Брак на българи с чужденки

  • 28 678
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Защото повечето търсят покорни, пардон, скромни домакини, а на западнячките много-много не им допада тоя манталитет.

Бая чужденци тръгват с тази нагласа да , но в повечето случаи им наместват манерката  Mr. Green

Рускините не са скромни , покорни и т.н. Практични и хитруши  Grinning
Доста чужденци има жениени за славянки знам доста сполучливи бракове  Peace но са минали и през нагаждане  Wink

 

# 16
  • Мнения: 774
С брат ми живеем в чужбина и искаме да го женим.
Обаче все към българките тук го влече  Mr. Green
Главно външната красота липсва на чужденките според него, но не само. Беше с една шведка, фитнес моделка, но емоционално му беше скучна.

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Главно външната красота липсва на чужденките според него, но не само. Беше с една шведка, фитнес моделка, но емоционално му беше скучна.


а тя , какво ли е мислела за брат ти  Sunglasses


Факт е че има малко български мъже са женени за чужденки (изключая , рускините , но те пък с никоя националост  нямат проблеми  Wink ) Излизайки навън българският мъж избива много комплекси , като че ли българката е много по-адаптивна/отворена и приспособима  Peace

# 18
  • Мнения: 1 216
Защото и днес, както преди, е прието мъжът да е глава на семейството, съответно по-стабилен, финасово и всякак. Нашите мъже нямат самочувствие да доведат жена с по-висок стандарт в скромната си колибка. И правилно, сигурно. Рускини идваха, защото вярваха, че тук е по-добре или поне не е по-зле. Сега има ли рускиня да се излъже да дойде заради някой наш бачкатор? А и всеки иска да запази своята култура. И друго има, българинът е традиционалист. Момчетата се възпитават така, знаете в днешните мултикултурни времена хората се притесняват да не им дойде някой чуждоземна булка. За индийските общности в Европа и Америка , наприемр, е голям страх да не се ожени момче за местна девойка. Има си врачки такива, флаери са ми попадали под чистачките, как за три дена връщат момчето в правата вяра и път, и към любяющото му семейство. Гарантирано. Турците имат един лаф - жената от Балканите, колата от германите. / Германия/ Да не се бъркат нещата Grinning

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
Сега има ли рускиня да се излъже да дойде заради някой наш бачкатор? А и всеки иска да запази своята култура.

Е , не така де има и любов де.
Майка и татко са се запознали докато са учели в института  Wink в Санкт Петербург.


# 20
  • Мнения: 1 216
Цитат
Сега има ли рускиня да се излъже да дойде заради някой наш бачкатор? А и всеки иска да запази своята култура.

Е , не така де има и любов де.
Майка и татко са се запознали докато са учели в института  Wink в Санкт Петербург.



Разбира се, че има любов. Аз не казвам, че рускините тук не са обичали, макар и така да звучи.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 952
Май повечето мнения в темата са в минало и донякъде сегашно време. С основание, де, все пак говорим за резултата към момента.

От друга страна надали всички български момчета, които излизат да учат в чужбина ще си търсят или намерят българско момиче за дългосрочен партньор. А това предстои, защото масовото излизане на хиляди деца започна преди има-няма десетина години и на тези момчета и момичета бракът им предстои.

Относно Бг мъжете на гурбет - то ясно, че като в цитирания турски лаф и те ще си търсят нещо родно.

Дотук от децата на близки, които са големи и завършили в чужбина има мъж женен и с деца от екзотична булка и момиче с дългогодишна връзка с небългарин. Последната връзка вероятно няма да завърши с брак, но и момичето съм убедена, че трудно ще намери и със свещ да търси българин на мястото, където живее и работи. Останалите са малки за брак.

# 22
  • Мнения: X
Освен че българинът е бедно момче с автократски манталитет, има и друго обяснение - българИте не бият така тъпана като българКИте как добре са се задомили за чужденка-паралийка/красавица/друга версия на "мечка на синджир". Друго си е жената да се похвали какъв страхотен чужденец я е поискал, един вид - българи-селяци, вижте какво изпуснахте.

# 23
  • Мнения: 14 618
Винаги ми е било интересно защо българските мъже не се женят за чужденки. Със сигурност са по-красиви от немци англичани и подобни ,така че не е от външният им вид. Кажете си мнението,а ако познавате такива българи, кажете как им върви бракът.
Въобще не мисля,че българите са по-красиви външно от много други нациии,НО със сигурност на повечето им липсва възпитание и вътрешна красота!Всеки ден се убеждавам в това.Възмущаваме се непрекъснато,че като шофьори не спират на пешеходни пътеки. Като пешеходци са същите добичета и на тротоара или алея в парк ще те отнесат.И всичко това целенасочено и умишлено.Нямам представа какво целят с тези демонстрации?Наистина нямам обяснение.При разминаване никога не правят път.Грубияни са,държат се надменно,негативни критикари.Брак с чужденка от повечето познати момчета учили в чужбина все още няма такъв.При момичета има  и явно си живеят нормално.

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Освен че българинът е бедно момче с автократски манталитет, има и друго обяснение - българИте не бият така тъпана като българКИте как добре са се задомили за чужденка-паралийка/красавица/друга версия на "мечка на синджир". Друго си е жената да се похвали какъв страхотен чужденец я е поискал, един вид - българи-селяци, вижте какво изпуснахте.


Това па да го мислиш че и напишеш  Crazy си е вЕрно селско  ooooh!




От българите мъже само 'плюене' по чужденките съм чувала , колко били грозни , дбели тъпи и все такива неща  Crazy



# 25
  • Мнения: X
Българите се женят за чужденки, че и пушек се вдига. Само малко трудно им се получава по мое мнение. Не че те не искат. По някое време вече съвсем като видят, че не им се получава, почват да плюят и да лелеят за нашенка. Накрая вземат какво да е. Случките по любов са изключение от горното, разбира се, брак с рускиня пък няма нищо общо. Да ме извиняват съфорумките с руска кръв.

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Е , при роителите ми е от любов пък  Laughing майка не е от забутано руско селце за да е искала да издрапа от там и да е гепила баща ми . Пък и над 40 години са си още другарчета  , да са ми живи и здрави  Flutter

# 27
  • Мнения: X
Освен че българинът е бедно момче с автократски манталитет, има и друго обяснение - българИте не бият така тъпана като българКИте как добре са се задомили за чужденка-паралийка/красавица/друга версия на "мечка на синджир". Друго си е жената да се похвали какъв страхотен чужденец я е поискал, един вид - българи-селяци, вижте какво изпуснахте.


Това па да го мислиш че и напишеш  Crazy си е вЕрно селско  ooooh!

От българите мъже само 'плюене' по чужденките съм чувала , колко били грозни , дбели тъпи и все такива неща  Crazy
Ок, ще го кажа по друг начин. Българите не се женят за чужденки, но спят с чужденки. Просто не минават на следващото ниво. Докато българките драпат да минат и по различни причини - красота, скромност, зависимост от мъжа, която му четка егото - им се получава.

# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Лично аз не познавам българин дори индиректно женен за чужденка (изкл. рускините)

Тези които са тук си ги взимат/намират от Бг  Wink или сред българската емиграция  Simple Smile




п.п. оп , чувала съм но все с неуспешни бракове  Rolling Eyes

 

# 29
  • Мнения: 14 618
Хубаво де,защо така не им се получава на българските мъже да минат на по-горно ниво?Нали все големи ги вадят?

Общи условия

Активация на акаунт