ТЪРСЯ филм , сериал ............ Тема 7

  • 96 161
  • 747
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 910
Този,за който аз писах,беше нещо за две сестри,които имат модно списание и бяха дизайнерки...май самото списание кръстиха"Копчета и кордели",бяха го наследили от някого,беше позападнало...нещо такова ми се върти в главата.

Иначе" Модна къща Елиът" съм го гледала и първо за него се сетих и аз. Grinning

# 421
  • Мнения: X
Бубче , този другият не съм го гледала .
 

# 422
  • Мнения: 910
Ето какво намерих
*"Копчета и кордели" е българското заглавие на сериала "I'll Take Manhattan", направен по едноименната книга на Джудит Кранц.

http://www.imdb.com/title/tt0092378/ ама май не са сестри.Значи не е това. Rolling Eyes

# 423
  • Мнения: 124
Търся мини сериала "Millennium" 2010 Нооми Рапас?

# 424
  • Мнения: 108
Здравейте. Търся един филм. Даваха го по телевизията преди няколко години.Ставаше дума за някакви тийнейджъри - момиче и момче. Бяха си добри приятели. Момчето обичаше да прави експерименти и направи някакъв шампоан за момичето, от който да й расте по-добре косата. Но се получи така, че от този шампоан започна да й расте брада ... и колкото и да я бръснеше, тя порастваше отново. Много искам да го гледам,но нямам никаква идея как се казва.  Simple Smile

# 425
# 426
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Търся мини сериала "Millennium" 2010 Нооми Рапас?

Има ги и във vbox7 със субтитри.
http://vbox7.com/collection:1991999

# 427
  • София
  • Мнения: 9 281
Здравейте момичета, търся един много, много стар филм от 65-66 година, главната героиня се казва Весна, разказва се за матурите по математика, главната героиня открадва отговорите от майка си която е учителка, за да помогне на съучениците си да вземат матурата. Филма е гледан на кино от баба ми и дядо ми, тогава.

Много ще съм благодарна, ако някой се сети кой е филма, моята майка е кръстена на този филм, а след около месец е рожденичка и искам да я зарадвам.

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 07:56 от Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus)

# 428
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Здравейте момичета, търся един много, много стар филм от 65-66 година, главната героиня се казва Весна, разказва се за матурите по математика, главната героиня открадва отговорите от майка си която е учителка, за да помогне на съучениците си да вземат матурата. Филма е гледан на кино от баба ми и дядо ми, тогава.

Много ще съм благодарна, ако някой се сети кой е филма, моята майка е кръстена на този филм, а след около месец е рожденичка и искам да я зарадвам.

Дали не е този? http://www.imdb.com/title/tt0046504/

# 429
  • София
  • Мнения: 9 281
Мисля, че е този, Дими благодаря, сега ще изпитам старото поколение, да видим какво ще кажат.

# 430
  • Мнения: 12
Благодаря ви , МЯЧИК и ЖАРМЕН . Това е филма , наистина - "Модна къща "Елиът". Потърсих го за гледане , но попаднах само  на книгата - поръчах си я и вече я почнах  Simple Smile

# 431
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Здравейте,
Надявам се да ми помогнете със заглавието на един филм, който търся много отдавна.
Летящи извънземни, от рода на Закс от култовия сериал "Бенджи, Закс и Звездният принц" се разбиват в старчески дом мисля, че беше. Едното извънземно се повреди при приземяването-бяха механични, а другото го поправяше. Бяха двойка. Жителите на дома разбраха за тях. Извънземните им помагаха със способностите си да поправят разни неща. Сещам се още, че искаха да им съборят дома, но извънземните им попречиха, не помня точно как. Накрая имаха и поколение.

# 432
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
Благодаря ви , МЯЧИК и ЖАРМЕН . Това е филма , наистина - "Модна къща "Елиът". Потърсих го за гледане , но попаднах само  на книгата - поръчах си я и вече я почнах  Simple Smile
Радвам се, че съм помогнала.
Сериалът го има в YouTube и някои сайтове за гледане онлайн. Има и торенти.
Но няма субтитри. Никакви.  Peace

Мога да предложа с руски дублаж, обаче.  Mr. Green

# 433
  • София
  • Мнения: 9 281
Търся един италиански сериал от преди може би десетина години, даваха го по бнт, ставаше дума за продавачки в един моден бутик, през повечето време се разказваше за любовните им забежки. Мисля сериала се казваше Продавачки.

# 434
  • Мнения: 12
Благодаря ви , МЯЧИК и ЖАРМЕН . Това е филма , наистина - "Модна къща "Елиът". Потърсих го за гледане , но попаднах само  на книгата - поръчах си я и вече я почнах  Simple Smile
Радвам се, че съм помогнала.
Сериалът го има в YouTube и някои сайтове за гледане онлайн. Има и торенти.
Но няма субтитри. Никакви.  Peace

Мога да предложа с руски дублаж, обаче.  Mr. Green

Ще съм благодарна на някой линк , наготово . А за руски - може .  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт