Що е то домашна ноктопластика? -тема 7

  • 46 372
  • 730
  •   1
Отговори
# 600
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
какви са тези камуфлажни гелове, скъпи ли са? Къде мога да намеря?

# 601
  • Мнения: 5 892
Една приятелка ми каза, че камуфлажия на Старлет бързо се отлепял и трябвало да се смесва с прозрачен. Отказа ме.

# 602
  • Мнения: 28
здравейте, момичета  bouquet Преди доста време сама си правих гела. После се появи малкия и забравих какво е да имаш хубави ръце. Днес си поръчах отново гел и нямам търпение да го ползва, проблема е, че си изрязах ноктите до дъно. Не ми се иска да ползвам удължител, а не съм сигурна дали ще се справя с изграждане само с гел, без акрил. Идеята ми е да сложа гел без удължаване, докато си израстат естествено.Та въпроса ми е ще се задържи ли гела, или не си заслужава да си играя?

# 603
  • Мнения: 2 352
Да, ще се задържи.

# 604
  • Мнения: 169
Здравейте! До сега не съм си правила сама ноктопластика, но имам огромното желание да започна. От прочетеното на първа страница и част от старите теми, имам няколко въпроса:
-http://olx.bg/i2/ad/promo-oferta-uv-uv-lampa-uv-furna-36w-220-v-za-noktoplastika-ID58nRO.html тази лампа би ли ми свършила работа?
- От къде поръчвате гелове, бази и др. Необходими неща ( освен олх)?
Забравих да напиша по-горе, че главно гел върху ест. нокът ще си слагам.

# 605
  • Мнения: 2 352
Аз от e bay.co.uk

# 606
  • Мнения: 28
Малко глупав въпрос, но не мога да намеря отговор в нета: каква е разликата между камуфлажния гел и ув лака?

# 607
  • Мнения: 169
Мисля, че камуфлажният става за изграждане, докато гел лакът не става. Но да не те подведа, не съм съвсем сигурна.

# 608
  • Мнения: 28
Тази вечер явно ще съм доста активна. Не бях вадила лампата от година и половина и сега се запалих на ново. Преди три дни си сложих гел с удължители и както се очакваше започнаха да падат вече(това го очаквах). Сега си ги изграждам един по един и дано да се справя по-добре. Освен, че не съм се справила с лепенето оформянето също ми е под всякаква критика, вие как се справяте? Дали ако си взема ел пила ще се справям по-добре?

# 609
# 610
  • Мнения: 2 352
Не, според мен.

# 611
  • Мнения: 639
Малко глупав въпрос, но не мога да намеря отговор в нета: каква е разликата между камуфлажния гел и ув лака?

Много голяма.Едното е гел,а другото хибрид между гел и лак.С гела се изгражда,а гел лака се слага като лак върху нокътя,чиято трайност надвишава обикновения лак,в същото време ,понеже е твърд,ноктите са по-твърди и могат по-трудно да се счупят.

# 612
  • Мнения: 1
Здравейте искам да попитам кой от следните два гела е по-добър
1 http://snb.bg/index.php?page=products&cat=37&pid=347 или
2 http://snb.bg/index.php?page=products&cat=37&pid=345.
Каква е разликата между тях и какви са стъпките за работа...само обезмаслител  и гел или има и нещо друго. Благодаря предварително

# 613
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Здравейте дами,може ли съвет,взех си водни стикери,но много бързо се белят,мога ли отгоре да запечатам с гел или топ лак,никак не съм запозната ,бихте ли ми препоръчали от Алиексперес гел и лампа,по-евтини и обикновени.После с обикновен ацетон ще успея ли да премахна,Мерси.

# 614
  • Мнения: 5 892
Запечатай с топ лак, но след като стикера изсъхне. Лампите са ок, но геловете са боклуци.

Общи условия

Активация на акаунт