iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 60-та тема

  • 44 939
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 35 914
Реших да поръчам и нещо за синковеца това дали е подходящо за 16 годишен без никакви оплаквания здрав младеж http://www.iherb.com/product-reviews/Nature-s-Plus-Source-of-Lif … ablets/23856/?p=1
Добър избор - подходящо е.
Съставът е много добре подбран, формите са добри, както и дозите.
Съдържа и малко протеин
 Peace
iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 721
  • Мнения: 1 120
Привет от мен!  Hug
Получих поръчката си,но ако може съвет кое как да приемаме. Става дума за ММ (за метаболитен синдром, за подсилване на организма) :

Масло от крил - производителя пише на първо хранене за деня, така ли да си остане?
Витамин д3 - 10 000 единици - 1 таблетка през 3-4 дни (1-ви, 4-ти, 8-ти ден, примерно? Или по-разреден прием? )
Витамини от група Б комплекс - пише една таблетка дневно, не е уточнено по кое време на деня и дали с храна или без.
И последно - мултивитамини на Alive! - пише с храна, но най-обилното хранене,или няма значение?
Благодаря предварително.  Hug

# 722
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Благодаря Денис, аз не пазарувам уж и сега в рамките на 2 дена 2 големи поръчки  Simple Smile .

# 723
  • София
  • Мнения: 35 914
Привет от мен!  Hug
Получих поръчката си,но ако може съвет кое как да приемаме. Става дума за ММ (за метаболитен синдром, за подсилване на организма) :

Масло от крил - производителя пише на първо хранене за деня, така ли да си остане?
Витамин д3 - 10 000 единици - 1 таблетка през 3-4 дни (1-ви, 4-ти, 8-ти ден, примерно? Или по-разреден прием? )
Витамини от група Б комплекс - пише една таблетка дневно, не е уточнено по кое време на деня и дали с храна или без.
И последно - мултивитамини на Alive! - пише с храна, но най-обилното хранене,или няма значение?
Благодаря предварително.  Hug
Maсло от крил - поне 2-3 грама/дн. след хранене, за предпочитане най-мазното за деня,  за да може максимално да се усвои
Д3 по 1 капс. на 3 дни / мъж е, има МСиндром/, след хранене, може на един прием с Маслото от крил
Вит. В - ако са до 50мг / както е В50 / по 1 на ден, след хранене
Мултивитамини Alive! - след хранене, няма значение кое

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 094
Моля, кажете ми добър Витамин Д за възрастен.

# 725
# 726

Общи условия

Активация на акаунт