разлика в гърдите

  • 3 756
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 589
delia, много съжалявам, че си минала през 2 операции. Но честно да ти кажа, то хирург-онколог друго и няма да ти предложи като лечение  Confused Те предпочитат да го махнат и да са сигурни, че всичко е чисто.
На мен също са ми правили подобно предложение.  Sad


Не е вярно това. Не знам защо си мислите, че хирурзите мрат да режат наляво и надясно, особено ако нямат лична финансова изгода от това.
Точно хирургът е човекът, който лекува различните образувания в гърдите. Мамологът е просто специалист по образна диагностика - той не лекува, само изследва. Все едно да те болят дробовете и да отидеш на рентген да ти ги излекуват, вместо първо при пулмолог, който да те прати на рентен, ако реши, че е необходимо.
При положение, че толкова много жени умират годишно от рак на млечната жлеза, по-добре една оперирана навреме мастопатия (остава само малък белег), отколкото късно опериран карцином, когато се реже цялата гърда. Понякога фатално късно...
Аз лично съм чувала от хирург, че мастопатиите просто се следят редовно, оперират се само тогава, когато създават проблеми или има опасения за нещо друго.

# 16
  • Мнения: 85
Ако отида при хирург мамолог,  тий ще.ми прави ехография нали? Тъй като отива без направление, в тина киркова, горе долу колко пари ли.ще излезе преглед+ехограф???
Наплаших се определено

# 17
  • Мнения: 25 589
Надявам се всичко да е наред с теб! Не жали парите - по-добре е да ги дадеш за успокоение, отколкото за лечение.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 85
Да така е! !! Моля се да не е сериозно.
Благодаря ви

# 19
  • Мнения: 4 207
Да се повторя...
Щом не се опипват бучки и уплътнения мисля, че няма повод за притеснения.

# 20
  • Мнения: 85
Здравейте, бях на преглед днес при д-р Василев в частният му кабинет
Прегледа мина добре, слава Богу няма нищо
Благодаря ви момичета

# 21
  • Мнения: 4 207
 smile3501 newsm10
Много се радвам, че всичко е ок!

# 22
  • Мнения: 25 589
Браво. Видя ли, че не е страшно? А успокоението след това си струва, нали?  Laughing

# 23
  • Мнения: 85
Браво. Видя ли, че не е страшно? А успокоението след това си струва, нали?  Laughing

О да струв си всеки лев. . Хубаво е чувството: ))

Общи условия

Активация на акаунт