Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 290

  • 43 279
  • 723
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 20 905

Две хубави очи.....

Ами хубави картички, с тая усмивка!

# 271
  • Мнения: 243

Хороший вечер.Для вас

# 272
  • Мнения: 630

 Hug Hug Hug Hug Прекрасна си, Прекрасен е и Енгин.... дано ме разберешEmbarassed  Praynig
Харошая вечер и для тебя, тоже!!!! Peace Peace

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 21:36 от Goni

# 273
# 274
  • Мнения: 4 966

Тебе тоже. Simple Smile)

# 275
  • Мнения: 599
Хармония, на тази снимка е мнооого мъжествен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 20 905
Хармония, на тази снимка е мнооого мъжествен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да, да.....

Най-накрая, май беше гласа на Арда..../в трейлъра де/ newsm78

# 277
  • Мнения: 4 966


Ех, тези очи.... Simple Smile
Ама от миналата серия на комисаря все му се налага да заляга по разни возила. Simple Smile))

# 278
  • Мнения: 20 905


Друга картичка..... Simple Smile

# 279
  • Мнения: 4 966
Тази я знам откъде е. Simple Smile) Тоя стамбулски мост вече и на сън да ме бутнеш, ще го позная. Simple Smile))

# 280
  • Мнения: 477

Абе, чудя се от сряда нещо... Маричка го беше коментирала... или Ловчето...

Нашите хора, как успяха от местопрестъплението в Рим, без да дават показания и обясенния пред тамошната полиция, да се пренесат в болница в Истанбул, че и да не се преобличат, а и Елиф да е цялата в кръв? Като си прибираше багажа от Рим, не се ли изми...  newsm78 Или багажът остана там?  newsm78

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


https://www.facebook.com/notes/engin-akyurek-worldwide/engin-aky … 706054704?fref=nf

Превод от английски - barisea:


Изненада за рождения ден на Енгин Екюрек
Церемония по връчването на сертификата ЛОСЕВ – Серабико казва, част 1
25 октомври 2014, 12:06ч.
Както знаете, ние направихме дарение за ЛОСЕВ за рождения ден на Енгин Акюрек.
В 18 часа имахме среща с Енгин на снимачната площадка в Бебек. Донесохме и торта, и дръвче в саксия с предмети от МСП.

Качихме се по стълбите и видяхме Енгин седнал. Той ни видя, стана и дойде към нас. Поздрави ни и попита какво ще пием. Сервираха ни на една маса. Донесоха ни чай в картонени чашки, а на Енгин в стъклена.

Йозлем каза: „Свършили сте прекрасна работа”. Връчихме сертификата на Енгин. Докато отваряше плика, той каза: „Наистина, приятели, прекрасна работа”. Благодари ни много любезно, каза че е щастлив и доволен.
Engin: Как успяхте да организирате това? (смутено)
Fans: Всъщност, можехме да съберем и повече пари, но паричните преводи от чужбина са много сложни. А ние искахме да ви изненадаме, да не информираме никого предварително.
Ozlem: Но аз знаех.
Fans: (смях)
Ozlem: Всъщност, знам, че не ме обичате. Но следя всичко и казвам на Енгин.
Engin: Защото аз не използвам социални медии. Но съм в течение на всичко което правите, благодарение на Йозлем.
Fans: Миналата година направихме библиотека в Самсун от ваше име.
Engin: В Начално училище „19 май”.
Fans: О-о-о-о! (спомня си!)
Engin: Simple Smile)) (голяма усмивка)
 Fans: Освен това, засадихме и горичка със 160 дървета пак от ваше име.
Ozlem: (към Енгин) Да, някъде към края на Фатмагюл.
Engin: Да, страхотно беше.
Fans: Имате сертификат, нали?
Ozlem: Имаме. Информирани сме. Всичко знаем.
Следва...


# 282
  • Мнения: 4 966

Абе, чудя се от сряда нещо... Маричка го беше коментирала... или Ловчето...

Нашите хора, как успяха от местопрестъплението в Рим, без да дават показания и обясенния пред тамошната полиция, да се пренесат в болница в Истанбул, че и да не се преобличат, а и Елиф да е цялата в кръв? Като си прибираше багажа от Рим, не се ли изми...  newsm78 Или багажът остана там?  newsm78

"Не задавай умни въпроси за КРА!" Simple Smile)) Приемам девиза на рускините и за свой вече. Simple Smile))
А Чътъ Пътъ изказа предположение, че са използвали технологията за телепортиране на Star Trek, която винаги я е възхищавала. Simple Smile)) Затова кръвта по ръката на Елиф беше съвсем прясна (нищо, че раненият я хвана за другата ръка и в Рим тя още не се беше оплескала с кръв и зад ушите...)
Нооооо... римляните са наясно за случилото се, явно са направили бартер - технологията на телепортация срещу освобождаването им от даване на показания за произшествието, щото Сами се обади на Пиетро (приятелят от римската полиция), който прати доктор да превърже ранения.... и т.н. и т.н. ))))

# 283
  • Мнения: 477

Абе, чудя се от сряда нещо... Маричка го беше коментирала... или Ловчето...

Нашите хора, как успяха от местопрестъплението в Рим, без да дават показания и обясенния пред тамошната полиция, да се пренесат в болница в Истанбул, че и да не се преобличат, а и Елиф да е цялата в кръв? Като си прибираше багажа от Рим, не се ли изми...  newsm78 Или багажът остана там?  newsm78

"Не задавай умни въпроси за КРА!" Simple Smile)) Приемам девиза на рускините и за свой вече. Simple Smile))
А Чътъ Пътъ изказа предположение, че са използвали технологията за телепортиране на Star Trek, която винаги я е възхищавала. Simple Smile)) Затова кръвта по ръката на Елиф беше съвсем прясна (нищо, че раненият я хвана за другата ръка и в Рим тя още не се беше оплескала с кръв и зад ушите...)
Нооооо... римляните са наясно за случилото се, явно са направили бартер - технологията на телепортация срещу освобождаването им от даване на показания за произшествието, щото Сами се обади на Пиетро (приятелят от римската полиция), който прати доктор да превърже ранения.... и т.н. и т.н. ))))



Да, да... Аз обичам, когато нещата не се връзват видимо - така те оставят в догадки. Като в истинските криминалета на А. Кристи. Седиш и си мислиш "тук нещо пропуснах, явно не мога да открия причинно-следствената връзка".

Чух и аз за този девиз, освен да го последвам сляпо, а, Маричке  Joy Че около 3 пъти превъртах серията да не съм пропуснала нещо хахахаха

# 284
  • Мнения: 4 966
Барисеа, излиза, че фенката, задраскала момичетата от тази снимка



за да нарисува себе си, много се е изложила. Simple Smile))  Joy Ми те, милите, са реализирали тайно благородния си проект, а тя като някаква ревнива тийнейджърка взе, че ги изтри. Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт