Лидл ::51::

  • 74 588
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Само мъжките пантофи имат пластмасова подметка.Дамските също са с подметка,но от плат,твърда е,нямат нищо общо с балеринките от предишната седмица.Не,че съм ги виждала последните,но някой ги беше върнал на касата,видяха ми се отвратителни.Мога да заявя,че пантофите са цената за страхотни,много меки и страшно топлят.Аз от детските взех от марката Лупилу,но и Папертс си ги бива,те са умалено копие на дамските,също ще останете доволни.Хората купуваха и от късите чорапи,които са като плетени на вид.Чорапогащниците не ги гледах изобщо,защото и най- големият номер няма да ми стане,жалко,че не пускат такива в xl размер.Аз не тежа много,75кг при ръст 170,но размер L никога не ми е ставал,а повечето  дамски са до този размер.Можете ли да споделите палатките дали са хубави,детето иска тази с понито,но лично ми се виждат скъпички.

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 08:47 от gitadam

# 16
  • Мнения: 2 396
Само мъжките пантофи имат пластмасова подметка.Дамските също са с подметка,но от плат,твърда е,нямат нищо общо с балеринките от предишната седмица.Не,че съмги виждала последните,но някой ги беше върнал на касата.Мога да заявя,че пантофите са цената са страхотни,много меки и страшно топлят.Аз от детските взех от марката Лупилу,но и Папертс си ги бива,те са умалено копие на дамските,също ще останете доволни.
Благодаря!   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 741
 Благодаря за темата   bouquet

 Точа се и аз на конвектора,а от днес ще накупя от тези картонените занимавки за деца,да си имам за неочаквани подаръци. Мисля и клинче да си взема.

 При нас бяха намалили боб Кидни, защото се е изчерпал белия боб в консерва. Хареса ми. Взех и замразен грах от 1.29 лв, добър беше.Не бях взимала от онзи път когато се набутах с два пакета, които не се свариха,имаше някаква кофти партида.

# 18
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И аз ще се редя за бебешките от четвъртък. От днес взех едно лепило за текстил и сапун Dove. Имаше блъсканица за пижамите, та не ги погледнах. Исках и перфоратора с различни формички, но не носих пари. Утре, ако са останали, ще си взема. Също и светещите овчици ми се сториха сладки  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 173
И аз с въпрос - тези щампи, които са от днес като перфоратор ли са?? newsm78  Ще ми трябва нещо такова за ръчно изработени коледни картички, но ми се вижда нещо много пластмасов - дали ще може да "отреже" картон  ???

# 20
  • Мнения: 3 675
Мен за боба пък ме е яд,защото ми го похвалиха,а вчера беше изчерпан.Приятелка го е правила като чорба,вкусотия..Имаше само някакъв пикантен за 99 ст,но не знам дали е хубав,затова не рискувах.

# 21
  • Мнения: 19 482
Аз днес ще се пробвам за мъжка пижама и дамските домашни комплекти. Дано се вредя на обяд.

# 22
  • Мнения: 3 459
Преди съм купувала от тези картонените, скъпи са според мен.
Намирала съм ги и по 2-3 лева. В Джъмбо подобни гледах по 2 лева.  Peace

Очаквам другата седмица да пуснат дрешки за по-големи дечица  Praynig
Последно купих джинси и жилетка, направо съм изумена че не се скапаха след 2-то пране.

# 23
  • Мнения: 152
ако някой закупи конвекторната печка моля да сподели мнение

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 446
Направих бърз пазар сутринта в магазина на Халите:

И аз с въпрос - тези щампи, които са от днес като перфоратор ли са?? newsm78  Ще ми трябва нещо такова за ръчно изработени коледни картички, но ми се вижда нещо много пластмасов - дали ще може да "отреже" картон  ???
Като перфоратор е. Довечера ще преценя колко е стабилен. По принцип съм доволна от подобни техни неща.

Голяма бутаница за пижами беше. Детето каза тази да си взема. Crazy

Избрах тези с надежда да се носят. Подметката им е гумена. Момичешките няма да бъдат уважени.

Отново холандски домати. Скъпи са, но имат вкус и аромат. Детето си откри и хелоуински стикери, които миналата седмица бях пропуснала да купя.
Много се изкуших от домашния комплект. Да сменя стария, но преди 2 седмици взех от предишните и сега устоях. А са тооолкова хубави и удобни.

Скрит текст:
Кампри апрески никога повече няма да купя. Преди 2 г. бях купувала на детето. Бяха хубави само до 2-3 обувания. След това се обезформиха и кратата й бяха мокри. Не ги харесвам. За мен са абсолютен боклук.

# 25
  • Мнения: 1 314
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=13651 за тези отидох, но не взех
черните фигурални са по-тънки а черните с метални точици /които при пране сигурно ще изпопадат, са от много стегната хубава материя, но много странна кройка  Crazy надолу са прави и широки колкото и горе, като клин нямат оформена пета...
взех чорапи над коляното и калци - черни. Те ми харесаха много  

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=13653 тези ми харесаха също, страхотна материя, но нямам реално нужда от клин. Иначе бих взела

# 26
  • Мнения: 1 556
Да не е гол запис. За довечера имам цял списък за покупки от памперси до сапуни. В четвъртък и аз ще се редя за бебешки дрешки.

Изненадах се, че при вас още разнасят брошури, в нашия град спряха още преди поне 2 години.

# 27
  • Мнения: 3 675
http://www.img-share.eu/main/download_image/pepperts-maedchen-sw … athoseKsB2STb.jpg


http://www.img-share.eu/main/image_view/pepperts-jungen-sweathose8Yg8rxd.jpg.htmз

чакам дрехи за по-големи неща,но долнища.Искам някакви ватирани,миналата година бяха пуснали такива 2бр за 15лв.Дано и сега има такава оферта.Аз джинси и дънки не купувам,имаме много чифтове.Плюшените джинси Липилу са много хубави,приятелка е доволна.Но са тънки,аз искам нещо дебело и плътно.Лошото е,че детето е междинен размер между 116 и 122.Гледам в немския Лидл има три вида такива долнища,каквито искам,дано ги пуснат тук.Eto снимки на тези моделчета



# 28
  • Мнения: 8 520
Аз пък се точа на бебешорските неща от четвъртък. Дано да не свършат прекалено бързо.
ММ има нужда от халат за баня, а в Лидл ще има супер оферта за 20лв./бр, само, че от микрофибър.  newsm78
Някой има ли такъв? Моля да споделите впечатления.
Моя син има 3 такива супер бързо попиват.Неговите са от памперс ,нещо като подарък към памперсите.От банята до стаята е изсъпнало тялото му.Тези в лидъл не съм ги виждала има ли ги на брошурата да ги погледна?

# 29
  • Мнения: 1 073
Благодаря за темата! Сутринта изтичах набързо за кърпички от тези в жълтите кутии на Фрото. Много им се радват госпожите в детската градина. Много народ имаше при новите неща от днес, но тази седмица пасувам. Най-накрая стикитата свършеха и при нас /бул. Скобелев/.
За другата седмица мернах коледни вкусотии.

Общи условия

Активация на акаунт