Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 10

  • 38 849
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 4 177
Ако знаеш колко добре те разбирам.....Бясна съм на себе си.Когато не пушех,се чудех как съм го правила въобще,пушачите ги гледах със съжаление....а сега, отново съм такава Sad

Все едно ти си аз!!! Иде ми да се #2gunfire

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Ако знаеш колко добре те разбирам.....Бясна съм на себе си.Когато не пушех,се чудех как съм го правила въобще,пушачите ги гледах със съжаление....а сега, отново съм такава Sad

Все едно ти си аз!!! Иде ми да се #2gunfire
И аз.... Все пак смятам, че няма да пуша вечно. Знам, че ще дойде ден, в който решението ще е мое и за постоянно. Ако питате, какво ме накара пак да ги " почна" - неподходяща компания и ....скандал с мъжо. Сега имам чувството, че му отмъщавам, защото той е непушач.

# 617
  • Мнения: 1 383
Тук някой беше казал, че при наличие на проблем мисълта е била,, Цигарите няма да ми решат проблема, а само ще създадат още един,, Много ми помага това. Март месец имах супер кризистна ситуация и бях на косъм да си купя кутия и да започна пак, но точно това ме спря.

Признавам си, че ако знам на 100%, че няма да умра от нещо свързано с цигарите бих ги пушила. Защо не мога да ги намразя не знам ? А като запаля не ми е кеф.

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Тук някой беше казал, че при наличие на проблем мисълта е била,, Цигарите няма да ми решат проблема, а само ще създадат още един,,

Аз. Grinning И наистина много ми помогна това, след като го осъзнах напълно. Забелязах, че ми се допушва от скука, когато нямам какво да правя. В стресова ситуация изобщо не ми минава през ума мисълта за цигара.

# 619
  • Мнения: 7 029
И аз като Мария, в стресова ситуация не се сещам за цигара, пропуших в един период на  нищонеправене.

# 620
  • Мнения: 4 954
Аз пропушвам под стрес. Не много работа, а емоционален стрес. Мисля, че силен емоционален стрес може да ме върне към цигарите и след години.

# 621
  • Мнения: 64
Аз пропушвам под стрес. Не много работа, а емоционален стрес. Мисля, че силен емоционален стрес може да ме върне към цигарите и след години.
Това важи напълно и за мен!
Аз тези дни разсъждавам над вечното неудовлетворение на човешкото съзнание Crazy Не пуша, спортувам, в отлична форма съм, изглеждам добре( че и мириша добре Simple Smile), физически се чувствам превъзходно....но някак си ми липсват емоциите от първите месеци, когато спрях цигарите. Няма я тази еуфория, пристъпите на гордост от това, че вече не пуша, а тези усещания ми даваха много сили и за други неща- примерно да спортувам. т.е. бях много надъхана, а сега ми е по-трудно, защото вече е нещо обикновено, което трябва да свърша, като да си измия зъбите( а всъщност си е Трудно). Много объркано се изразявам, но искам да кажа, че някак ме е яд, че мозъкът ми свикна и вече съм нормална, а не "горда непушачка", способна на всякакви подвизи...Това, разбира се, не значи, че ще пропуша пак, за да ги спирам геройски, пази Боже! Просто споделям някои мисли Simple Smile....поздрави!!!

# 622
  • Мнения: 46 508
дамскосърце, не те разбрах - трудно ти е да спортуваш, примерно, или ти се пуши?

Аз да споделя - в петък в блока ни стана наводнение и се бяхме събрали на входа с 4-ма съседи, все мъже. Двама извадиха обикновени цигари, другите двама - електронни. Ей като ми стана едно хубаво и като се ухилих  Mr. Green седя, гледам ги и си викам - големи мъже пък какво смешно нещо правят  Laughing просто цялото това вдишване и издишване вече го имам за някаква пълна безсмислица, която не подхожда на възрастен човек  Mr. Green

# 623
  • Мнения: 2 461
Права си, Не се сърди  Simple Smile И аз си мисля, че това не подхожда на големи хора.
А Дамско сърце аз я разбрах, че в началото е била толкова ентусиазирана, че всичко е правила с ентусиазъм. Все едно пред нея са се отворили 100-ци възможности и тя се е възползвала. Аз направих същото - диети, спорт...
После дойде един такъв момент, за който ти описваш и аз смених целта си , за да използвам ентусиазма си.
Пак се чувствам горда непушачка  Simple Smile

# 624
  • Мнения: 4 954
Днес правя 5 месеца без нито една цигара. Личен подвиг, дано станат много по пет.

# 625
  • Мнения: 46 508
Днес правя 5 месеца без нито една цигара. Личен подвиг, дано станат много по пет.

Честито!   bigdance2

После дойде един такъв момент, за който ти описваш и аз смених целта си , за да използвам ентусиазма си.
Пак се чувствам горда непушачка  Simple Smile

Ясно. Аз май не съм минавала през такъв етап. Въобще не ми липсва времето с ентусиазма, защото тогава ми се пушеше  Mr. Green

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Estlar, честито!
Аз преди няколко дни направих 6 месеца! На моменти не ми се вярва как минаха толкова бързо. Определено с гордея със себе си! bowuu Grinning

# 627
  • Мнения: 64
Estlar, Мaрия, поздравления!!!  bouquet
 На мен със сигурност не ми се пуши, ами май наистина взе напоследък да ме домързява да подскачам, пък и тези жеги....добре ме усещаш НСЧ Joy Ще взема пример от Зизу и ще си пренасоча енергията Thinking

# 628
  • Мнения: 1 004
Estlar, честито!
Аз преди няколко дни направих 6 месеца! На моменти не ми се вярва как минаха толкова бързо. Определено с гордея със себе си! bowuu Grinning


С голямо удоволствие те турям отпред  Simple Smile  newsm10

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
С голямо удоволствие те турям отпред  Simple Smile  newsm10

Oooo, благодаря, Гери!  Hug  lovekiss
И моето име е при успелите.   newsm44

Общи условия

Активация на акаунт