Зимна приказка ни предстои-от теста греят две черти! - Тема 92

  • 20 661
  • 721
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 76
Добро утро милички!
Аз май съм най-ранобудна,събудих се преди един час и много ме е яд нали съм почивка,трябваше да си поспя поне до 10 но уви.
Лисиче бързо да се оправя принцеската  Hug
Нигел все да са така хубави резултатите чак до финал и едно пухкаво и здравичко бебче.
Мел съжалявам за гадината другич месец ще е нашия
Атланта,Афродитка,Йоли,Мечтичка,Есенче,Краси и всички други момичета много ви гушкам

Хубави почивни дни,пълни с положителни емоции

# 496
  • Мнения: 2 497
Добро утро, момичета smile3507

Снощи се прибрах в 1ч от работа и едва допълзях до леглото, а след малко пак трябва да тръгвам Tired Не знам от ЕГН-то ли е, от студа и влагата или преумората, но всички кости ме болят (особено ставите и коленете - не мога да си изправя единия крак ooooh!) Замислям се дали да не започна да пия нещо и за това, ама само се замислям - мразя хапове, а сега съм станала като малка аптека Sick Ша са УпраЯ като се стопли... или като спечеля от тотото и се преселя в някоя топла коктейлна страна grinning039
Болните, оправяйте се бързи, че други чакаме ред - не може всички наведнъж Naughty
Нигел, браво - все така да растат и ЧХГ-то и точицата Heart Eyes Стопанке, на тебе от самолет ти личи, че си бременна Mr. Green Отивам да си нахраня новото пиУе, че почна да вряска #Cussing out

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 08:49 от Ransun

# 497
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Добро утро и от мен ...
Рансън, имаш пиле ли? Аз имам две ... едното кресливо, другото приказливо  Crazy
Напоследък все по-често взе да ми минава мисълта за някоя топла страна ... как ми се живее в северна Италия ... ама и там демокрация + мафия, поне заплати взимат хората ...
Афро, стискам палци да не е нещо сериозно.
Каролина, винаги може да се излежаваш цял следобед  Rolling Eyes Mr. Green Party
Лисиче, как сте днес, свалихте ли температурата? Оххх много ми е тежко, когато деца боледуват  Cry, бързичко да се оправяте и да се връща към игрите  Hug
Голди, защо така ... заради работата ли? Майната им, ще намериш нова ... ти си факир с тези неща  Hug
Атланта, Мечтичка, Мел  Hug Как сте момичета?

Хайде спорен или мързелив ден, кой каквото иска ...
Днес е празник, така че - честит да ни е ...  smile3529

# 498
  • София
  • Мнения: 1 757
Привет дами,ама.хич ви няма събота и неделя   JoyДнес така или иначе съм с лелка мисля лекинко да си пиина за здравето на ММ,че е рожденик  Joy
Йоли добре съм мила,е малко ме боли корема ама няма как все пак си имам неканена гостенка.Хайде хубав ви ден  Hug

# 499
  • Мнения: 24
Малее колко сте писали пак  Whistling
Ванесита на линия съм на 3ти  Peace
Мечтичка аз също съм пила през годините вечерна иглика заради други проблеми и съм доволна. Само да кажа, че тези добавки също не са вълшебна пръчица, казват, че трябва поне 3 месеца, за да се покаже ефект. Много съм за, ако организмът може да се регулира самичък с малко помощ на такива добавки  Peace
Танчето вчера я четох през телефона и направо се разплаках. Много силно стискам палци  Praynig
Красима майната им на парите за за СМС, щом си се почувствала добре, това е по-важно  Hug
Алексмеги добре дошла. Имам само едно питане - лекарството за стимулацията някой предписвал ли го е и дали има кой да те следи?
Найджълстискам палци за хубав резултат на първото и второто изследване, пусна ли и прогестерон?
Скитър съжалявам за теста. О следиш ли?
Нектаринка дано ТМ си намери по-хубава работа. Сега се отдайте на почивка малко  Hug
Ластовичка успех с тестчетата - пристрастяващи са. Отначало за О после за Б  Mr. Green
Нико Praynig
      да мила предписано, ми е от бг гинеколог, сас парвото си дете забременах само от една опаковка дано и сега се полу4и . newsm17 newsm17 newsm17 ште  ви пиша за резултатите.

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 1 021
Добро утро и от мен  Hug
аз чак сега се излюпих от леглото  Embarassed ама днес и утре ще е така, много ми се спи.
Момичетааа, да ви се оплача, тази сутрин се качих на кантара след едномесечно игнориране от моя страна и какво да видят очите ми  Crazy 3 килограма отгоре  Shocked Въх! То вярно, че се храня като за последно, да не би да съм бременна, но не стига, че не съм, ами съм и с килограми отгоре.
Последните няколко дни много внимавам с какво се храня, по принцип не ям въглехидрати, но дефакто от август  до сега съм си яла и то спокойно  #Cussing out

Лошо момиче съм, с дебело дупИ  Mr. Green  Но ще се поправя  Twisted Evil
Е, оплаках Ви се  Hug
На всички прекрасни момичета пожелавам страхотен и слънчев ден, какъвто е тук при нас.
Аз си допивам кафето и отивам по магазините, ще си търся или рокля за бременни или поне някакви ботуши като на Стопанката, то се е видяло, че трябва да се поглезим първо  Heart Eyes

 Hug Hug Hug Hug Гуш за всички болни и бързо да се оправяте. Браво за страхотните резултати от изследванията  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 501
  • Мнения: 1 419
Здравейте и от мен  Hug
Аз съм си тук на работа, ама ми е добре де- тихо и спокойно, няма кой да ми мрънка и ядосва  Confused
Че май моя мъж нещо реши да ме подготвя за бъдещо майчинство като почна да изисква да съм му нещо като майка  Shocked
И роднините все дърпат нанякъде, аз нали искам всички да са доволни та малко лошо ги научих. Та сега тук си ми е добре (което не говори чак толкова добре, ама си е факт) Поне тук правя нещо за себе си Simple Smile
Иначе тая мойта лелка тоз месец е супер странна. Мислих че вчера е дошла. Сега пък спря. Не съм бременна обаче, защото се пазихме с мъжо след аборта. Аз от една страна искам от другия месец да почнем, от друга сега си има страх- не е ли рано, или дори да не е рано- ами ако се повтори. Иначе сега само гледам бременните по улицата- поне не ревнах както когато седмица след аборта видях едни познати с количка и "розови ританки"
Едвам издържах да се поздравим и разминем и викам на мъж ми искам да си ходя в офиса, да се свра и да се нарева. Сега не рева де, само седя и си мисля за нещата от живота. Така например сънувах, че моля мъжа ми да си вземем малко бездомно котенце, насън след много молби се съгласи. Като му го разказах днес, той ми отсича- животни- само на двора, те миришат  Shocked Някак си се сетих че те и бебчетата понякога не миришат супер приятно и си мисля, ами какво ще правиш ако имаме бебе и ти замирише неприятно...
Та такива ми мисли ме владеят, а иначе съм на работа Simple Smile
Много прегръдки и добре че ви има  Simple Smile

# 502
  • Мнения: 4 097
 Здравейте и от мен, момичета!

Йоли, добре съм, от днес съм отпуска-много задачи ме чакат, но няма как. Бях малко навън и сега ще хапваме, после ще помързелувам, че сутринта рано станах. На теб как ти е настинката?  Hug

Лисиче, вие как сте?  Hug

И аз съм качила няколко килограма и от няколко дни гледам поне вечер да ям по-рано.
Наистина събота и неделя никакви ни няма. За живеенето в чужбина-на мен ми харесва Гърция, Испания и САЩ Simple Smile
Мел, Каролина, Рансън, Нектаринка и всички останали  Hug

# 503
  • Мнения: 1 067
Момичета, как сте? Малко ви изпуснах в тази тема, но сега ще наваксам. Влизам да ви почерпя, днес ставам по мъдра с една година Mr. Green

И също така официално да ви наръся с розов прашец:
 babydust7 babydust7 babydust7

# 504
  • Мнения: 972
Добър ден и от мен, дами.Хопп, под розовия прашец. newsm28 newsm28 newsm28.Благодаря  amy_lee   bouquet. Честит празник.Пожелавам ти каквото ти е на сърце да ти е в ръце.Отивам да чета, че изписахте света за един ден. Hug

# 505
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ейми лии ...  nbirthday newsm67 dazzler1 Пожелавам ти прекрасна година, изпълнена с много здраве, любов и положителни емоции.  Hug
Теб чаках с розовия прашец ... напоследък само син се намира и неопределен, пък аз си искам момата ... така че се нареждам.  newsm75 newsm75 newsm75
Мел, честит рожден ден и на ТМ. Пожелавам ви коледно чудо/а ...   bouquet Какво ще правите днес?
Облаче  Hug
Атланта направо ти завидях за отпуската  Mr. Green Hug Crazy Приятна почивка, имаше нужда  Hug Аз съм си все така - бухам, кашлям, вече нямам сополи, но умората си е умора  ooooh! . Ще се преборим и с това ...
Soulmate рокля за бременни имам от две години Sad, по-добре ботуши ... явно има ефект  Joy

Аз  съм бясна на лекарското съсловие за пореден път
Скрит текст:
Сега разбрах, че лекари от Монтанската болница, казали на брата на баба ми, който ми е като дядо, защото нямам вече над десет години, а и той няма деца, че има рак на пикочния мехур. Без изследване без нищо, от един скенер искат биопсия. Майка ми не дава да го режат, защото има по-голяма вероятност за разсейки. Лекарите едно ППК и туморни маркери не искат да пуснат ... и той решил да се лекува САМ  Shocked с гъби Шийтаке (по 75лв за три дни) пиело се с месеци. Сега говорихме с майка ми по телефона, понеже тя е там и и казах да го хваща за ушите и да го доведе тук, за да го заведа на лекар да го изследват преди да режат ... и съм бясна, защото  никой не ми е казал, и сега се изпусна без да иска. НИКОЙ ли няма грам разум в това семейство??? Той се е побъркал ... щял да живее до 74/75 години, април навършва 73. Не става от леглото, а този човек до преди две години нямаше телевизор ... ще полудея. Загубих дядо си от незаинтересованост на лекари, но бях малка и не съм знаела какво става, сега няма да го допусна пак. Беше много тежко тогава, ако се повтори и сега ... казвам ви, хващам един сак с няколко парцала и се махаме от тук.
Момичета извинявайте за този пост, но нещо катаклизмите в живота ми станаха много чести Sad

EDIT: Забравих да допълня. Лекуващият лекар ще го лекува с ВИТАМИНИ - В, Е ... това ме изуми.

# 506
  • Мнения: 21 270
Здравейте,красавици   bouquet

amy_lee , честит рожден ден,мила!Пожелавам ти много здраве,щастие,късмет и скоро след 153 дни да гушкаш едно прекрасно малко ангелче  Hug  bouquet nbirthday

Каролина ,благодаря   bouquet

Йоли,добре е вече днес има по-малко Т,снощи вдигна пак 38 и нещо,но днес да чукна на дърво е около 37  Hug

Атланта  Hug по-добре сме.

Вие как сте сладурки мили ?

Много гушки за всички  Hug Hug Hug

# 507
  • Мнения: 4 097
amy_lee, честит празник! Бъди жива и здрава и много щастлива!
Нареждам се и аз под розовия прашец.
И аз като Йоли искам момиче Simple Smile .

Лисиче, радвам се, че сте по-добре, бързо да й минава.  Hug

Йоли,  Hug разбирам те за какво говориш, защото съм преживяла нещо подобно. 

# 508
  • Мнения: 1 421
amy_lee Честит рожден Ден! Да си жива и здрава, много щастлива, обичана и усмихната Simple Smile
Честити розови ританки!  newsm30

Лисиче Браво на вас! Радвам се,че днес сте по-добре  Hug

Ние сме добре, когато вие сте добре  Hug

Много гуш за всички и от мен!

И да разнообразя прашеца   babydust7 babydust7 babydust7 който иска син да заповяда !

# 509
  • Мнения: 21 270
Атланта , Нико   bouquet

Да се наредя за прашец  newsm79

Общи условия

Активация на акаунт