.
Цитирай

Често се среща.Примерно ако му се спи.Не мажи с Тридерм,това си е лекарство с антибиотик и е за обриви най-вече.Има ли пъпчици по ушичките та да го сърби?Бебетата имат всякакви такива навици,но спират от самосебеси.Ако те съмнява нещо,отиди на УНГ.
Цитирай

където има любов

При сина на моя приятелка ,това е признък ,че е дошъл Сънчо!да знаеш само какво дърпане пада...
Така че наблюдавай детенце,може да е нещо такова.
Цитирай

София

Моят син си дърпа ушите, когато му се приспи  smile3507
Цитирай

София

И Теди си дърпа ушите, когато му се спи. Когато го направи за пръв път и аз се бях притеснила да не му има нещо. После забелязах, че го прави преди сън
Цитирай

Белгия/София

Когато растат зъби,също си дърпат ушите.
Цитирай

i moeto si darpa ushite ,a ot niakolko den kato e gol si darpa i pishkata,
 Smile Smile
Цитирай

София

Моята си дърпаше единствено ушите, когато имаше възпаление. Тогава започна и да се буди внезапно и с писък от болка, гледаше да легне на болящото ушенце. Обърни внимание дали не го прави обаче само като му се спи.

Ако те притесняват тези движения, помоли педито за направление за УНГ.
Цитирай

И ние имаме този навик отдавна,само като и се спи или расте някои горен зъб.Как така педито ще ти предписва паста /с антибиотик/без УНГ?Ако го боли ушенце ще изплаква,пробвай да го натиснеш лекичко зад ушенцето,при мидичката.
Цитирай

София

При моя син това засега е категоричен признак, че му се спи. Той е на 4,5 месеца.
Цитирай

i moeto si darpa ushite ,a ot niakolko den kato e gol si darpa i pishkata,
 Smile Smile

Много рано се е присетил, нашия едва сега започва, но мисля че е нормално (за пишката де ). Така ли е ?
Цитирай

Добрич

И ние сме на тема дърпане и чешене на уши. Прави го като му се спи или като е учуден от нещо и незнае какво да прави.  Smile
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Моят син си дърпа ушите, когато му се приспи  smile3507
Калина също така - ама не съмо дърпа - мачка, свива, извива, ужас някакъв! Притеснявам се да не си го деформира, нали е мадама все пак!
Цитирай

София

При Дияна Сънчо идваше с покриване на очите с ръце, а след това докато заспи дърпане на ушите Smile Спокойно нищо няма да си направи.
Дияна се приспиваше така докато не й сложих обици на 2г.
Цитирай

И ние си дърпаме ушите като замаяни ,  направило ми е впечатление ,че го прави само тогава когато е нервна .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора