Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Варна

Ето едни бързи кюфтенца:
Замесвате смес от 500 гр.кайма,1 яйце,2-3 с.л галета,50 гр.настърган кашкавал,250 гр.смес грах,царевица и моркови,чубрица,кимион,черен пипер.
Оформяте и печете във фурната за около 30 минути.

Може да направите допълнително някакво сосче по ваше желание.Аз правя следното:в мазнината в която са печени кюфтетата запържвам брашно добавям прясно мляко,подправки,гъбено бульонче и накрая чесън.

Ето снимкатук:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=21776&photo=38
Цитирай

Ох, и това ще трябва да се опита - звучи и изглежда мноооого вкусно! Love Тази тема на форума определено не ми се отразява добре.......Това да направиш, онова да пробваш, хайде и това, че звучи вкусно, а килограмитееееееее..................... smile3511
Цитирай

Мерси за рецептата!
Изглежда вкусно, ще я пробвам:)
Цитирай

Кипър

Ще пробвам изглеждат много вкусни
Цитирай

Торонто/Сливен

Ох, и това ще трябва да се опита - звучи и изглежда мноооого вкусно! Love Тази тема на форума определено не ми се отразява добре.......Това да направиш, онова да пробваш, хайде и това, че звучи вкусно, а килограмитееееееее..................... smile3511

А откакто кулинарките взеха и снимки да слагат, съвсем стана отчайващо положението. Laughing
И аз си я копнах рецептата.  bouquet
Цитирай

София

Нещо подобно направих снощи, но сложих в каймата яйце, хляб, лук, сварен морков, кисела краставичка, кренвирш, топено сирене. Много хубави станаха  chef
Цитирай

София

sneji_ ,а зеленчуците варени ли ги слагаш ?
Цитирай

Варна

Или от консерва или от замразените ги стоплям в микровълнова за 5 минути!
Цитирай

София

Благодаря за бързия отговор!  bouquet Утре ще ги правя,че доста вкусни ми изглеждат  Very Happy
Цитирай

София

Доста вкусно! Ще я пробвам
Цитирай

София

Ей , най- после ! Точно това търсех - лесно и бързо . Много благодаря за рецептата , а снимките на останалите неща са страхотни , но ме хвърлят в отчаяние като си представя колко съм зле !
Цитирай

Балчик-Сливен

Ей сега ги започвам!!  chefБлагодаря за рецептата!
Цитирай

Кюфтенцата са бижу! Много вкусни и страшно лесни!    chef  bouquet
Цитирай

BABYLAND

Ти милост нямаш вече!  Laughing ... ще ми стигне ли един живот за да пробвам всичко вкусно по веднъж?
Цитирай

Варна

Ти милост нямаш вече!  Laughing ... ще ми стигне ли един живот за да пробвам всичко вкусно по веднъж?

Разбира се че ще ти стигне! newsm10  food002 action068
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора