Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 6

  • 29 679
  • 759
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 141
И аз се съмнявам да е нагласено, защо ще се съгласява Явор?
Играта беше много интересна, но наистина не я показаха добре.

# 646
  • Мнения: 55
Алгоритъма на играта е много лесен, стига да го схванеш. Ако имаш нечетен брой части, местиш най-малката на позицията, на която искаш да отидат останалите и така почваш да редуваш. Ако са четни - на другата позиция. При тях частите бяха 6, което е поразително елементарно.
Ето ви да потренирате:
http://www.vgames.bg/igra/logicheski-igri/235/tower-of-hanoi

# 647
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
И Явор каза, че Йори е силна в игрите сутринта.  Peace иначе кулите и да не ги знаеш, пробваш и гледаш какво ще стане.

# 648
  • Мнения: 20 158
Виждам че Данка нещо Холивуд го раздава.Филм снимала.Майко мила , ей сега ще се възроди българското кино
Да провери някой да не би сценария да е по роман на Стивън Кинг

# 649
  • София
  • Мнения: 5 883
То точно това му беше грешката на Явор. Какво седиш и ги гледаш, местиш ги и виждаш какво се получава... Даже няма какво толкова да мислиш.

# 650
  • Мнения: 968
Че операторите не дадоха добре, последователно играта е вярно, но и на Явор май НЕ му се играеше. Може да е решил да излезе елегантно от формата поради глад, поради липса на перспектива, поради чуството , че няма да може да създаде нова коалиция...той си беше винаги в сянката на Марчо и играеше добре ,когато бяха задружни.Може да му е писнало да го лазят буболечки , пък и  купона на 4-мата свърши, идва сливане и нови битки...колкото играл-играл. Така или иначе, приключението СВ си го биваше за него, не се осрами с предателства и кавги, ще има какво да разказва години на ред. Не всички са агресивно устремени напред , я вижте Агонцев как лежерно го раздава.
Колкото до прегледа на мъжете в СВ , най-цветен ми е Бърканичков.Ако цитирам една от Вас, дами, от първата тема: "хем плешив, хем с прическа" Joy, а вчера Йори го довърши " ...носа му крив, зъба му счупен, ега ти секс символа..." Joy
Финдо е убавец, играе чисто и се хвърля с хъс , ама е кротка душа. Още от първия му сезон го свързвам със "Следобеда на един фавн", не заради поемата или музиката, а почти винаги го даваха хванал клончето на едно дърво, в листака клечи едната от щерките Мартинови...и така си седяха с часове.
Колкото до секса в сезона на Ники М, не е бил мираж ,ама за Спасчо, другите май само се хвалят. Вечно беше обграден от Евгения, Силвия, Янита.... даже се дочу за разпри между Силвия и Женя по темата.
Лудото Мите ме плаши, а Ваня си съсипва преживяването с тая пуста амбиция и сметки. И като победи, какво, ще вземе сумата и ще остави хиляди разочаровани , както и хиляди очаровани ,де. Но няма да е създал приятелство като това на Марчо и Явор, или да си има уважението както Марчо и Занев.

# 651
  • Мнения: 116
Колкото до секса в сезона на Ники М, не е бил мираж ,ама за Спасчо, другите май само се хвалят. Вечно беше обграден от Евгения, Силвия, Янита.... даже се дочу за разпри между Силвия и Женя по темата.
Лудото Мите ме плаши, а Ваня си съсипва преживяването с тая пуста амбиция и сметки. И като победи, какво, ще вземе сумата и ще остави хиляди разочаровани , както и хиляди очаровани ,де. Но няма да е създал приятелство като това на Марчо и Явор, или да си има уважението както Марчо и Занев.
Rolling Eyes
Както казва една приятелка, 6e si sipa.

# 652
  • Мнения: 55
Лудото Мите ме плаши, а Ваня си съсипва преживяването с тая пуста амбиция и сметки. И като победи, какво, ще вземе сумата и ще остави хиляди разочаровани , както и хиляди очаровани ,де. Но няма да е създал приятелство като това на Марчо и Явор, или да си има уважението както Марчо и Занев.

Реакцията на Ваня, ако спечели формата, но установи, че не е създал верни приятелства Sad  hahaha
Скрит текст:
(не е спойлер, просто е голямо гифчето)

# 653
  • Мнения: 588
Мисля, че за Ваня приятелствата не са от значение!Много го харесвах от началото, но сега вече не.
Подмолен и лукав човек!А и в живота не всичко е пари!

# 654
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Да, но едва ли е отишъл там да създава приятелства. Това е между другото.  Peace и се отнася за всички.

# 655
  • Мнения: 14 830
Мисля, че за Ваня приятелствата не са от значение!Много го харесвах от началото, но сега вече не.
Подмолен и лукав човек!А и в живота не всичко е пари!

То защото другите са отишли  само за да гладуват и мизеруват, не за пари
съгласна съм че не всичко в живота е пари ама нашите са в Сървайвър точно за това
То хубаво приключения ама глад, мизерия ,буболечки, никакви  хигиенни условия само заради едното приключение айде моля ви се
Всички са там заради парите , а кой как  и по какъв начин е решил да ги спечели си е негова работа
Ясно е обаче само едно .Тая работа с приятелство до гроб няма да стане

# 656
  • Мнения: 1 432
Лудото Мите ме плаши, а Ваня си съсипва преживяването с тая пуста амбиция и сметки. И като победи, какво, ще вземе сумата и ще остави хиляди разочаровани , както и хиляди очаровани ,де. Но няма да е създал приятелство като това на Марчо и Явор, или да си има уважението както Марчо и Занев.

Реакцията на Ваня, ако спечели формата, но установи, че не е създал верни приятелства Sad  hahaha
Скрит текст:
(не е спойлер, просто е голямо гифчето)
hahaha
Нищо не им пречи на всички да си останат приятели. Ваня лоша дума за никой не е казал. Това,че на някой хора им липсва интелигентност да разберат,че са в игра в която едно от мотото й е "надхитри" не е проблем на Ваня. Ако моите приятели примерно ме надцакат на карти, аз какво да се фръцна,че не искам да ги виждам вече защото са подли и хитри Laughing
Факт е,че всички там са отишли за да спечелят играта.

# 657
  • Мнения: 146
Скрит текст:
Нееее, толкова са готини  Laughing Laughing Laughing Как няма да имат дълъг семеен живот!

# 658
  • Мнения: 1 432
Скрит текст:
Нееее, толкова са готини  Laughing Laughing Laughing Как няма да имат дълъг семеен живот!
Очите ми, горят Laughing

# 659
  • Мнения: 14 830
Скрит текст:
Нееее, толкова са готини  Laughing Laughing Laughing Как няма да имат дълъг семеен живот!

А пък вие му се смеете че се оплете в играта.Ми той е като бебе и з...ка си не може да измие сам
Е затова ще си гледа жената в очите и ще мълчи. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт