Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Привет, мами. Моята болежка е следната: бандюгата(на 4 год) си нацели веждата, съответно кървища и шевове из поликлиниките(4 шева), питанката ми е ще останат ли билези, така както преди години оставаха, при днешната медицина, съпроводена с лепила и прецизен шев  и кройка?
Има ли известни вам мазила за заличаване на точно този вид белези?
Цитирай

София

По принцип за заличаване на белези е Контрактубекс, но не съм ползвала и не знам доколко е ефикасно.
Цитирай

Контратубекс.Веднага,щом зарастне напълно,започвай да мажеш.Колкото по-пресен е белегът,толкова по-голям е ефектът от мазането.
Цитирай

София

Алекс и вие ли успяхте? Sad

Дияна я мажех с медеказол. Но тя си цепи клепача, на 2 пъти. Ти ако си я огледала добре, може и да си забелязала 2 малки белега. Почти се заличиха.
Брат ми зверски си беше сцепил веждата като малък. Но и до сега има белег, т.е. има участък, където не растат косъмчета. Е по едно време това беше модерно.
Цитирай

ВАРНА

Mоята е сцепена през средата-така  и не се заличи белега,та сега попълвам мястото с молив.Ако не е на самата вежда ,а под нея няма да се вижда толкова,пък и той е момче-ще му придаде ''бунтарски'' вид.
Цитирай

Ако е с лепило не са толкова забележими , но ако е шито си остават .
Цитирай

Пловдив

Благодаря ви момичета за съветите.

Танче, за съжаление и ние се разписахме.  Sad
Раната е залепена, но и зашита с 4 шева, уж хирурга беше много внимателен и се стара, но ще видим като се махнат конците.

Цитирай

София

Непременно вземете Контратубекс. Върши чудеса, особенно ако се започне веднага !
Цитирай

Пловдив

Моят белег почти не личи, но аз нямах шевове, залепиха ме.
Не се притеснявай, като мине известно време ще остане само една тънка чертичка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.