прекалено потентен мъж (след 45)

  • 24 666
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
от заглавието си личи какъв е "проблема". в средата на 40-те сме ( той не е далеч от 50) и човекът си е все като 20 годишен, а аз не ... проблема никой тук не може да ми го реши, ами поне кажете има ли и други в това положение и как се справяте.
ако оставя на него ще е всяка вечер и всяка сутрин. аз горе долу средно се съгласявам 2-3 пъти в седмицата, а понякога и 1 път. измъквам се с умора, грижа по децата, работа и пр., но истината е, че нямам толкова желание. Не смея да му го призная, защото много ще се натъжи.
иначе сме добро семейство, не сме имали особени кризи, няма кръшкания или други простотии, прекарваме си забавно заедно.
аз съм много съвестен човек по принцип и сега ме гризе че трябва да живeeм в този вид "лъжа", мислех си даже че най честно ще е да го освободя от себе си, но все пак заради това да развалям хубавото семейство и да разделям децата от баща им ми изглежда доста налудничаво
някакви размисли да споделите, от опит най-вече? някой мъж случайно да е влязъл в положение и да е разбрал без да прави драма от това?

# 1
  • Мнения: 1 765
Нищо не мога да ти кажа по темата, но можеш да прегледаш тази тема.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=804089.0;topicrefid=19 - там е обратната гледна точка

# 2
  • Мнения: X
Дааа. Разбира сееее.  Whistling Whistling Whistling Whistling

# 3
  • Мнения: 7 006
Оооооооооо,ти си лесна...

Турай бром и си готова hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 4
  • Мнения: 1 127
Не е от опит: но първото, за което се сещам е например да помислиш за повишаване на собственото си либидо до степен някакъв баланс, удовлетворяващ и двамата. Все пак 40+ не е като 80+/какво й има на възрастта Simple Smile/.Това е едната посока.
А другата: той да се изморява толкова много , че после да има сили само за сън- 2-ра работа и пр.
След като всичко друго е наред, все трябва и по тоя въпрос да се уреди. Wink  

# 5
  • Мнения: 25 600
Намекни му да си хване любовница, че то това неговото не се трае...  Mr. Green

# 6
  • тук и там
  • Мнения: 11 527
Мъж на близо 50гд,със дългогодишен брак и със една и съща партньорка ,който ходи на работа и се изморява достатъчно..и би искал секс и  сутрин и вечер..Не че нещо-ама дали не прибягва до някакви сини хапченца или други добавки -newsm78 .На теб ти идва много,но той дали го знае?Може да си мисли,че точно това се очаква от него..

# 7
  • Мнения: 25 600
Или е криза на средната възраст. Иска да си докаже някои неща човекът...  Laughing

# 8
  • Мнения: 22 430
Абе да ви имам проблемите....

# 9
  • Мнения: 1 765
Абе да ви имам проблемите....

Че това си е съществен проблем, когато нуждите на двамата партньори се разминават.

# 10
  • Мнения: 4 734
И ние сме така, но сме по-млади от вас.. Другата разлика е, че ние си говорим открито и аз съм му казала,  това което ти премълчаваш... Аз родих второто си дете преди 3години и дали от хормони или умора (защото не съм спирала и да работя), не искам толкова секс, отколкото ММ... Ако питам него ще е нон-стоп... Mr. Green Но разбира се той се съобразява с мен... а и къде ще отиде... Joy
Според мен е нормално мъжа да иска повече, жената е по-емоционална и по-романтична.  При нея психичната настойка за секс е по-важна, мъжа да види нещо голо и е готов... ooooh! Радвай се, че има желание и то към теб след толкова години заедно. Това значи, че те желае и не си му омръзнала.. Има много обратни случаи, в които и много по-млади мъже нямат никакво желание за секс и то със собствената си жена... Проблем става когато мъжа не иска да се съобразява и с желанието на партньорката си... Това което трябва да направиш според мен е да намериш начин да му покажеш до каква граница на теб ти е приятно или да поговорите за това. Не може да лъжеш и да се преструваш безкрайно дълго. От друга страна не може да правиш това само заради него, в един момент ще ти писне.. В секса всичко трябва да е взаимно и хармонично, в другия случай го правиш по задължение. Не смятам, че това е редно и нормално.. И ако мъжа те обича и държи на теб, ще ти влезе в положение и ще разбере проблема ти.. Peace

# 11
  • Мнения: 89
Мъж на близо 50гд,със дългогодишен брак и със една и съща партньорка ,който ходи на работа и се изморява достатъчно..и би искал секс и  сутрин и вечер..Не че нещо-ама дали не прибягва до някакви сини хапченца или други добавки -newsm78 .На теб ти идва много,но той дали го знае?Може да си мисли,че точно това се очаква от него..

не, абсурд, не взима никакви хапчета
просто му е такава физиологията и освен това е в отлична спортна форма - обича спорта и го практикува редовно за удоволствие (не професионално).

колкото до същата партнорка, това май няма значение при много сексуалните натури. според мен той се възбужда не толкова от мен точно (аз даже не съм и особено секси тип жена), както казах физиология си е

Другата разлика е, че ние си говорим открито и аз съм му казала,  това което ти премълчаваш... Аз родих второто си дете преди 3години и дали от хормони или умора (защото не съм спирала и да работя), не искам толкова секс, отколкото ММ... Ако питам него ще е нон-стоп... Mr. Green Но разбира се той се съобразява с мен... а и къде ще отиде... Joy
 Peace

ние също си говорим много открито за сексуалните си желание, с изключение, че не му казвам, че не искам толкова често. всъщност казвам му и затова е сведено до 2 пъти седмично. но за него това е малко. все си мисля, че на нашата възраст би трябвало да е даже често Simple Smile ако трябва да се съобразим само с мен, то аз имам истинско желание 2-3 пъти месечно ... затова си и мълча. ето посъветваха ме да прочета съседната тема, еми добре гледам, че мъжа доста се е сдухал от тази ситуация на секс 1 път в месеца. не искам моя да се сдухва така.

като казвам, че той иска сутрин и вечер се замислям, че ако го получава всяка вечер може пък и да не иска сутрин Simple Smile ама той нали не получава и сутрин си е пак готов. така че да посмекча малко, хайде иска всеки ден, не по 2 пъти на ден Simple Smile

# 12
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Мъж на близо 50гд,със дългогодишен брак и със една и съща партньорка ,който ходи на работа и се изморява достатъчно..и би искал секс и  сутрин и вечер..Не че нещо-ама дали не прибягва до някакви сини хапченца или други добавки -newsm78 .На теб ти идва много,но той дали го знае?Може да си мисли,че точно това се очаква от него..

Никакви сини хапченца..... Мъжете на 50 не са едновремешните дядовци. От мъж до мъж също има разлика.  Peace
Аз лично, "преоткрих" секса след 30-35г.  
Сутрин и вечер е маааалко множко. Виж, само сутрин е о.к. Laughing

Или му казваш в прав текст, или се опитваш да поддържаш темпото, което в един момент ще те "скапе".   Бромът също е решение, но нека да е с неговото знание.

Ако кашля често и бромхексинът върши същата работа. Laughing

# 13
  • Мнения: 22 430
Те и сиропите сега не са като едно време. Simple Smile
Как пък няма да си тъпча мъжа с бром и разни производни, защото има сексуално желание....

Друго ми е интересно....като го иска този секс по 2пъти на ден, колко средно трае един акт?
Ако е за 5мин....то кел файда, че иска и сутрин и вечер....явно го ползва за бързо разсънване и лесно заспиване вечер. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 89

Никакви сини хапченца..... Мъжете на 50 не са едновремешните дядовци. От мъж до мъж също има разлика.  Peace
Аз лично, "преоткрих" секса след 30-35г.  
Сутрин и вечер е маааалко множко. Виж, само сутрин е о.к. Laughing

Или му казваш в прав текст, или се опитваш да поддържаш темпото, което в един момент ще те "скапе".   Бромът също е решение, но нека да е с неговото знание.

Ако кашля често и бромхексинът върши същата работа. Laughing


никога не бих прибегнала до такива мерки.
по-скоро взеx да свиря на струната, че на мен е по-голямата част от къщната работа и домашните на децата и затова се изморявам толкова. но както четох в друга тема на този форум търгуването на секс срещу домакински труд е много долно (беше казано от мъж Simple Smile ), та и с това гледам да внимавам и да не прекалявам

общо взето гледайки реакциите тук, не е баш съвсем нормално неговото, по-скоро е от изключенията.
хората чак не ми повярваха Wink

Мирама, вече казах, че може да иска, но това не значи, че го получава. да кажем, че иска всеки ден, не 2 пъти на ден.

продължава колкото го искаме Simple Smile може да е дълго, може и кратко, хора с опит сме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт