Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 45 208
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 927
Оле, valerie, страхотни са ти "чаветата", като от реклама са, големи сладкишчета, пу пу! Simple Smile Да са ти живи и здрави, мамче.

# 991
  • Мнения: 4 892
valerie, помня го големия. Ако те срещнех някъде, по него щях да те позная, толкова е запомнящ се.

Ще погледна Сиела тогава. Между другото покрай една друга тема си поръчах две антикварни книги, на бая висока цена. Не съжалявам грам, разбира се, но добре, че ги показах на свекър ми. Каза, че имат огромен запас от подобни книги в мазе в кашони и мисля тия дни да ги претършувам основно, за да не поръчвам книги, които ги имат. Даже заради децата планирам домъкна у нас някаква част.

# 992
  • Мнения: 10 547


Тогава с каква цел е замразяването?

Нямам абсолютно никаква представа. Никога не съм се интересувала. Както и сега.
Някои после се явяват с други никове, едни се крият, други не. Трети правят някакви публични драми, четвърти се замразяват дискретно.
Народ всякакъв, де да ги знам.

Четвърти не знаят, че има опция размразяване.

# 993
  • Мнения: 4 892
Аз ни една опция не знам, да си кажа честно. Наистина не съм се интересувала. Разбира се ставала съм свидетел на някои и друга драма и е досадно.
Аз съм се замразила в друг форум - написах едно съобщение и толкова. Не знам какви са ми правата като замразен, оттеглил се и прочие. Не искам и да знам.

# 994
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
lina_bs, нормален работен ден си е. Почивен е 1.11., ама тая година се пада в събота, та го губят. Погледнах и в календара - не е отбелязано да се почива. Освен ако самия регион не е решил да го обяви за такъв.

Валери, да са ти живи и здрави синовете.
Ех, момичета, пълните ми душата с тези снимки  Simple Smile.

# 995
  • Мнения: 10 547
Не смея да определям нещо като досадно. А, всъщност само едно- определянето на нещо като такова. Сиреч явяването на изправител в поведението на другите.
Решила- направила го е. Не зная какво я е провокирало, може да е импулсивно. Моето също не беше обмислено.

# 996
  • Мнения: 4 892
Е аз кво казвам - не знам и не ме интересува.

# 997
  • Мнения: 5 940
Аз съм имала такива пориви, искало ми се е да се замразя по време на двата периода от майчинството. Защото щом децата  заспиваха, веднага се намествах във форума, вместо да свърша някаква работа Embarassed :Усещах, че не мога добре да се контролирам Laughing
Изтрих снимките, че големият видя, че съм го изтипосала в бг мама и се разсърди.

# 998
  • Мнения: 4 892
Ух, а аз сега трябва да ставам, да се къпя и да потеглям за мероприятие с дечурлигата, а така се затоплих тука.  МЪка. Да мине и днес и вече наистина няколко дни нищо няма да права, ама нищичко.

# 999
  • Мнения: 7 690
Момичета, какви други игри можете да ми кажете за по-големи деца и за възрастни, освен Монополи и Скрабъл? Последните вече ги имаме, а се чудим за други подобни.

За Таис и аз видях снощи, че е поискала замразяване. Мислех да я попитам дали всичко е наред, но се въздържах, не е моя работа.

Всички ли ще празнувате Хелоуин?

# 1 000
  • Мнения: 285
 Аз - не. Толкова да ми е чужд този " празник "... Confused

# 1 001
  • Мнения: 14 654
Ух, а аз сега трябва да ставам, да се къпя и да потеглям за мероприятие с дечурлигата, а така се затоплих тука. 

A aз - беееез. Кой как се уреди  Laughing

# 1 002
  • Мнения: 5 940
Ние ще обикаляме по улиците с приятели на децата. Ще си разменят помежду си бонбони. За майките повод да се видим, че нещо напоследък не успяваме с честотата, с която ни се иска.
Току що приятелка ми обясни по телефона, че това не е български празник и не поощрява много празнуването му. Обадих се да й предложа и те да дойдат. Не всички празнуват ...
За игрите не знам за каква възраст става въпрос. Опитността ми е до седемгодишно. За тази възраст има една игра "Клуб два процента"

# 1 003
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А дали замразяването на Таис има общо с проблема, който постави БърдсФлу за двойния акаунт? Да не би да е нейна темата, заради която имаше питане в темата до админите?

# 1 004
  • Мнения: 33
Искам да кажа, че г-жа директорката на 127 ОДЗ Слънце забранила на децата да се костюмират за Хелоуин, било чужд празник. Всички деца обичат костюмите и превъплащенията и не виждам причина защо това да не е още един повод за забавление на децата. И освен това държала да се става в присъствието й, децата и персонала. Дано някой от общината обърне внимание.

Общи условия

Активация на акаунт