Силиконът...следоперативно ходене по мъките!

  • 28 350
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 777
Отиди във ВМА да те види читав лекар.
Изобщо не е безобидно, направо ти се чудя на безотговорното отношение.

# 16
  • Мнения: 4 726
Поне въпросният хирург ме уверява,че не отхвърлям имплантите,защото иначе се получавали разни отоци,втвърдявания и какво ли още  не....иначе сега единственото което забелязвам като козметичен недостатък е че....единият ми ареол е...как да кажа два пъти по-голям от другия

# 17
  • Мнения: 696
Май вече е време да се допитам и до друг хирург

Задължително го направи! Не чакай повече!

# 18
  • Мнения: 18 542
ама то няма излишна кожа просто от този отвор отзолу не спират да излизат вътрешни конци.Казано с по прости думи,импланта се държи на вътрешни конци които при мен поддават,късат се,организма ми ги изхвърля през шефа и импланта..пффффффиииииииииииииууууууу айде надолу в изходна позиция
Явно нещо не е наред, щом толкова време имаш проблеми. При всички случаи изи при добър специалист, че не е ясно какво ще си докараш ако продължаваш така.

# 19
  • Мнения: 4 726
Момичета плашите ме доста!

# 20
  • Мнения: 18 542
Момичета плашите ме доста!
Не се плаши, а отивай при свестен лекар. Колкото по-скоро, толкова по лесно и безпроблемно ще си решиш въпроса.
Може да имаш непоносимост към конците...знам ли.
Просто обърни сериозно внимание на проблема и всичко ще се нареди!  Peace

# 21
  • Мнения: 5 539
Милата... Sad Дано всичко да се оправи.
Аз съм от Бургас, кажи ми кой е лекарят

# 22
  • Мнения: 4 726
Д-р Калудов...иначе като човек не е лош,нито пък през всичките тези месеци ми е взел и стотинка,дори втората операция я пое изцяло сам ама мен какво ли ме топли тая работа

# 23
  • Мнения: 4 726
Дано не съм както се казва " сякла хатъра" на някоя от Вас...защото имам познати момичета и жени,които при същия хирург са си слагали силикон и нямат никакви оплаквания..може би аз съм карък...макар,че в 21 век да оправдавам немърливостта на българските лекари със собствената си каръщина си е най-малкото смехотворно

# 24
  • Мнения: 1 464
Д-р Калудов...иначе като човек не е лош,нито пък през всичките тези месеци ми е взел и стотинка,дори втората операция я пое изцяло сам ама мен какво ли ме топли тая работа
Баси #2gunfireто оставаше и пари да ти вземе,за зеещите ти гърди ли ,за конците дето излизат?Дано да не си докараш нещо сериозно Close

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Ей момиче,не си прави шега със здравето си,какво чакаш още да ти изпаднат инплантантите както си вървиш ли?Извинявай за тона,ама то си е страшна работа,хващай пътя за София да те оправят хората,ще видиш как после ще се чудиш сама на себе си какво си чакала 4 месеца.Айде да се оправяш и ни дръж в течение. newsm10

# 26
  • Мнения: 7 186
Ама ти наистина как може да чакаш 4 месеца не знам. Би трябвало да ти е минало през ума, че този лекар явно не може да се справи с проблема. А може би и не иска да се "унижава" сам да те насочи към София. Направо се грабвай по най- бързия начин и отивай в София при някой специалист. Naughty
Аз лично посмъртно не бих отишла при някой "провинциален" хирург да ми слага силикон, еле пък в Бургас. Пластичната хирургия не е шега работа, а големите специалисти са в София.

# 27
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
4 месеца да се държиш така? Shocked.Извинявай, ама не го разбирам Naughty
А това че споделяш с нас- няма да ти помогне.Похвално е, че искаш да предпазиш други момичета от твоята грешка, ама ще ме прощаваш, твоето си е чиста безотговорност.
Съжалявам ако ти звуча рязко, всъщност ми стана много гадно за теб, нищо че въобщене те познавам.Върви веднага в София.Стискам палци да се оправиш.
Прегледай и ТАЗИ ТЕМА, доста се каза в нея за силикона, имаше отзиви и за лекари.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз дори не съм го чувала този доктор!  Shocked Как можеш да се довериш на бургаски лекар за пластична операция?! И моето мнение е, че трябва по-скоро да те прегледа някой, който наистина е специалист!

# 29
  • Мнения: 1 264
Тук ли ти правиха операцията http://www.medicalcentre-oxycom.com/staff.htmlShocked

Общи условия

Активация на акаунт