Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 март 2006, 04:11 ч.

Цепната вежда

• 3 193
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Привет, мами. Моята болежка е следната: бандюгата(на 4 год) си нацели веждата, съответно кървища и шевове из поликлиниките(4 шева), питанката ми е ще останат ли билези, така както преди години оставаха, при днешната медицина, съпроводена с лепила и прецизен шев  и кройка?
Има ли известни вам мазила за заличаване на точно този вид белези?

# 1
  • София
По принцип за заличаване на белези е Контрактубекс, но не съм ползвала и не знам доколко е ефикасно.

# 2
Контратубекс.Веднага,щом зарастне напълно,започвай да мажеш.Колкото по-пресен е белегът,толкова по-голям е ефектът от мазането.

# 3
  • София
Алекс и вие ли успяхте? Sad

Дияна я мажех с медеказол. Но тя си цепи клепача, на 2 пъти. Ти ако си я огледала добре, може и да си забелязала 2 малки белега. Почти се заличиха.
Брат ми зверски си беше сцепил веждата като малък. Но и до сега има белег, т.е. има участък, където не растат косъмчета. Е по едно време това беше модерно.

# 4
  • ВАРНА
Mоята е сцепена през средата-така  и не се заличи белега,та сега попълвам мястото с молив.Ако не е на самата вежда ,а под нея няма да се вижда толкова,пък и той е момче-ще му придаде ''бунтарски'' вид.

# 5
 Ако е с лепило не са толкова забележими , но ако е шито си остават .

# 6
  • Пловдив
Благодаря ви момичета за съветите.

Танче, за съжаление и ние се разписахме.  Sad
Раната е залепена, но и зашита с 4 шева, уж хирурга беше много внимателен и се стара, но ще видим като се махнат конците.

# 7
  • София
Непременно вземете Контратубекс. Върши чудеса, особенно ако се започне веднага !

# 8
  • Пловдив
Моят белег почти не личи, но аз нямах шевове, залепиха ме.
Не се притеснявай, като мине известно време ще остане само една тънка чертичка.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт