Ароматен дом, или ароматизирани свещи и спрейове

  • 86 646
  • 450
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 5 462
Не съм ги видяла,ама направо ме върна и мен в детството като прочетох.
Със сигурност са страхотни.

Другата ми лудост е че аз си избирам свещи,които ми пасват с интериора ... всеки луд с номера си.

# 121
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Това си е нормално и задължително. Тези на Ритуалс са доста изчистени, повечето от лимитираните са в черно, но има и някои бели. Аз обаче имам свещник за 5 свещи от дългите - той ми пасва на интериора - тези свещи имат за задача да изглеждат добре и да разпръскват топла светлина, не да миришат - не може всичко в едно  Laughing Laughing

# 122
  • Мнения: 1 442
Може ли да ми препоръчате ароматизатор за тоалетната. Искам нещо не много силно и да е дълготрайно, като тези в заведенията. Ползвах на Bref, Duck, Blazy и какво ли още не, но на 3 ден вече не миришат. И най-вече да е на приемлива цена, не нещо от сорта на 15-20лв., освен ако не е електронен.  Peace

# 123
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Топките са много добри за тоалетна . Ароматите не са натрапчиви, а съвсем леки, но не знам на каква марка използваме . В заведенията и аз съм в чуденка какво използват . Някои път не ми се излиза от тоалетната, а има и един аромат в магазините където влезна и мирише на скъпо  Mr. Green Последната ми придобивка Мирисах и намалените, но нищо не ми хареса, даже едната свещ не помня точно коя си мирише на тоалетна, а другата на мента  Shocked

# 124
  • София
  • Мнения: 9 919
Аз също търся за ароматизатор за тоалетна и антре също.
 За стая нещо ненатрапчиво...
- по възможност пасивни да (не на 220 волта)
Има ли начин как етерични масла, които имам да ги направя на ароматизатор.
Имам лаванфула, а и доста молци са се навъдили  Confused

# 125
  • гр. София
  • Мнения: 4 771
Аз също търся за ароматизатор за тоалетна и антре също.
 За стая нещо ненатрапчиво...
- по възможност пасивни да (не на 220 волта)
Има ли начин как етерични масла, които имам да ги направя на ароматизатор.
Имам лаванфула, а и доста молци са се навъдили  Confused

Има, да. Купуваш си една арома лампа от някой индийски магазин и си готов.  Peace

# 126
  • София
  • Мнения: 9 919
Имам, но е ангажираща...

# 127
  • гр. София
  • Мнения: 4 771
Имам, но е ангажираща...

Еееее, това мъжете сте страшна работа.....Да не си мръднете пръста........ Laughing

# 128
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Можеш да го сложиш в подходящо шишенце и да сложиш вътре клечки  Peace

# 129
  • Мнения: 1 010
Някой пробвал ли е новите ароматни свещи на H&H ? H&H органични свещи от соев восък !
https://www.facebook.com/HH-Bulgaria-%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0 … 132903822/?ref=hl

Мисля да си купя, имат и тартове - 27 гр., 100% Соев восък , цена 3,50 лв. Намерих ги онлайн в този магазин.


# 130
  • Мнения: 1 010
Купих тази вчера - в София се продават на бул. Дондуков №66. /Магазина онлайн/ Бяха запалили тарт череша - много приятен аромат.
За свещта впечатленията ми са много добри - хубав силен аромат, хубаво гори. Восъка е 100% соев във всички продукти. Цената е добра Simple Smile

# 131
  • Мнения: 3
Пробвайте H&H от 100% соев восък има ги и на този сайт www.coral-central.com

# 132
  • Мнения: 250
Ако някой търси много силен и траен ароматизатор, това -  http://amart.kg/item:54897/ ще му свърши работа. Става дума за ароматизаторите на Лорис. За помещение от около 50 м2 идва доста силен.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Хубава тема Simple Smile За WC ползвам на Бреф топчетата,но и те са ми слабички вече ,и аз търся нещо ново.В кухнята имам Триволюшън на амбипур.Иначе си пръскам с Юмош където ми падне  Crazy

# 134
  • Мнения: 308
Някъде дали продават декорирани ароматни свещи или в някакви по-интересни форми?

Общи условия

Активация на акаунт