Цепната вежда

  • 6 545
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Привет, мами. Моята болежка е следната: бандюгата(на 4 год) си нацели веждата, съответно кървища и шевове из поликлиниките(4 шева), питанката ми е ще останат ли билези, така както преди години оставаха, при днешната медицина, съпроводена с лепила и прецизен шев  и кройка?
Има ли известни вам мазила за заличаване на точно този вид белези?

# 1
  • Мнения: 3 447
По принцип за заличаване на белези е Контрактубекс, но не съм ползвала и не знам доколко е ефикасно.

# 2
  • Мнения: 8 505
Контратубекс.Веднага,щом зарастне напълно,започвай да мажеш.Колкото по-пресен е белегът,толкова по-голям е ефектът от мазането.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Алекс и вие ли успяхте? Sad

Дияна я мажех с медеказол. Но тя си цепи клепача, на 2 пъти. Ти ако си я огледала добре, може и да си забелязала 2 малки белега. Почти се заличиха.
Брат ми зверски си беше сцепил веждата като малък. Но и до сега има белег, т.е. има участък, където не растат косъмчета. Е по едно време това беше модерно.

# 4
  • Мнения: 182
Mоята е сцепена през средата-така  и не се заличи белега,та сега попълвам мястото с молив.Ако не е на самата вежда ,а под нея няма да се вижда толкова,пък и той е момче-ще му придаде ''бунтарски'' вид.

# 5
  • Мнения: 2 731
 Ако е с лепило не са толкова забележими , но ако е шито си остават .

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Благодаря ви момичета за съветите.

Танче, за съжаление и ние се разписахме.  Sad
Раната е залепена, но и зашита с 4 шева, уж хирурга беше много внимателен и се стара, но ще видим като се махнат конците.

# 7
  • Мнения: 1 493
Непременно вземете Контратубекс. Върши чудеса, особенно ако се започне веднага !

# 8
  • Мнения: 883
Моят белег почти не личи, но аз нямах шевове, залепиха ме.
Не се притеснявай, като мине известно време ще остане само една тънка чертичка.

Общи условия

Активация на акаунт