Бу и Тай от стаята с ремонта

  • 1 451
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 174
С Бу(ря) и Тай(фун) се срещнах преди три седмици, на връщане от работа. Той пищеше от двигателя на една кола, а тя, шепа-шепа и нещо коте, обикаляше мяучейки около нея, с две напълно затворени от инфекция очички. Час и половина перипетии след това и двамата бяха в къщи, а "стаята с ремонта" стана техния приемен дом Simple Smile И така, три седмици по-късно двата пискуна са обезпаразитени вътрешно и външно, научени да вършат каквото трябва в котешка тоалетна, ядат суха бебешка храна, нейните очички за излекувани, успяха да застанат и за снимки най-накрая...общо взето са готови да си търсят истински къщи Simple Smile Според ветеринарите са на 2 месеца, след около 2 седмици ще са готови за ваксини.

Бу- е малка, нежна, супер гальовна, търсеща внимание и по-мълчалива от него. По последни данни е  половин кило Simple Smile

Тай- е диване, по-едричък, но и по-пухкав и мекичък от нея. Супер игрив, самостоятелен и безстрашен- закача се с кучето и котката (съответно по 15 и 5 кила ), и даже успява да ги сплаши понякога. Тай е 700 гр. пух Simple Smile

Това е накратко за пискуните. Търсят си хора, намират се в София Simple Smile Важно условие за мен е да посетя дома на евентуалните осиновители и да им предам котето лично, надявам се е разбираемо защо Simple Smile

Пуснала съм им албумче във фейсбук, можете да видите повече снимки там: https://www.facebook.com/martina.parvanova.5/media_set?set=a.102 … 223918&type=3

# 1
  • Мнения: 4 500
Пиша, за да те поздравя! За това, че си спасила котетата  Hug Обожавам котки, но не мога и не искам да ги гледам в апартамент. При моите родители в двора имам котета, даже и стъпките ми знаят  Mr. Green
Поздравления за благородната ти постъпка   bouquet

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 174
още си търсят хора:) стават все по-сладки и гушливи  newsm03

# 4
  • Мнения: X
Успех!  bouquet
Споделих във Фейсбук.
Наистина провери хубаво осиновителите, пусни и обява във вестник, както и в OLX.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт