Кой какви сериали гледа? - Тема 11

  • 42 032
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Съгласна съм, че Елементарно затъпя. Но Pеrception не ме кефи Simple Smile Simple Smile Simple Smile

И да се оплача - и Касъла много се скофти. Изобщо ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 346
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз на Касъл така и не довърших последния сезон  Embarassed последната ми тръпка беше Orange is the new black, сега замислям да погледна Girls  Sunglasses

# 347
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Здравейте,

1. Относно анкетата, отговарям тук , тъй като моят любим приключил сериал го няма там, те са всъщност 3, харесвам си ги по-равно и не мога да избера между тях кой е по, по най - Charmed, Fringe, Smallville Simple Smile

2. Относно кои сериали следя- много са около 50 сигурно  Embarassed Добре, че почнаха да свършват някои...  Laughing Като цяло повечето са в жанр фантастика или мистъри, тип Doctor Who, Supernatural, Arrow и т.н.

3. Относно Касъл, предния сезон не ми беше толкова интересен, радвам се , че най-накрая се ожениха. Този сезон последните 2,3 епизода ми харесват доста, но първите бяха трагедия.

4. Относно Елементарно, загубих интерес и аз, нещо не са ми толкова интересни случаите им вече.

# 348
  • София
  • Мнения: 3 581
Тази Луси Лиу ми е супер противна, баси тъпия Уотсън. Джонката е готин обаче, както и черничкия детектив.

# 349
  • Мнения: 363
Тази Луси Лиу ми е супер противна, баси тъпия Уотсън. Джонката е готин обаче, както и черничкия детектив.

Да, и аз тях си ги харесвам много, но ако продължават в този дух съвсем ще ме изгубят

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Мда, и за Елементарно съм съгласна. И за "Престъпления от класа" - него добре го спират, че и то се сбози. Изобщо съм в ДРАМА! Най-любимите ми сериали затъпяват.

# 351
  • Мнения: 1 680
Бихте ли ми препоръчали някое сериалче, че изгледах доста първи серии и нищо не ме грабна?  Sad

Харесвам: True Detective, The Americans, Black Mirror, Кухня  Hug

Не харесвам: адвокатски, женски, фентъзи, ситкоми  Naughty

# 352
  • София
  • Мнения: 44 095
Може би да споменеш това, което си пробвала и не ти е харесало, иначе има голяма вероятност да изброяваме от тези сериали.

# 353
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Бихте ли ми препоръчали някое сериалче, че изгледах доста първи серии и нищо не ме грабна?  Sad

Харесвам: True Detective, The Americans, Black Mirror, Кухня  Hug

Не харесвам: адвокатски, женски, фентъзи, ситкоми  Naughty

За мен е трудна задача, но все пак ще опитам - Downton Abbey, Revenge, Nashville, Bones

# 354
  • Мнения: 6 493
Отзиви за "Марко Поло"? Някой загледа ли го?

# 355
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Отзиви за "Марко Поло"? Някой загледа ли го?

мъжО ме кара да го почваме, сигурно днес ше гледам първи епизод и ше кажа мнение  Mr. Green

# 356
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Как мога да подредя списъка със сериали в imdb.com по рейтинг?

# 357
  • Мнения: 1 680
Бихте ли ми препоръчали някое сериалче, че изгледах доста първи серии и нищо не ме грабна?  Sad

Харесвам: True Detective, The Americans, Black Mirror, Кухня  Hug

Не харесвам: адвокатски, женски, фентъзи, ситкоми  Naughty

За мен е трудна задача, но все пак ще опитам - Downton Abbey, Revenge, Nashville, Bones

Много благодаря, ще ги пробвам!   bouquet
Вчера загледах Homeland и ми стана интересен.

# 358
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз ще пробвам Малко Поло  Peace

# 359
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Пробвайте го "Маркото", може да ви хареса. На мен не ми допадна особено, не знам дали ще догледам сезона. Много цица, малко исторически факти.  Laughing

Сега мисля да пробвам Екатерина.
Има го в зелката:http://zelka.org/details.php?id=417394

Общи условия

Активация на акаунт